Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Quo vadis CE4YOU ???

Fuzo_ce4you (24)|10.5.2008 14:58
Zdravím všechny nadšence, kteří udržovali tento web naživu. Je mi docela líto, že tak kvalitní web postupně zkomírá a zapadá do šedivého průměru neaktualizovaných webů. Nové články nevycházejí, mluví se o novém webu, designu ale je to už dost dlouhá doba. Vím, že udržovat web tohoto typu není žádná sranda. psát nové články, návody, to chce čas. Možná by bylo dobré pomoci tomuto webu. Co tak vyhledat pomoc pro aktualizace tohoto webu mezi širokou veřejností? Myslím si že je doast nadšenců, kteří jsou ochotni sem tam napsat nějakej ten článeček jak se to děje na ostatních webech....
PhSnake (872)|10.5.2008 15:12
Bohuzial to asi ie je take jednoduche...ale pozitivnou spravou je ze update je uz podla PKozu na spadnutie, takze ja osobne ako neveriaci zaspavam s motlitbou'pozehnana si 1 medzi cislami a pozehnany bit zivota tvojho...'
Pavel Koza (4761)|10.5.2008 16:10
Pokud zapatrate v historickych diskuzich, tak zjistite, ze me plany byly celkem smele. Chtel jsem ce4you delat tak, jak jsem si myslel, ze to je nejepsi, a prvnim krokem bylo vytvoreni noveho systemu presne dle mych predstav. Bohuzel jsem 2x po sobe vsadil na spatneho kone (cti neseriozniho a ukecaneho programatora) a vysledkem je tato vice jak rocni agonie, ve ktere se novy system snazim vyvorit svepomoci od prvniho do posledniho radku. Vzhledem k okolnostem neni mozne udrzovat stary a novy web soucasne, na pocatku jsem proste udelal spatne rozhodnuti a minimalne jednou za den toho lituju, ale neda se nic delat...

Vic tomu zatim nereknu, protoze jsem toho nasliboval uz tuny a skutek utekl, nicmene pokud bych ce4you chtel odpiskat, dam to jasne najevo...
dair (6)|11.7.2008 20:22
Myslim, ze budu mluvit za vice lidi kdyz reknu, ze na ce4you pro mne nebyl vubec dulezity vzhled ale obsah. Chodil jsem sem kvuli kvalite clanku. Jen se bojim, aby z c4 nebyl web se skvelym systemem a nulovou navstevnosti. Preci jen, rok je v internetovem meritku velmi dlouha doba. No, drzim palce at to dobre dopadne...