Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

První setkání KPPDA (klubu přátel pda) 18/06/2004 v Českých Budějovicích

Pavel Koza (4761)|2.6.2004 09:14
Je tu dalsi nabidka na osobni setkani, tentokrat od "klubu přátel pda". Pokud mate zajem, prihlaste se.

Kde : Budvar bar, Krajinská 27, České Budějovice
Začátek: mezi 18 – 19 hodinou
Závazné přihlášky (z důvodu kapacity salonku) posílejte na : 602144065, 777081774 nebo emailem jaroslav.salcer (at) tiscali.cz nebo dannyson (at) volny.cz.

Program

1/ cíl setkání - výměna zkušeností s různým softwarem, rady pro začínající dospělé i děti, vzájemná podpora při problémech s instalací nebo funkčností softu
2/ rozdíly mezi platformou ppc a palm, jaké pda koupit, na co budeme pda používat, sdělení výhod a nevýhod pro nové účastníky, které nejsou rozhodnutí co koupit.
3/ na co se dá pda použít,( obě platformy)
4/ ukázka nejběžnějších pda obou platforem
5/ naše zkušenosti, problémy, klady a zápory různých značek pda, displeje, výdrže baterií, dostupnost servisu, postupně lze přejít do diskuse.
6/ koupit starší či nové pda ?
7/ návrhy účastníků na program dalších setkání, jak často se asi scházet, asi by stačilo 1x za 2 měsíce, který den by byl nejvhodnější.
8/ na další setkání můžeme zajistit pozvání odborníků z oborů např GPS navigace, mapy na pda, české tvůrce programů pro pda atd….
00018139_Mapa_VC.jpg
ipf (2136)|9.6.2004 09:49
Vypadá to na 99,5%, že se zúčastním tohoto setkání. Pokud by byl nějaký zájemce na trase: HB - Humpolec - Pelhřimov - JH - ČB, tak míst v autě mám dost.
hybo (3107)|9.6.2004 09:53
Hmm, skoda, ze je to tak daleko, myslim, ze bych Vam mel co ukazat :-)
ipf (2136)|9.6.2004 11:23
[QUOTE="hybo"]Hmm, skoda, ze je to tak daleko, myslim, ze bych Vam mel co ukazat :-)[/QUOTE]

Tak sedni na vlak a přijeď, já Tě zpátky hodím :D
Anebo, pokud bude víc zájemců z Prahy, ozvěte se, já si dopoledne zajedu vyřídit něco do ČB (dobrý, ale myslím Český Brod) a pak to vezmu přes Prahu (zájemce bych naložil okolo 3-4-té někde na metru na Jižňáku a hurá na jih).
O naftu se podělíme
:$: :)
ipf (2136)|9.6.2004 11:44
Případné spolucestující upozorňuji, že budou zneužiti:
koupilm jsem si BT MSI KEY, ovšem nekomunikuje. XPéčka si nejprve v pohodě nainstalují síťové připojení, jenže pak ho dopojí a hotovo. Zkoušel jsem to všemi možnými způsoby a postupy (včetně zde uvedených) a nic.
Tak čekám, na nějaké setkání (stejně to nakonec bude "rukmama" :( ).
ipf (2136)|9.6.2004 12:12
[QUOTE="hybo"]Hmm, skoda, ze je to tak daleko, myslim, ze bych Vam mel co ukazat :-)[/QUOTE]

Pojedeš, když to vezmu přes Prahu?
A další, je vás tu právě teď dost, pojedete ještě někdo?
(pokud by byli alespoň dva spolucestovatelé, už by mi stálo za to jet přes Prahu, ale potřebuji to vědět co nejdříve, nejlépe do zítřka večer (v ČB také nečekají, až budu mít čas a až se s velkou slávou objevím)
Šeba_oldd (1184)|9.6.2004 16:46
A kdy to vlastně je - buď už musím odložit cihlu a jít se vyspat nebo jsem slepý?
ipf (2136)|9.6.2004 17:17
[QUOTE="Pavel Koza"]Je tu dalsi nabidka na osobni setkani, tentokrat od "klubu přátel pda". Pokud mate zajem, prihlaste se.

Kde : Budvar bar, Krajinská 27, České Budějovice
Začátek: mezi 18 – 19 hodinou
Závazné přihlášky (z důvodu kapacity salonku) posílejte na : 602144065, 777081774 nebo emailem jaroslav.salcer (at) tiscali.cz nebo dannyson (at) volny.cz.

Program

1/ cíl setkání - výměna zkušeností s různým softwarem, rady pro začínající dospělé i děti, vzájemná podpora při problémech s instalací nebo funkčností softu
2/ rozdíly mezi platformou ppc a palm, jaké pda koupit, na co budeme pda používat, sdělení výhod a nevýhod pro nové účastníky, které nejsou rozhodnutí co koupit.
3/ na co se dá pda použít,( obě platformy)
4/ ukázka nejběžnějších pda obou platforem
5/ naše zkušenosti, problémy, klady a zápory různých značek pda, displeje, výdrže baterií, dostupnost servisu, postupně lze přejít do diskuse.
6/ koupit starší či nové pda ?
7/ návrhy účastníků na program dalších setkání, jak často se asi scházet, asi by stačilo 1x za 2 měsíce, který den by byl nejvhodnější.
8/ na další setkání můžeme zajistit pozvání odborníků z oborů např GPS navigace, mapy na pda, české tvůrce programů pro pda atd….
[/QUOTE]

:cool: :cool: :cool:
ipf (2136)|9.6.2004 17:40
Právě mi bylo SMSkou potvrzeno, že setkání platí, tak se hlaste zájemci o dopravu. Odjezd podle potřeby, pp. v 16 hodin od stanice metra "Háje" (? snad, já metrem nejezdím, prostě na "jižnáku")
Jo a zase dovezu zpátky (mám kde v Praze přespat).
Šeba_oldd (1184)|9.6.2004 18:01
Ani to mi nepomohlo, ale již jsem to našel bylo to zde nahoře První setkání KPPDA (klubu přátel pda) 18/06/2004 v Českých BudějovicíchJsem tak rychlý, že jsem to přehlíd šlo mi o den.Bohužel jel bych, ale jsem na dovolené.Těším se na srpen.
ipf (2136)|12.6.2004 09:55
Dobré ráno,
tak zájemci, hlaste se, míst v autě je málo a zájemce zatím žádný :D .
Pánové z ČB by rádi věděli počet, aby případně objednali salonek.
Tak neváhejte a hlašte se.
yasmeene2 (794)|12.6.2004 13:05
Uf no devatenáctýho jedu na slovensko, takže to asi nechám až na první oficiální ce4you sraz. Btw nikdy sem neslyšel o "klubu přátel pda", co to?
ipf (2136)|12.6.2004 18:42
[QUOTE="yasmeene2"]Uf no devatenáctýho jedu na slovensko, takže to asi nechám až na první oficiální ce4you sraz. Btw nikdy sem neslyšel o "klubu přátel pda", co to?[/QUOTE]

Poté, co mi ve čtvrtek ráno po zapnutí v 6:30 ukázalo MDÁčko 3:05 a nic, takže jsem musel 3x resetovat (vždy zatuhlo při synchronizaci), aby se čtvrtý softreset samovolně provedl jako HR, se přimlouvám ke změně názvu na "klubu NEpřátel pda" ;)
ipf (2136)|13.6.2004 10:27
Není nad to, mít vlastní diskusní fórum :D :D :D
ipf (2136)|14.6.2004 00:48
Dobrá tedy, nikam se nejede.
hybo (3107)|14.6.2004 01:38
At tu nejsi tak sam, tak pisu veselou zparavicku, ze ja namuzu, sorry :-(