Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak na internet přes WiFi-KS20

jerka3 (17)|9.5.2008 20:24
Prosím o radu jak se připojit přes WIfi na internet.Zatím skouším volná připojení (kavárna,picerie atd)Umím? vyhledat sít a po napsání "Připojeno" spustím Operu 8.65,zadám stránku,dám "Jdi" a objeví se hláška "připojení se nezdařilo.Nevíte nekdo prosím co dělám špatně?
Musí se nastavovat nějaké profily připojení,nebo něco ve WiFi?Za odpověď děkuji.
Pavel Koza (4761)|15.5.2008 18:20
Zalezi na tom, jak je nastaveny ten pristupovy bod. Pokud je to v kavarne otevreny AP, tak staci pustit WiFi, vybret tu spravnou, dat pripojit a hotovo. Musi to fungovat. Pokud vyskoci okenko s zadosti o zadani hesla, je nutne od majitele AP to heslo zjistit a pak zadat. Opet zadny problem. Pokud to presto nefunguje, muze byt problem na strane AP, ktera napriklad filtruje klienty na zaklade MAC adresy (tech zpusobu jsou mraky a rozhodne neplati, ze nezabezpecena WiFi = volny pristup pro kazdeho).
jerka3 (17)|17.5.2008 11:28
Díky.Tomu rozumím a chápu,jen nevím co dál, když - oběví se wifi - zvolím připojit na třeba kavárna a ...
1.problem - mám zvolit internet a work,nebo jen work?
2.problem - ať zvolim cokoli tváří se to připojené a tak spustím Operu a nic,hlásí nepřipojeno
Asi jsem totálně pi...,ale díky za trpšlivost a snahu.
orion_ce4you (6)|21.7.2008 22:29
[QUOTE="jerka3"]Díky.Tomu rozumím a chápu,jen nevím co dál, když - oběví se wifi - zvolím připojit na třeba kavárna a ...
1.problem - mám zvolit internet a work,nebo jen work?
2.problem - ať zvolim cokoli tváří se to připojené a tak spustím Operu a nic,hlásí nepřipojeno
Asi jsem totálně pi...,ale díky za trpšlivost a snahu.[/QUOTE]

Tohle by me taky zajimalo