Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pomoc s Centrem zarizeni Windows mobile

audi_ce4you (7)|7.5.2008 18:15
Zdravim :-)

Mam problem s nastavenim synchronizace na 64bit. Viste a HTC S710... Zarizeni v pohode pripojim, muzu instalovat programy, prochazat slozky atd. Jenze nejde nastavit nove synchronizacni partnerstvi v centru synchronizace, mobil se mi stale hlasi jako "Host" a pri kliknuti na "Nastavit zarizeni" v centru zarizeni Windows mobile, to hodi chybu "vyskytli se potize s...". Vse jsem jiz vyzkousel... reset telefonu, preinstalovani centra zarizeni, vypnuti firewallu atd... Problem je stejny pri pripojeni prez USB i Bluetooth. Prosim o radu, screeny jsou nize...



Miloš Strouhal (3997)|7.5.2008 18:20
Na neco jsi totiz zapomnel.. ;)

Edit: ale jak tak ctu, ze jsi Centrum zařízení Windows Mobile dokonce i preinstalovaval, tak asi ne.. No tak nic, snad poradi nekdo jiny. :) Kazdopadne verze na kterou odkazuji mi maka na X64 Viste bez potizi. BTW, mas v PC nainstalovany Office?
audi_ce4you (7)|7.5.2008 19:06
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Na neco jsi totiz zapomnel.. ;)

Edit: ale jak tak ctu, ze jsi Centrum zařízení Windows Mobile dokonce i preinstalovaval, tak asi ne.. No tak nic, snad poradi nekdo jiny. :) Kazdopadne verze na kterou odkazuji mi maka na X64 Viste bez potizi. BTW, mas v PC nainstalovany Office?[/QUOTE]

Jasne ze mam, ale nepomuze mi to... :? A system mam aktualizovany, takze verzi Centra zarizeni to nebude... i tak dik ;)
PhSnake (872)|7.5.2008 19:13
Ja viem ze to bude vyzerat ako otrepana fraza, ale skusil si HR? Vzdy si mozes pred nim spravit full backup ak to nepojde ani vtedy obnovit ho. Sychronizuje sa ti s inym PC? SKusil si zmazat pripojenia v asyncu v PDA?
audi_ce4you (7)|7.5.2008 19:35
[QUOTE="PhSnake"]Ja viem ze to bude vyzerat ako otrepana fraza, ale skusil si HR? Vzdy si mozes pred nim spravit full backup ak to nepojde ani vtedy obnovit ho. Sychronizuje sa ti s inym PC? SKusil si zmazat pripojenia v asyncu v PDA?[/QUOTE]

HR sem zkusil, s jinym PC to nemam jak vyzkouset... malokdo ma ted 64bit Vistu a pripojeni v mobilu zadne nastavene nemam. Delam to stale nove dokola... a nic...
PhSnake (872)|7.5.2008 19:42
staci ak to skusis s XP - tak zistis ci je problem niekde v hlistach(ja predpokladam) alebo v zariadeni(co tiez sa moze stat) skus pripadne iny kabel, ale ked ti to nejde ani cez bt(mne sa to podarilo nastavit tusim 2x ak vobec a islo mi to 5min)
audi_ce4you (7)|7.5.2008 20:22
[QUOTE="PhSnake"]staci ak to skusis s XP - tak zistis ci je problem niekde v hlistach(ja predpokladam) alebo v zariadeni(co tiez sa moze stat) skus pripadne iny kabel, ale ked ti to nejde ani cez bt(mne sa to podarilo nastavit tusim 2x ak vobec a islo mi to 5min)[/QUOTE]

Kabelem to nebude, mam jich vic a zapomel jsem napsat ze to jeste pred tremi dny slo v poho... pak sem bud neco udelal ja, nebo samo a bylo to... ale at delam co delam nic nepomaha, ani bod obonoveni ve Vistach...
PhSnake (872)|7.5.2008 21:13
takze prob moze byt but v pda alebo hlistach, treba skusit ine PC al. ine PDA
audi_ce4you (7)|9.5.2008 17:21
Tak je to ve Vistach... ale nepomaha ani bod obnoveni, konzole pro zotaveni nic... asi budu muset reinstalovat a to se mi vuuubec nechce :-)