Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

NAS disk a PDA

venas_ce4you (0)|11.5.2008 01:10
zkoušel jsem se připojit s PDA WM5 (hx1950), WM6.1 Hx4700) přes wifi na NAS disky a nějak se nedaří. Zkoušeno na dvou NAS Storagebird2, NAS4200 (linuxy se sambou) . Pingnu na něj, přes Vmobile net browser se dostanu i na jeho jmeno, ale na jednotlive složky ani náhodou. Zkoušel jsem všechny možné kombinace namapování disků (lomítka, zpětná lomítka, IPadresa, jméno zař.) a stále nic. Provozuje to někdo?
interfernet422 (29)|11.5.2008 10:36
Provozuju NAS Synology DS106j a přistupuju na něj z HTC Kaiser přes Total Commander. Při prvním přihlášení musím zadat přihlašovací údaje (login, heslo, doménu) a pak až do vypnutí WiFi jede ok. Nevím proč, ale TC si neumí zapamatovat heslo a je nutno jej pořád znovu zadávat.
venas_ce4you (0)|16.5.2008 12:35
to interfernet
Mohl bys mi napsat podrobnej postup jak postupujes v TC? Zkouším všechny možný kombinace, ale všechny pokusy končí error connection 52 nebo 58
interfernet422 (29)|30.7.2008 22:52
V TC zadám připojení na LAN a pak adresu \\diskstation\ a pak už po mně chce přihlašovací jméno a heslo. Po jejich správném zadání zobrazí seznam sdílených složek a můžu volně procházet. Místo názvu je možno požít i IP adresu.