Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 71

Téma: Spb Pocket Plus 2

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Třikrát hurá Jaroušovi! Zrovna jsem updatoval, začalo to fungovat ještě lépe, než jsem doufal. Z Today to sebralo zvláštní řádek Monitoru a stala se z něj jedna záložka Pocket+. Zkusím sem dát capture screen pro ty, kdo jako já nevěděli, co se vlastně má stát, když to funguje

Z cihlové verze se nedají vkládat obrázky? No, screen bude, až se dostanu k PC.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Mé pocity = ops: . Ne, ale vážně, pluginy do SpbP+ 2.5 mají fungovat pro nové verze monitoru, financí a počasí, které je dnes uvolněno... Něco podobného se údajně chystá i u SBSH, tzn. integrace některých programů do PocketBreeze. Snahou autorů je dostat vše na jednu obrazovku a to bez scrollbaru, proto odstraňování samostatných pluginů z Today. Chybou u SpbP+ je např. to, že pokud tam ten scrollbar někdo máte, tak se program nepřispůsobí a je částečně schován pod linkou scroll baru, již na to běží kritika na fórech...

Dodatek: Právě dnes je zveřejněna podrobná recenze SpbP+ 2.5 od Flaca, račte prostudovat .

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2002

Zdravím všechny, mám otázku - rád bych používal více dodatečných ikon, než SPB pocket + nabízí. Dají se někde stáhnout? Dají se přidat, tak abych třeba dokumentům mohl přiřadit jakoukoli ikonku? Díky všem za reakce.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od David
    Jako autor češtiny jsem přiraven Pokud vyjde čas, tak se na to kouknu o víkendu.

Jinak mě zaujal popis novinek (hlavně ta tučně). Může k tomu někdo něco krátce říci (pokud je to delší, založte novou diskuzi)
    New: Close integration with Spb Weather, Spb Finance, Spb GPRS Monitor,...
    Mohu se zeptat ktery program mas na mysli?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Jarouš
    Krátce jsem otestoval a zde jsou mé postřehy:
    - Jedinou podstatnou novinkou je to, že pokud provozujte na cihle nějaký jiný program od Spb, máte možnost jeho integrace do SpbP+. Je zde přidána volba vytvoření nové záložky, tzn. pluginu přímo do SpbP+ = jiný program od Spb.
    - Překlad funguje a to co není přeloženo, to jsou záležitosti kolem pluginů... to snad nemá ani cenu překládat, tato obsluha patří k základům obsluhy jiných programů.
    Díval jsem se i na vývoj cen, verze 2 a 2.2 byly zpočátku za 15 $, v poslední době za 20 $, cena nové verze je stejná, jako v posledním období. No nic nového či převratného, vracím se k jinému programu, který mým potřebám vyhovuje více... každej jsme hold nějakej, tak ať mne zastánci tohoto programu nekamenujou... .
    tak se omlouvam, otazka byla na JAROUŠE. O jaky program se jedna , co pouzivas radeji.

PS: nejak si nemuzu zvyknout na to, ze citace je v hornim radku, ale zvyknu si.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Superbobo75
    tak se omlouvam, otazka byla na JAROUŠE. O jaky program se jedna , co pouzivas radeji.
    Každý má jiné priority. Někdo do cihly a na kartu nacpe množství programů a potřebuje je rychle startovat, tady asi vyhovuje něco jako SpbP+... Já mám cihlu zejména pro organizaci času a mobilní spojení (telefon a eMail), proto jedu na MDA2 PocketBreeze a ContactBreeze, na Today mám i oblíbenou hračku = PocketWeather, pro rychlý start jiných programů používám iLauncher. Rád si otestuji i řadu dalších programů, ale většinou je po testu odmáznu, podle mého subjektivního dojmu znamená velké množství nainstalovaných programů značné zpomalení cihly...
    Nyní je venku PocketBreeze, beta 4.3, umí to zatím integrovat jako plugin pouze jeden plugin z Today, tzn. uvolnění plochy dispeje a úspora paměti, v nejbližší době to má umět zařadit více pluginů, tzn. ještě více plochy displeje pro nejvíce úžívané programy a ještě více pružnější chod. Výhodou v porovnání s SpbP+ je integrace libovolného programu, SpbP+ umí integraci jen programů od Spb (monitor, počasí, peníze...)
    Já prostě preferuji na Today zobrazení úkolů, schůzek, termínů, kontaktů atd., množství ikon o stavu baterie, obsazené paměti, podsvícení, zbytných programů apod., to mne neinteresuje... V iLauncher mám proto prakticky jen ikonu TotalCommander, Internet, eMail, MortPlayer plus nějakou "uvolňovací" hru. Na spodní liště mám jen BT ikonu, XCPU, vypnutí a soft reset... jinak jsem zjistil, že po odinstalování SpbP+ někde v registrech zůstal asi nejlepší indikátor baterie co znám, což je řada čárek na horní hraně displeje, zatím nepátrám, kde to zůstalo v registrech zapsáno ..
    No, za více než rok používání MDA2 jsem se dopracoval k této konfiguraci, ale jak píšu, každý má jiné priority a buďte prosím tolerantní k mému názoru, tzn. nekamenovat, jo?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2002

Zdravím všechny, mám otázku - rád bych používal více dodatečných ikon, než SPB pocket + nabízí. Dají se někde stáhnout? Dají se přidat, tak abych třeba dokumentům mohl přiřadit jakoukoli ikonku? Díky všem za reakce.
    Musis zmenit custom16.png a custom32.png.
    Moje nova ikonka je uplne vpravo

Pouzil jsem IrfanView / vytvorit Panorama-obrazek / pridas custom16/32.png a svoji ikonku(16x16)/(32x32).png

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Ta nová ikona se ukáže tady?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00054316_01_feQA.jpg 
Zobrazení: 35 
Velikost: 17.5 KB 
ID: 1603  

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Soubory custom16.png a custom32.png jsem přetvořil k obrazu svému a tohle se mi ukazuje (příspěvek víše). Tak nevim. Ale když nahradim jednu z ikonek tou mojí, tak to jde.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2002

»Ta nová ikona se ukáže tady?«

Jo.

Stahni si ty mnou udelane custom16/32.png a vyskousej to znovu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Musim dodržovat nějakej odstup těch ikonek? Myslim jsetli jsem je třeba nedal moc k sobě ty poslední co jsem si tam dal. Je možný, že když budou moc u sebe nebo daleko od sebe, že se mi tam neukážou?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2002

Ty ikonky jsou spojene bez jakekoliv mezery:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Tak jsem včera zjistil, kde se nachází nabídka rozšíření IE od SPB. Najednou tam byla ikonka SPB, ale po opětovném spuštění IE tam zase nebyla. Myslím, že byla tam co je tlačítko klávesnice? Je to tak, a jak ji mám zobrazit?
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

To mi nikdo neporadí:?: ( ops:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od strojvudce
    To mi nikdo neporadí:?: ( ops:
    si stěžuj na lampárně...

zkus HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\GWE\Menu\BarFnt\ a tam změn polozku Wt ze 700 na 100

Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Artist versus Pocket Painter
    Od Mlok_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-04-2009, 19:05
  2. Upgrade iPAQ H3630 pocket pc 2000 na pocket pc 2002
    Od St.mik v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-07-2006, 11:00
  3. Reakcí: 10