Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pripojene wifi => QIP (Connection failed)

fruxo (1)|8.5.2008 17:17
Zdravim mam HTC TyTN, a ked som pripojeny na wifi a idem sa pripojit s qipom na icq tak mi napise connection failed, pricom je pripojeny k netu, neviete co s tym ?

dik
kropac_ce4you (0)|10.5.2008 17:58
máš dobře napsaný login a heslo?, jestli jo tak zkus ještě změnit hosta na login.icq.com a popr. port na 5190
mid17 (3)|18.7.2008 17:33
doporucil bych stahnout aplikaci zvanou SLICK je to absolutne nejlepsi kecalek kterej funguje s vice komunikacnimy protokoly teoreticky by ti to mo pomoci
zigzag (226)|22.7.2008 08:40
fruxo: ja mam Cruise a nedavno sem si taky nainstaloval qip a sem naprosto spokojeny. pro uzivatele icq, kteri nepouzivaji im s jinymi protokoly podle mne "absolutne nejlepsi kecalek" .))
- pripojovani funguje v pohode (jedine jsem si vypnul automaticke vypnuti wifi v suspend rezimu),
- navic umi byt pripojenej pres vicero uin najednou
- akorat je trochu problem s diakritikou ve zpravach (ale s tim ma myslim problemy vetsina im), pac se objevuji ruske znaky (zjistim z kterych klientu to dela. zatim vim ze z icq)
- pripojeni pres login.icq.com:5190 by tam melo byt nastaveno dafaultne

NEJSES TREBA ZA PROXY?
Zdenek Malinsky (9781)|22.7.2008 08:59
Nebo muze byt problem v smotnem icq protkolu - bud nefnguje nebo delal nejakou zmenu, aby zabranil pouzivani alternat.klientu.
zigzag (226)|22.7.2008 09:50
vzdyt pisu, ze pripojovani je v pohode!? .) nicmene je pravda, ze jsem neuvedl dulezitou vec. built verze me aplikace qip pda je 2020