Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Eurotel dataphone a profily + SPB pocket plus + verze software

seven_ce4you (49)|2.6.2004 19:00
Jaky pouzivate software pro profily? Nasel jsem phonext alet en mi nefunguje. znate nekdo lepsi? Poradte prosim to je jedna z mala veci ktera mne opravdu stve. Pouzivate SPB pocket plus na mda2? Funguje vam soft resetu? Me vzdycky zmizi indikator baterie nad startem a nejde znovu spustit. Pouzivam verzi 2.0 Build 1184. Jeste otazka kdyz procitam forum tak ctu o update rom a radiove casti. Resi se napr. vyssi verzi radiove. casti citlivost na signal? Je nejake zlepseni ve vyssich verzich rom? Mam Rom verze 1.03.000 USA, Radio version1.05.12 a ExtRom version 1.03.21. Omlouvam se za lame dotazy ale mda2 mam dva dny a z diskusi jsem moc veci nepobral. Plete se mi co patri k mda1 a mda2. Dekuju moc za trpelivost.
Wuffi (1599)|2.6.2004 19:21
Na profily ted pouzivam Pocket ZenPhone, umi prepinat profily podle casu, individualni nastaveni zvuku udalosti u jednotlivych profilu, umi u profilu zapinat a vypinat radiovou cast, menit mody Bluetooth... Proste bomba! A nejlepsi je ze je ZDARMA! :D
null (0)|2.6.2004 19:27
[QUOTE="Wuffi"]Na profily ted pouzivam Pocket ZenPhone, umi prepinat profily podle casu, individualni nastaveni zvuku udalosti u jednotlivych profilu, umi u profilu zapinat a vypinat radiovou cast, menit mody Bluetooth... Proste bomba! A nejlepsi je ze je ZDARMA! :D [/QUOTE]
dik za link testnu :-)) mas jeste nejake typ na SW na MDA II at uz free ci trial?
hlavne na telfoni cast..........;)
Šeba_oldd (1184)|2.6.2004 19:33
Byl jsem v úplně stejné situaci a není to tak dlouho.Používám SPB a žádný problém s nim nemám.Verzi Room jsem měl tu samou co ty ,ale dost mě to zlobilo.Čiže jsem udělal viz.dole. Dnes se zde objevila i čeština K SPB +. Soft reset mi také funguje.Prostě musíš se tím prokopat nebo nějak pročíst. Má zkušenost je taková že na cokoliv se zeptáš na to zde dostaneš nějakou odpověď.Mimo to se koukni do doučování - třeba by jsi mohl mít zájem. Bylo by to vše na dlouhé povídání co jsem s MDA prožil a kolik jsem toho již přečet.
Wuffi (1599)|2.6.2004 19:39
Mno jinak je na profily jeste Phone Profiles Seriously, u tech se mi libi ze umi prehravat zvoneni jako MP3 ci WMA i z pametove karty, ale jde o komercni aplikaci za skoro $30 a navic mi jeji ovladani prijde hodne neprehledne. A pak vypada jeste hodne dobre Phone Dashboard Minute Tracker - na evidenci volani. Dokonce si poradi i s balicky (jako ma napr. EuroTel), pasmy, a vikendy :D :D :D
null (0)|2.6.2004 19:42
diky ;)
Wuffi (1599)|2.6.2004 19:44
Neni zac:) Treba jeste na neco prijdu ale ted me uz vazne nic nenapada :D
pelopones (95)|2.6.2004 19:44
Zdravm nováčka a jsem rád, že SPB plus 2 nezlobí jen na mém mda 2.Když se podíváš do diskuze k Pocket2,tak tam popisuju,které fce nechodí.Asi to bude problém originální Eurotel Romky.Ohledně flaschování si nejprve pročti diskuze na toto téma,pak dlouze přemýšlej a rozhodni se..
Wuffi (1599)|2.6.2004 21:29
Je a jeste me napada MY|PHONE - je to freeware plugin do Today obrazovky, zobrazuje podrobnosti o novych SMS, zmeskanych volanich, intenzite signalu apod. :D
seven_ce4you (49)|2.6.2004 23:28
dekuju za rady. Temi profily jste mi vytrhli trn z paty. A co se tyce flashovani tak me docela laka ale to si jeste musim nacist. Diky moc vsem
null (0)|3.6.2004 01:19
[QUOTE="Wuffi"]Je a jeste me napada MY|PHONE - je to freeware plugin do Today obrazovky, zobrazuje podrobnosti o novych SMS, zmeskanych volanich, intenzite signalu apod. :D [/QUOTE]
ok ten mam je dobrej (uz i CZ do nej vlastni vyroba :D ) ale mam problem ten Pocket ZenPhone me jede ale dela chyby a hned dve a to celkem dost vazne a to prvni nejde u nej nastavit mikrofon je -v nastaveni s nim nejde hejbnout s ostatnim ano /mozna delam nekde chybu ja ale ta hlavni chyba je ze me blokuje nevim jak ale blokuje bluetooth to jsem zjisti ted kdyz ho odinstaluju tak me vsichni najdou poslou mi cokoliv ale kdyz ho tam mam tak me nikdo nenajde ale head set bluetooth me jede nejaky divny ps mam MDAII puvodni SW verze 1.52.00 a veri toho Pocket ZenPhone 3.6.2 pokud mas starsi a bezproblemovou asi.... vloz ji se prosim dik zatim :cool:
Wuffi (1599)|3.6.2004 08:09
A co mas u toho BT v te aplikaci nastaveno?
mstenchl (132)|3.6.2004 10:56
Ja mam zase problem se zvukem, at nastavim jakoukoliv hlasitost, v systemu je porad na minimu a nevim jak se toho zbavit
null (0)|3.6.2004 18:37
[QUOTE="Wuffi"]A co mas u toho BT v te aplikaci nastaveno?[/QUOTE]
ted teprve jsem se koukal nejak jsem si nevsiml ze tam je nastaveni i bluetooth :O ted je to ok ale ten mikrofon porad nic je nejak zasedlej castecne proste s nim nehnu :-(( a uz jsem vse mozne skusil
Maximus_ce4you (45)|3.6.2004 19:48
[QUOTE="Wuffi"]Na profily ted pouzivam Pocket ZenPhone, umi prepinat profily podle casu, individualni nastaveni zvuku udalosti u jednotlivych profilu, umi u profilu zapinat a vypinat radiovou cast, menit mody Bluetooth... Proste bomba! A nejlepsi je ze je ZDARMA! :D [/QUOTE]

Nějak mi u profilu nejde zapínat a vypínat radiovou část. Nevíte někdo čím to může být? Předem dík.
reditel_ce4you (206)|4.6.2004 08:23
[QUOTE]Nějak mi u profilu nejde zapínat a vypínat radiovou část. Nevíte někdo čím to může být? Předem dík.[/QUOTE]

Me take ne. Vypada to na chybu. A s tim nastavenim hlasitosti je to take tak. Posuvnik je necinny stejne jako tlacitko jiz zminovane radiove casti...
Wuffi (1599)|4.6.2004 08:24
Aha radiova cast vazne nejde, pise to i sam autor ale pry se na tom uz pracuje. Mno co se tyce zvuku - nejde regulovat hlasitost pouze u Speaker. Jinak mi vse funguje.
mvata (64)|4.6.2004 12:39
Ten ZenPhone je peknej darecek.
Zkousel jsem si hrat s nastaveni zvuku a melodii a nejednou bez varovani hardreset. Uz nikdy vice.
null (0)|4.6.2004 13:01
[QUOTE="Wuffi"]Aha radiova cast vazne nejde, pise to i sam autor ale pry se na tom uz pracuje. Mno co se tyce zvuku - nejde regulovat hlasitost pouze u Speaker. Jinak mi vse funguje. [/QUOTE]
Vsak prave skoda :( az bude funkcni verze tak dej kdyz tak vedet dik
Wuffi (1599)|4.6.2004 13:13
[QUOTE="mvata"]Ten ZenPhone je peknej darecek.
Zkousel jsem si hrat s nastaveni zvuku a melodii a nejednou bez varovani hardreset. Uz nikdy vice.[/QUOTE]

Mno jen jestli to bylo Pocket Zen Phone... Mohl jsi mit nejake procesy bezici na pozadi a ty to mohly zpusobit. To ze byl Pocket Zen Phone v popredi kdyz doslo k hard resetu neznamena ze ho zpusobil. Kdyz hraju Solitaire a treba ja nevim nejaky antivirus (nepouzivam, jen jsem nechtel psat o skutecnych app) zpusobi restart ci hard reset, nebudu to prece svadet na Solitaire:)
A mel jsi alespon zalohovana data?
mvata (64)|4.6.2004 13:18
Nejsem blazen (doufam).
Nikdy se mi to predtim nestalo, zadne aplikace na pozadi, o kterych bych vedel. Mas pravdu, ze to mohlo byt i neco jineho, ale myslim, ze tohle je pravdepodobnejsi.
Zalohu jsem mel nejakou mirne starsi, spravila to hodina casu.
Wuffi (1599)|4.6.2004 13:30
Nejsi blazen. Ale procesu na pozadi jsi mel celou spoustu, to mi ver - minimalne ty co jsou potrebne pro beh systemu. Mohl to udelat kterykoli z nich. Nebo doslo k nestastne nahode. ZenPhone tohle normalne nedela... Mno jinak to chce zalohovat - kdyztak delat zalohu pri kazde synchronizaci (da se nastavit aby se zalohovaly jen nove/zmenene veci) a pokud mozno i na kartu:)
Wuffi (1599)|7.6.2004 20:26
Tak a dobra zprava pro vsechny - je nova verze Pocket ZenPhone - verze 4.0.

A umi nasledujici:

- skutecne zapina/vypina radiovou cast
- umi zapnout/vypnout BT sluchatko
- diva se po .WMA zvonenich ve slozce /Windows/Rings
- ma policko pro zadani PINu - kvuli zapnuti/vypnuti radiove casti
- lepsi zabezpeceni

:!: Podle autora mohou nastat potize s ROM 1.72 - ZALOHOVAT:!:

Stahujte ZDE

Osobne uz mam stazeno a letim zkouset :D
MarekS_ce4you (25)|8.6.2004 01:39
ZenPhone v. 4 a HARDRESET viz. můj příspěvek v http://mobile.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=3001
MarekS_ce4you (25)|8.6.2004 01:42
Tip pro vás: Cell Profiler, který přepíná profily v závisloti na místě, kde se zrovna nacházíte, a mnohem více... :cool:
Wuffi (1599)|8.6.2004 08:31
Mno ten text mezi vykricniky o ROM 1.72 tam neni zbytecne... :oops:
pekro (346)|25.7.2005 16:01
[QUOTE="Wuffi"]Na profily ted pouzivam Pocket ZenPhone, umi prepinat profily podle casu, individualni nastaveni zvuku udalosti u jednotlivych profilu, umi u profilu zapinat a vypinat radiovou cast, menit mody Bluetooth... Proste bomba! A nejlepsi je ze je ZDARMA! :D [/QUOTE]

Už není zadarma:(
Nemáte tady někdo poslední verzi free

prosím na email pekro@pekro.cz . díky
GeorgeCZ_ce4you (141)|25.7.2005 16:39
[QUOTE="pekro"][QUOTE="Wuffi"]Na profily ted pouzivam Pocket ZenPhone, umi prepinat profily podle casu, individualni nastaveni zvuku udalosti u jednotlivych profilu, umi u profilu zapinat a vypinat radiovou cast, menit mody Bluetooth... Proste bomba! A nejlepsi je ze je ZDARMA! :D [/QUOTE]

Už není zadarma:(
Nemáte tady někdo poslední verzi free

prosím na email pekro@pekro.cz . díky[/QUOTE]

Pro LT verzi nemusis nikam daleko :-)
pekro (346)|26.7.2005 11:16
Ten jsem zkoušel ale na MDA III mi nefunguje.:((

Profily se daji přepínant, ale nemůžu je nijak editovat.
Když spustím nastavení tak se spustí a hned sámo zavře (cca 0,5s)

Funguje to tady někomu na III?
Václav Endler (96)|26.7.2005 18:12
Nazdárek, mám MDA III a PocketZenPhone 4.5 tady ze ce4you a nemám problém:)
pekro (346)|26.7.2005 22:11
[QUOTE="Václav Endler"]Nazdárek, mám MDA III a PocketZenPhone 4.5 tady ze ce4you a nemám problém:)[/QUOTE]
Tak to musi byt v konfliktu s nejakym programem!
čeština? wisbar?...

Kde to mas nainstalovany?
karta nebo paměť
Václav Endler (96)|26.7.2005 23:45
Mám to v paměti, mám češtinu LEng, ale nemám WishBar