Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nove modely HTC...

aeon101 (213)|6.5.2008 14:09
Tak prave skoncila konference HTC v Londyne a bohuzel byl predstaven pouze Diamond...docela sklamani, cekal jsem i na neco s plnohodnotnou klavesnici.
Na druhe strane ale peky update Cruise s novym web browserem, TouchFlo 3D a samostatnou ikonkou na YouTube.
Co myslite panove, budou dalsi (puvodne avizovane) modely nasledovat v prubehu kvetna?

Dan
NeoPlex_ce4you (248)|6.5.2008 16:07
zdravim.
tedka se vrham na sledovani videi z Diamonda, tak hned jak dokouknu sdelim svuj nazor, jinak jestli se nepletu prave diaomod by mel byt nastupcem kaisera? Jinak jsem si pevne jist, ze ostatni modely budou, ale asi o neco pozdeji nez diamod, tezko rict podle me to neni jen otazka vyvoje, ale i marketingoveho tahu uvolnit modely postupne a ne najednou
Miloš Strouhal (3997)|6.5.2008 16:08
At uz se jdou vycpat! Zrovna mi dosluhuje nekolikaty HTC Universal v rade a stale ho neni cim nahradit, po skoro trech letech vyvoje nejsou schopni zacit prodavat dalsi zarizeni s VGA displejem a poradnou podsvicenou QWERTY klavesnici.. :evil:
mathyass (47)|6.5.2008 16:16
Pravdu diz ... tez nechapu, proc neudelaji solidniho nastupce Uniho. Prave mi Uni lezi v reklamaci ... a pokud mi za nej vrati prachy tak nevim co si pocnu ... :(
Miloš Strouhal (3997)|6.5.2008 16:22
Jsem uz bez zaruky a tentokrat mi chcipla klavesnice.. No nic, takze skoro v polovine roku 2008 let's go bazar a koupit dalsiho Uniho.. :sarcastic: A HTC at si predvadi dalsi uzasne novinky s uzasnym ala ajfoun uzivatelskym prostredim.. :disgusted:
mathyass (47)|6.5.2008 16:38
Jedine co me v posledni dobe zaujalo je Xperia pro SE .. ta vypada zajimave ....ale otazkou je jake to bude v realu .. .na videu vse vypada super ale v realu vse byva jinak... :)))
Miloš Strouhal (3997)|6.5.2008 16:40
Jo, X1 je fajn, konecne silne pouzitelny kus hardwaru, ale ta bude na skladech obchodu az za hodne mesicu..
NeoPlex_ce4you (248)|6.5.2008 16:57
tak je fakt, ze zarizeni jako UNI porad neni... asi tak trosku doufali v to, ze uniho nahradi Athena..

kazdopadne Diamond vypada opravdu pekne a i to prostredi je pekne udelane... a jestli to je vice ci mene okopirovane od iPhone mi je celkem jedno.. me zajima vysledek a jestli se mi to bdue libit a ne, kde vznikla myslenka.. uvazuji, ze uniho nebo kaisera poslu do vecnych lovist az prijde diamond na trh.. kdy ze ma vubec nastoupit do prodeje? :)
Miloš Strouhal (3997)|6.5.2008 17:21
Pokud doufali, doufali spatne. Je to uplne jina liga a nejde s tim telefonovat bez BT nebo kabelove HF, coz je pro spoustu lidi totalni nesmysl. A to nemluvim o nepovedene klavesnici s absenci podsviceni, chybejicich vibracich, humpolackych rozmerech.. BTW, me je take uplne ukradene kde se HTC inspiruje, na to jsem preci vubec nenarazel. Narazel jsem na jejich dosavadni impotenci udelat znovu vsestranne High End zarizeni stale jeste kapesnich rozmeru (kdysi davno HTC Universal, nyni E-TEN M800 pokud by mel vetsi RAM a nebyl by to E-TEN a za par mesicu SE Xperia X1 a snad i HTC Raphael, tedy pokud nas HTC opet nevypece jako v pripade Omni). Misto toho se vyzivaji v tvorbe softwarovych oku lahodicich ficurek, ktere mi mou praci na rozdil od poradne podsvicene klavesnice vubec neulehci. Stejne ten balast z kazdeho zarizeni okamzite mazu..
Nesli (409)|6.5.2008 17:43
Toshiba G910/920, do toho bych sel hned, akorat je na tom dost podobne jak X1 :evil:
Je to jedno s mala zarizeni co by mohli byt povazovany za nastupce uniho..ale neni to HTC, i kdyz to neva:)
Chrono Leggionaire (187)|6.5.2008 17:49
Bohužel u nových Toshib mi vadí ta konstrukce..i když se zdá, že je podobná té od Universalu, tak by mi tam citelně chyběla možnost otočení displeje a přiklopení k tělu..využíval jsem to celkem často, hlavně při navigaci
Nesli (409)|6.5.2008 18:10
Jj, to je fakt, ale jinak je to super masina :D
BTW Muzu se zeptat, kde jsi sehnal tu G900? ;)
Chrono Leggionaire (187)|6.5.2008 18:17
jasně, mám ji z Polska
Nesli (409)|6.5.2008 18:24
a cena, příp. doba za jakou to sem poslou,či je nutno si tam dojet? DIkes;)
Jak jsi s ní jinak spokojený, docela o ni uvazuji:D Sic to neni Uni, ale není to zas tak daleko :cool:
Chrono Leggionaire (187)|6.5.2008 18:39
No já si byl pro ni osobně,ale určitě z nějakých polských (německých) eshopů půjde poslat. Kolega jsi ji objednal od jednoho němce z ebaye. Stála mě asi 10500 Kč. Spokojenost je velká, předtím jsem měl skoro 3/4 roku právě Universala. Jediné co mi na ni opravdu vadí je chybějící gps a kdyby si G920 zachovala stávající konstrukci tak bych do ní určitě šel. Naštěstí chybějící modul, patří k těm věcem, které lze, byt´ externě, přidat. Existují i specifika, která externě přidat nejdou a to je pak teprve neštěstí :no:

V poslední době se řeší, že ji chybí ovladače na grafiku (má v sobě nVidii, bohužel zůstává nevyužitá), ale naštěstí je i tak ten driver v G900 hodnotami úplně stejný, jak na HTC Universal, nedávno jsem to testoval pomocí jednoho prográmku z XDA developers... Takže úplně jiný ovladač než na Cruise/Kaiser. Pokud v G910/G920 bude ten driver nVidii využívat, tak věřím v pozdější portaci i na G900. Jinak s aplikacemi na WVGA nejsou problémy, a většina se krásně roztáhne. Pokud je problém, tak existuje WVGA fix, který v G900 zapne VGA a pak je to identické jak na Universalu

G900-28. březen



Universal-6. únor



Kaiser-pro srovnání
Nesli (409)|6.5.2008 19:15
Super, díky moc za info :) Asi do ní půjdu, přes dovoz z Poslka, ale ta gps mě taky štve:evil: Nastěstí do obstará Artemis:)
Uuuuplně slintám nad tím LCD a ostatnímy HW parametry :D :D
aeon101 (213)|6.5.2008 19:23
Jsem presvedcen, ze HTC ma v zaloze Diamonda s plnou klavesnici. Je to podle me nutny krok aby udrzeli svuj marketingovy koncept. Posledne dvojice Kaiser- Polaris...
Dalsi vec je, ze pani z HTC nemuzou byt tak blbi a neumoznit aspon castecnou nahradu za uniho, uz tento rok. Podle me je logika jasna: Komunita Kaiserovcu ceka na uvolneni, respektive napravu videodrivru. Mnoho majitelu preslo na Kaisera prave z Uniho. Ted byl predstaven Diamond a komunite Polarisu se zbihaji slinky na plnohodnotny update, co urcite HTC vi a predpoklada prechod. Az se po, rekl bych 2 mesicich od zacatku prodeje trh malinko nasyti, HTC vyda uplne necekane verzi s Full Qwerty a nasadi cenu vyssi (podobne jak tomu bylo u rozdilu Kaisera a Polarise).
Proste to ma HTC dobre premysleno a snazi se vychovavat zakazniky na pravidelne rocne (max.) updaty svych produktu v podobe jejich zakoupeni. Nicmene jim v tom fandim a rad si pockam na Diamonda s klavesnici. Pokud bude mit slusnou baterii (Diamond plati urok za krasu) tak do nej pujdu...

Dan
aeon101 (213)|6.5.2008 20:03
No...velice zajimava zprava je i ta, ze do Diamondu nepujde zadna pametovka, proste ma 4GB flash memory a hotovo!!! Dale je zajimave i to, ze mini USB konektor bude moct byt vyuzivan k pripojeni dalsi pamete...

Dan
NeoPlex_ce4you (248)|6.5.2008 21:03
tak jako ja netvrdim, ze athena je dobre zarizeni.. jen rikam, ze to byl asi pokus o nahradu za uniho.. i kdyz z casti to byl i pokus o oddelenou klavesnici a nevyslo to proste to vime vsichni, ze takove zarizeni si asi nikdo rozumny nekoupi.. ne s tema mouchama co ma.. dal jak ty rikas balast pro nekoho to je balast pro nekoho super vec.. pro me to je dukaz, ze to ma dobry graficky vykon a to SW zpracovani uz je jen pro oko co me stejne brzo pusti a dam tam neco jineho. Osobne bych taky rad uvital neco jako UNi... sam mam kaisera a jeste zpetne sem k nemu dokupoval uniho bazarovyho