Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 68

Téma: Jak si udělat WiniPhone?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

vypadá to docela dobře :-) škoda, že ještě není ke stažení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Skoda ze zadny pristroj s WM neni pro pouzivani prsty pouzitelnyops: Pri srovnani displeje Kaisera a iPhonu je videt propastny rozdil - a to nejen hlavne v citlivosti dotykove vrstvy.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Ono taky WM 5 a WM 6 jsou (měly by být) ovládány především pomocí hw tlačítek. Alespoň to tak bylo zamýšleno - kvůli nutnosti vytahovat styus, poškození/upatlání displeje a konečně i přiblížení PDA a smartphone. V té době se "ajfonním" ovládání nezdálo ani Steve Jobsovi.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Zdeňku s tím se ale nedá nic dělat. Kdo si jednou vyzkouší iPhone, ten se už k WM nikdy nevrátí. To je prostě fakt a nedá se s ním nic dělat. A ten boom teprve přijde, až se iPhone začne prodávat oficiáně u nás, protože masy si jej dovézt nenechají. Současné přístroje s WM pomalu zestárnou a nové si už nikdo kupovat nebude, nepomůže ani XPERIA. Nejkrásnější na tom je, že výrobci to vědí, ale nemohou s tím moc dělat. Z osobní zkušenosti mohu říci, že všechno s označením "JAKO iPHONE" je opravdu jenom jako a s opravdovým iPhone to nemá nic společného. Dokonce si doufám tvrdit, že tento server by se pomalu měl zaměřit ve své nějaké větvi právě na Iphone. Vím, že by to vypadalo jako svatokrádež, ale co na tom, jedna platforma končí a druhá začíná.
    MO

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No tak s timhle absolutne nesouhlasim ........ i pri maximalni moznem dovozu a disrtibuci iPhonu se stane jen to ze se uzivatele zarizeni s WM nebudou tak masivne rozsirovat jako dnes . Kaisery,Touche atd.si dnes porizuji , respektive prechazeji v hlavni mire nactileti s Nokii,Ericssonu atd.,to ale v drtive vetsine nejsou lidi kteri pouzivaji,potrebuji a vubec - umi vyuzit komunikatory techto typu. Tedy - muze se stat ze lide s "blbeho" telefonou neprejdou vestinou na WM ale hodne pujde do iPhonu , navic predpokladam ze HTC a spol jsou natolik zdatni ze iPhonu dokazi konkurovat (treba Touch a Touch dual jsou pomerne slibne vlastovky). Komunikatory ale pobezi dale - a nemyslim si ani ze v omezene mire ! iPhone zustane porad jen iPhone se vsemi klady ci zapory ktere ma ale plnohodnotne zarizeni na praci to proste neni a dlouho urcite nebude ....
    Takze myslim ze muzeme byt v klidu - mozna naopak - zde na foru ubyde v budoucnu hromada dotazu od uzivatelu kteri se "tezko" szivaji se zarizenimi tohohle typu :-D

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

MilanO: Ja som mal to stastie sa s tym hrajkat(a mam stale) kolega je "stastnym" vlastnikom iPhonu. Resp. bol asi prvy tyzden. Potom ho chcel hodit do kosa, momentalne pouziva tusim stareho hermesa. Ked zistil ze na to nie su skoro ziadne app(iba ak si ho unlocknes, a potom prides o zaruku...nehovoriac o tom ze prestane fungovat) Nepritomnost navigacie(tusim ma nav. ale len nejak cez BTS-ky tj presnosnt nic moc) Multitouch je super a nebude trvat dlho a bude aj vo WM(tipujem ze az v WM7) uz mislim Bill G. ukazoval nejaky tablet PC vo vyvoji s multitouch(je treba nejaky iny HW na to). Takze iPhone podla mna je pre americkych teenagerov, co sa chcu pochvalit, ale s tym pouzivat ho serioznejsie ako telefon a mp3 player je obtiazne(nehovoriac o internete....)
    Losos: este by som dodal ze kazdy kto uz pouzival WM(pracovne+-, potreboval) na iPhone neprejde v ziadnom pripade(mozno este ako na telefon) ale na pracu bude mat vo vacku WM.

Registrace
    Nov 2007

Zapominate taky na jednu vec - iPhone nebude cool navzdy. A az prijdou WM7, tak uz nebude mit oproti PPC nic navic. A obtizne rozsiritelny a drahy zustane navzdy.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Chlapi, v žádném případě nebudeme zakládat flame. Můj příspěvek byl napsán v obecné rovině a tak to také zůstane. Iphone používám už několi měsíců a bohužel pro WM musím konstatovat, že cokoliv iPhone umí, umí to o několi řádů lépe než WM. Proč by se jinak tak všichni namáhali s tím, aby to bylo "JAKO iPHONE"? Moje poslední WM zařízení byly HTC Kaiser a HTC Cruise, tak mohu srovnávat a mám na čem stavět. Nakonec co se týká ceny cca 7000, kč snad není tak moc, oproti zařízením HTC je to polovina a někdy ještě méně. Samozřejmě máte pravdu, až bude WM 7, až bude zase něco jiného, až až až. My ale žijeme teď a teď prostě je situace taková jaká je. Já sám naprosto nestačím z US iPhony vozit. A budete se divit, ve 100 % případů si pořizují iPhone ti, co měli zařízení s WM. O něčem to svědčí a naše diskuze na tom nic nezmění. A to v situaci, kdy je iPhone na trhu teprve krátkou dobu, netroufám si ani odhadnout, co bude následovat po uvedení nových modelů.
    MO

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

" co iPhone umi - umi lepe nezli WM" .. v nekterych pripadech se da i souhlasit , ale je potreba vzit v potaz to co iPhone proste VUBEC NEUMI a pro WM je to standard - tam je zakopany pes proc asi nikdy iPhone nebude moci nahradit WM !!!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

To Losos prosím napiš co podle tebe iPhone vůbec neumí. Nepiš prosím navigaci, to je všeobecně známá věc.
    Neumí úkoly, které by se daly synchronizovat s Outlookem.
    Podle mých zkušeností umí lépe: telefonovat, sms, meilová aplikace, www prohlížeč, lépe pracuje s wifi, přehrávač mp3 nemá konkurenci, fantastický prohlížeč obrázků, lépe se čtou knihy, parádní klávesnice, velké písmo v meilech i sms, parádní připomenutí, krásná práce se zmeškanými hovory, vynikající práce s bankovními zprávami, luxusní kalendář a kontakty, synchronizuje i podsložky v Outlooku, velice jednoduchá instalace čehokoliv, podstatně lepší fotoaparát než u HTC.
    Na závěr dodám, že pracuji ve vysoké manažerské funkci a iPhone používám výhradně pro práci a je to první stroj, který mi umožnil nechat notebook na stole.
    MO

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No,ani jedno z toho co pises neni nic navic !!!! obrazky,maily,webbrowser,pripomenuti,fonty ?! To vse dokazu doinstalaci ruznych apliakci dohnat ne ve vstesine pripadu jeste na vyssi uroven s mnohanasobne rozsahlejsimi funkcemi a moznostmi !! (RescoPhoto , NetFront 3.5 , PhoneAlarm , RescoAudioRecorder a tucty dalsich , nehodlam to rozepisovat) Fotak ?? Tak me napriklad fotak na Samsungu foti minimalne stejne dobre nezli iPhone :-D No a kde je 3G , GPS , synchro s Outlookem , Exchange , excel , word , powerpoint , prekladace AJ , SP atd . Prace s wifi ?? Nenech se vysmat !!?? Samozrejme diky doinstalovatelnym aplikacim se ten vycet mnohonasobne zvysi !! Ten rozdil je tak propastny ze vubec srovnani mi pripada absurdni .... krome lepsiho zvukoveho vystupu do sluchatek , to je mozne ... ale to teda opravdu nevidim jak ani trosicku podstatnou vec u pracovniho zarizeni .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

To Losos, vidíš a už jsme u toho, ještě chvilku a budeš mě urážet. Já jsem nikde netvrdil, že má iPhone něco navíc, já tvrdím od začátku, že yo co dělá, dělá lépe než WM. Vždyť se podívej do diskuze, co lidi chtějí nastavovat a upravovat. To všechno iPhone má a má to hned.
    Samozřejmě, že jsi si přečetl co iPhone nemá a na tom stavíš. Ano nemá GPS, neoddiskutovatelné mínus. Co se týká 3G, mám 3G na SHIFTU a mimo prahu a Brno katastrofa, jenom GPRS tak jako pět let zpátky na MDA. Jestli ti fotí Samsung, což mimochodem není HTC, stejne dobře jako iPhone, tak je to zase plus pro iPhone, protože Samsungy jsou známé svými dobrými fotoaparáty. Takže na to samé ty potřebuješ několik zařízení. Nevím co je špatné na wifi na iPhone, že funguje stylem jednou nastav a dál se nestarej a užívej? Že wifi funguje naprosto unikátně, pokud nemáš signál wifi tak se sám přepne na EDGE a zbytečně neotravuje, nebo ti vadí, že nepodporuje WEP2? Všichni nejsme paranoidní a nervózní z toho, že nás někdo odposlouchává a chce se nám nabourat do naší sítě. Co je špatně na synchronizaci s Outlookem? Word a Excel, co je s nimi? To jenom Hulán edituje a vytváří dokumenty Wordu na Kaiserovi, všichni ostatní je pouze čtou. Ukaž mi jedno zařízení WM, na kterém bude dokument Wordu lépe zobrazen než na iphone. Napiš mi prosím, jak se na WM synchronizují podsložky kontaktů. No a tak bychom mohli pokračovat do nekonečna. Prostě platforma WM ještě není úplně mrtvá, ale je na ústupu. To je prostě fakt a nikdo tomu nezabrání. Jsem zvědav, jak dlouho ti bude trvat, než přejdeš na iPhone, potom si na mě vzpomeň.
    MO

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Vidim ze to nema vyznam .... uz ted jsme v argumentech "k cemu to je , ja to nepotrebuju" , navic nic si nemusim cist , jsem natolik "na vysi" ze vse si osaham sam a soudy mam take ze sve hlavy (s iPhonem jsem si hral - k nicemu jinemu nebyl nekdy pred pul - trictvrte rokem) ....odpovim uz jen na par drobnosti pak to vzdavam : u wifi potrebuji rozsirene funkce site s pristupem k okolnim zarizenim a sdileni , o tom si iPhone nemuze ani nechat zdat , Samsunga mam samozrejm s WM6pro , nevim proc bysme meli zustavat jen u HTC (mas nejaky duvod proc ?) word a excel - opravdu si nedovedu predstavit "managerske" zarizeni bez moznosti upravy dokumentu !
    Proste iPhone je jednoduche zarizeni - telefon s rozsirenymi funkcemi a peknym displayem - nic min , ale hlavne NIC VIC !
    Zarizeni WM jsou pracovni nastroje s prakticky neomezenymi moznostmi jak nastavenim tak funkcemi , srovnavat iPhone s PDA , respektive MDA/XDA je nesmysl !

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Mám stejný názor, tyto diskuze nikam nevedou.
    MO

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. jak to udelat?
    Od Rom4n v sekci TomTom
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 25-08-2007, 15:31
  2. flash ROM R45 na R65 - jak udělat?
    Od marbarr v sekci Mio
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 16-12-2006, 21:15
  3. jak z mp3 udělat wma?