Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nastavení.. HTC II

petrgr (8)|4.5.2008 09:38
ahojky všichni proím poradí mi někdo??
po přehození sim karty a vymazání fotek z HTC TyNT II mi zmizla složka nastavení a běží mi půlka v češtině a půlka v angličtině poradí te mi prosím někdo co s tím?? děkuji předem..:?:
PhSnake (872)|4.5.2008 09:45
Nastavenia vratis tak ze vytvoris folder Settings(alebo Nastaveni) v \\Windows\StartMenu(alebo \\Windows\Nabidka Start) zalezi od toho ake mas pocestenie napr. cez Explorera. Co sa tyka obnovy cestiny ak nemas preflashovane PDA treba hardreset, pripadne pozret kde v extrom ju mas a preinstalovat. Ale ja odporucam ten Hard, nemusis sa kaslat s vytvaranim foldra a pod.
petrgr (8)|4.5.2008 10:06
´děkuji za radu ale když dám start a nastaveni tak mam uplně prázdnou odrazovku. žádné ikony co tam byli už nejsou..:((
Midsommer (13)|4.5.2008 10:11
Ahoj. Rekl bych ze nejjednodussi bude hardreset. Mival sem stejny problem, ale to byla nestabilni rom (4x denne HR)
petrgr (8)|4.5.2008 10:15
no a co s tím nejednodužším mám udělat?? moc tomu nerozumím.. prosím trochu po lopatě.. díky Petr
PhSnake (872)|4.5.2008 10:51
problem je ze neviem co je HTC II(podla obrazku je to HTC TyTN II) a tam HR spravis: Stlac a drz oba "soft keys"(tie oznacene"-") potom zatlac stylus a drz, zhasne obrazovka, vytiahni z resset diery stylus, !stale drz softbuttony! nabehne screnn "this operation will dellete all your personal data" alebo nieco velmi podobne pusti soft buttony a stlac zelene("yes button").
!!!POZOR!!! prides o vsetky kontakty, SMS/MMS/MAJLY, kontakty, vsetky app musis installnut na novo
petrgr (8)|4.5.2008 13:18
tak s tím tady valčím mačkám všechno možné a nic.. to bude asi tím že nevím co je to to "soft keys" nikde to tu není napsané.. ach jo asi to nezvládnu...:oops:
TomasM. (9)|4.5.2008 13:22
soft keys su tie dve tlačice nad tlačicami s logom Internet exoplorer a tou obalkou. Sú na nich len take horizontálne čiarky...
petrgr (8)|4.5.2008 13:31
prosím řekneš mi ještě co je ten "stylus"?
petrgr (8)|4.5.2008 13:36
tak to se mi podařilo a je tam ten křížek s tím green .. co dál??
PhSnake (872)|4.5.2008 13:41
stlacis zelene (green) tlacistka softkeys som napisal ze su to tie oznacene "-", neviem co na tom neni jasne. Ale nehnevaj sa ak nevies co je stylus, tak si radsej kup nejaku nokiu :-(
petrgr (8)|4.5.2008 13:54
já vím že jsem nemehlo.. snažím se s tím naučit pracovat když už jsem ho dostal tak se nezlob a děkuji za pomoc...:))
Wodka_ce4you (115)|5.5.2008 10:17
Stylus - tyčinka, kterou máš na kaiserovi vpravo dole, pomocí které ovládáš displej. Tedy - stylus = tuzka na dotykovy diplej :)
petrgr (8)|9.5.2008 22:48
přátelé děkuji vše jsem již nastavil ale ted pro změnu nekomunikuje s PS..
PhSnake (872)|10.5.2008 01:06
PS=PlayStation alebo PS port(cudlik na mysku stareho typu) alebo PostScript...... :evil: vyjadruj sa normalne. su zauzivane PDA skratky ale PS mi nic nehovori...