Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN (Hermes, Vario II) - Jak reklamovat s neoriginání ROM?

stris (98)|12.5.2008 13:30
Zdravím
Poraďíte jak vyreklamovat TyTN, kterému nefunguje dotyková vrstva? Zkoušeli jsme již všechno možné, ale displej nereaguje, jinak je vše funkční. Protože se ale systém s oficiální ROM od Vodafone sekal při navigaci a restartoval celé zařízení, nahráli jsme na něj novou ROM, která problémy vyřešila (již tehdy jsme chtěli přístroj reklamovat, účetní však někam zašamtročila doklady a tak jsme to vyřešili Flashováním), nyní jsem napsal na Vodafone, zda je možné dohledat doklad o koupi dle SN z jejich systému, což jsem již v jiných obchodech párkrát dělal, ale došlo mi, že musím nahrát původní ROM, ať se vyhnu svádění viny právě tímto směrem. Bohužel se mi nepovedlo vygooglit originální ROM, která na přístroji byla nahrána. Myslíte že se dá někde sehnat?
Díky, Gooorila
Nesli (409)|12.5.2008 13:42
Zkus mailnout na Vodafone zda tam může při reklamaci být ofiko HTC ROM (a myslim že ano), tu už seženeš hravě...Mmj neni moc zpusobu jak při nefungující dotykovce obejít Agiln screen ;)
Martin Ráž Hoch (1832)|12.5.2008 14:03
Ne, spíš bych tam flashnul oficiální HTC 3.54.255.3 ROM a to by měli akceptovat (když už nic, tak se ohánět tím, že jí vydal samotný výrobce - sice ne pro toto CoutryID, ale stejně by neměla zařízení poškodit). Operátor pravděpodobně logicky odpoví, že je to nepřípustný zásah do SW.

Link na vlákno oficiální ROM od HTC - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=316726
stris (98)|13.5.2008 20:19
Nepovedlo se mi najít oficiální ROM od toho Vodafone. Nemáte někdo? :o/
Martin Ráž Hoch (1832)|13.5.2008 20:29
Ta pravděpodobně neexistuje, protože operátorská ROM není běžně k dispozici a ze zkušenosti s O2 se jednalo o tovární ROM, která byla následně po resetu customizovaná z ExtROM.
stris (98)|13.5.2008 21:41
aha. Tak zkusíme nahrát oficiální od HTC a uvidíme jestli nás vyfakujou nebo ne.
Jinak k záručnímu listu: olali jsme na Vodafone, vysvětlili že máme problém s fakturou a záručním listem a oni se nás jen zeptali na adresu, kam mají nově vytištěnou fakturu odeslat. Dobrý, ne? :o)
Martin Ráž Hoch (1832)|13.5.2008 22:01
Cha cha... a je na faktuře IMEI, nebo nějaký jiný ID, který by unikátně identifikoval zrovna Tvůj přístroj?