Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přechod z ROM Xda_II_Upgrade_v16050 na jinou,jak na to?

Miloš Strouhal (3997)|2.6.2004 11:43
..v noci jsem si stáhl tuto ROM,v domnění,že je to ten pravý základ,na kterém chci své MDÁčko postavit..omyl,je celá nějaká divná,nelíbí se mi,má spoustu O2 blbostí navíc,a omylem jsem jejím rádiem 1.10 přemazal to své původní 1.12..takže jsem se rozhodl pro změnu,snažím se to přfleshovat ROM 1.72 s rádiem a ExtROM,a vždy se to zastaví ještě před začátkem flashování na nějaké hlášce,že tato ROM není určena pro mne,EROR něco,a že si mám z netu stahnout jinou ROM,jež je určena pro mé zařízení...


..kterou ROM si mam stahnout,netuší to někdo z vás? A nelze to vše nějak obejít? Díky
Miloš Strouhal (3997)|2.6.2004 12:18
Tento problém se neustále řeší na xda-developers.com. Jak to řeší jiní nevím, ale já osobně jsem přišel na následující postup jak tento problém vyřešit. Chvilku to sice trvá, ale vede ke štastnému konci. Musíte udělat následující: spustit ER2003Edit postupně Otevřít všechny tři soubory ( radio_.nbf, NK.nbf a ms_.nbf ) u všech tří *.nbf změnit jméno operátora na jiného, který musí být u všech tří stejný (nezapomenout uložit) .........

..to je ten "lék"?...:))
Šeba_oldd (1184)|2.6.2004 12:24
A není to tím nastavení operátorů?Musí být u všech tří souborů stejné a navíc musí sedět i s Mda.Píše o tom Marek S.
Šeba_oldd (1184)|2.6.2004 12:29
Ano to je ten lék a nebo tento:[QUOTE]Pokud spustíte update a máte problém s hláškou country code error, podívejte se v MDA do souboru DeviceData.txt v adresáři windows, kde budete mít uvedenu stávající identifikaci operátora. Já tam např. měl po upgrade na 1.66 uvedeno CDL a musel jsem příslušně upravit hlavičky *.nbf souborů pro aktualizaci na 1.72.[/QUOTE]
Miloš Strouhal (3997)|3.6.2004 11:37
...NEVÍTE NĚKDO,PROČ MI WMODEM PŘI KLIKNUTÍ NA NĚJ HLÁSÍ: POKUS O NEPOVOLENOU OPERACI? DĚLÁ TO JAK U VERZE ExtROM 1.60.50 TAK I U 1.66.36..MÁM ZAPNUTOU ČEŠTINU,JEŽ MAM SAMOZŘEJMĚ NAHRANOU V EXT ROM..KDYŽ ČEŠTINU VYPNU,CHODÍ TO NORMÁLNĚ...NESETKAL JSTE SE S TÍM NĚKDO? JE TO SNAD DALŠÍ VADA ČEŠTINY,NEBO CO? VŽDYŤ MI TO DĚLÁ I PŘI POUŽITÍ ExtROM 1.60.50,KTERÁ BY PŘECI S ČEŠTINOU MÍT PROBLÉM NEMĚLA...DÁ SE TO NĚJAK OBEJÍT? DÍKY
Šeba_oldd (1184)|3.6.2004 13:08
To je tou češtinou.Měl jsem ten samý problém.
MarekS_ce4you (25)|3.6.2004 14:12
[QUOTE="seba"]To je tou češtinou.Měl jsem ten samý problém.[/QUOTE]

Pokud máte jakýkoliv problém s češtinou u vyšších verzí ROM než je pro jaký je určená čeština, zrušte si příslušný lokalizační soubor pro daný program. V případě modemu je to soubor WModem.exe.0405.MUI. Lépe je ale tento soubor přímo nemazat, ale stačí přejmenovat např. na WModem.exe.0405.MUI.fuck :-). Stejně bych radil u ROM 1.72 postupovat i s Camera.exe.0405.MUI. Po tomto zásahu nebude počeštěn vždy pouze příslušný problémový program, ostatní budou OK. Po přejmenování musíte vždy restartnout.