Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

odesílání sms

Zey_ce4you (70)|2.6.2004 13:42
poslední dobou se mi stává, že napíšu smsku, dam odeslat a nic - omlka před posláním bývala cca pár sekund, ale teď když dopíšu, dam odeslat, a vypnu mdačko, tak se mi stává, že ho zapnu a vyběhne - mesáž send a klidně mi to pošle se zpožděnim - soft restet sem zkoušel - do hárdu se mi nechce - kdo by to zas všechno nastavoval :(
hrtak_ce4you (314)|2.6.2004 16:12
[QUOTE="Zey"]poslední dobou se mi stává, že napíšu smsku, dam odeslat a nic - omlka před posláním bývala cca pár sekund, ale teď když dopíšu, dam odeslat, a vypnu mdačko, tak se mi stává, že ho zapnu a vyběhne - mesáž send a klidně mi to pošle se zpožděnim - soft restet sem zkoušel - do hárdu se mi nechce - kdo by to zas všechno nastavoval :( [/QUOTE]

No to by mohlo byt tim- kdyz sms dopises, tak nesmis zavrit Outlook, dokud ti to nenapise, ze sms byla odeslana, jinak se proste neposle....
null (0)|2.6.2004 16:18
to je fakt!;)
Zey_ce4you (70)|2.6.2004 16:32
to už vim taky (trpká zkušenost) - ale dříf mi to odesílalo okamžitě, takže sem prodlevu skoro nepoznal - je možny, že byto bylo tim jak mi tam přibejvaj zpravičky??? - asi jo nevíte jaký to má limity? - mam celkem robustní strom ve vytlooku+plus tuna sms :D - no kdyby mi někdo poradil softik kterej mi vyexportuje sms i s údajema (kdy a od koho) tak by sem mu ulehčil :D
hajekm (308)|2.6.2004 16:49
Ahoj,
viz tady

Milan