Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Update ROM pro Windows Mobile 2003 verze 20.00.13

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Na stránce http://support.acer-euro.com/drivers/handheld/n10.html je uveden upgrade ROM pro odstranění chyby při použití režimu Transcriber zadávání znaků v programu PocketWord. Původní verze obsahuje chybu - prakticky tento režim nelze použít. V jiných programech se tato chyba nevyskytuje. Pokud Vám chyba vadí, bez váhání použijte servisní update - vyzkoušel jsem na vlastní kůži a vše dopadlo tak, jak mělo. Upozorňuji, že tento update opravdu přepisuje obsah ROM !! a proto je třeba dodržet instrukce v návodu k aplikování updatu. Já osobně jsem dobil baterii na 100%, udělal kompletní zálohu na CF (pro jistotu), nahrál soubor update CAB na CF kartu, ve správě pamětí vypnul všechny aplikace, nastartoval průzkumníka a spustil instalaci CABu - vše podle návodu. Program mne informoval o zápisu do ROM a zda chci opravdu pokračovat - samozřejmě:sarcastic:, poté mne program důrazně upozornil, že za žádných okolností nesmím N-10 vypnout atd. Comp se jakoby zresetoval, napsal hlášku o probíhajícím zápisu do ROM a po cca 2 minutách oznámil úspěšné dokončení operace. Po soft resetu jsem hned vyzkoušel funkčnost - chyba zmizela a jinde jsem jinou do teď neobjevil -záplata je opravdu funkční. Protože se jedná o zápis do ROM, je každá takováto operace trochu riskatní, kdo režim transcriber v PocketWordu nepoužívá ať to klidně nechá plavat. Komu to vadí, nebo je puntičkář (jako já) ať si update nainstaluje.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Dik za info, davam do Bleskovek
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Windows Mobile 2003 Second Edition Adaptation Kit Update (AKU2.6)
    Od Pavel Koza v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-05-2005, 02:02
  2. PHM Plus pro Windows Mobile 2003
    Od PavelR. v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-12-2004, 22:42
  3. Nová verze OS Windows Mobile 2003 Second Edition
    Od eXEden_ce4you v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 23-03-2004, 23:13
  4. Windows Mobile 2003 a Microsoft Money 2003 spolu nefunguji