Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: odesílání sms

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

poslední dobou se mi stává, že napíšu smsku, dam odeslat a nic - omlka před posláním bývala cca pár sekund, ale teď když dopíšu, dam odeslat, a vypnu mdačko, tak se mi stává, že ho zapnu a vyběhne - mesáž send a klidně mi to pošle se zpožděnim - soft restet sem zkoušel - do hárdu se mi nechce - kdo by to zas všechno nastavoval
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Zey
    poslední dobou se mi stává, že napíšu smsku, dam odeslat a nic - omlka před posláním bývala cca pár sekund, ale teď když dopíšu, dam odeslat, a vypnu mdačko, tak se mi stává, že ho zapnu a vyběhne - mesáž send a klidně mi to pošle se zpožděnim - soft restet sem zkoušel - do hárdu se mi nechce - kdo by to zas všechno nastavoval
    No to by mohlo byt tim- kdyz sms dopises, tak nesmis zavrit Outlook, dokud ti to nenapise, ze sms byla odeslana, jinak se proste neposle....

Guest

to je fakt!

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

to už vim taky (trpká zkušenost) - ale dříf mi to odesílalo okamžitě, takže sem prodlevu skoro nepoznal - je možny, že byto bylo tim jak mi tam přibejvaj zpravičky??? - asi jo nevíte jaký to má limity? - mam celkem robustní strom ve vytlooku+plus tuna sms - no kdyby mi někdo poradil softik kterej mi vyexportuje sms i s údajema (kdy a od koho) tak by sem mu ulehčil

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Ahoj,
    viz tady

Milan

Podobná témata

1. odesílání SMS
    Od JiriVareka v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5