Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ako nazdielat internet z Kaisera?

DJakub (64)|5.5.2008 18:32
Skusam zdielat Vodafone live! do PC. Malo by to fungovat, no nevytvori sa datove rpipojenie... Nastavenie Vodafone live v kaiserovi je vporiadku, tam to funguje. Ako APN nastavim data.vodafone.cz . Dam Start a pripojim kabel k PC. Chcelo to vyhladat driver. Dal som tam driver pre HTC modem. No datove spojenie sa v zariadeni nijako nevytvori. Ak ho skusim vytvorit skor a potom dat Start, napise mi, ze ho musim ukoncit :) . Nevie mi s tym niekto poradit?
PhSnake (872)|5.5.2008 18:44
Precitaj si navody, myslim je to tam, ked nie je to v man. ku kaiserovi! inac ked by si si pozrel start/settings/connection je tam internet sharinng(ked nie tam tak v start/programs) a btw mas instalovany async ked to pytalo driver?
DJakub (64)|5.5.2008 20:26
Mam to na Vistach... Nainstalovany WMDC mam. Internet sharing, to sedi, len to mam inak nazvane. Do manualu sa mrknem :)
PhSnake (872)|5.5.2008 20:36
Skus pozret najnovsi wmdc update, len ci to neni hlistami. Pripadne xda-dev, sekcia networking...
DJakub (64)|5.5.2008 21:05
Pomohol si mi, aj ked nepriamo :) . Zistil som, ze v Duttyho ROM je nejaky manazer na Internet sharing ktory nefunguje, teda aspon v tej verzii rom, ktoru mam. Stacilo vsak v priecinku Windows najst spravnu utilitku na sharing a vsetko zrazu fungovalo ako ma... Parada. Dakujem.