Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Update ROM pro Windows Mobile 2003 verze 20.00.13

Erikt68i (266)|2.6.2004 09:12
Na stránce http://support.acer-euro.com/drivers/handheld/n10.html je uveden upgrade ROM pro odstranění chyby při použití režimu Transcriber zadávání znaků v programu PocketWord. Původní verze obsahuje chybu - prakticky tento režim nelze použít. V jiných programech se tato chyba nevyskytuje. Pokud Vám chyba vadí, bez váhání použijte servisní update - vyzkoušel jsem na vlastní kůži a vše dopadlo tak, jak mělo. Upozorňuji, že tento update opravdu přepisuje obsah ROM !! a proto je třeba dodržet instrukce v návodu k aplikování updatu. Já osobně jsem dobil baterii na 100%, udělal kompletní zálohu na CF (pro jistotu), nahrál soubor update CAB na CF kartu, ve správě pamětí vypnul všechny aplikace, nastartoval průzkumníka a spustil instalaci CABu - vše podle návodu. Program mne informoval o zápisu do ROM a zda chci opravdu pokračovat - samozřejmě:sarcastic:, poté mne program důrazně upozornil, že za žádných okolností nesmím N-10 vypnout atd. Comp se jakoby zresetoval, napsal hlášku o probíhajícím zápisu do ROM a po cca 2 minutách oznámil úspěšné dokončení operace. Po soft resetu jsem hned vyzkoušel funkčnost - chyba zmizela a jinde jsem jinou do teď neobjevil -záplata je opravdu funkční. Protože se jedná o zápis do ROM, je každá takováto operace trochu riskatní, kdo režim transcriber v PocketWordu nepoužívá ať to klidně nechá plavat. Komu to vadí, nebo je puntičkář (jako já) ať si update nainstaluje.:D
Pavel Koza (4761)|2.6.2004 09:22
Dik za info, davam do Bleskovek:)