Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 68

Téma: Jak si udělat WiniPhone?

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

To je v poho, Losos je alergicky na kritiku WM6
    Losos sorry

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No ... to je teda bomba :-D

No ... tak jo , ja mam teda jen 8Gb , nevim jak dlouho bude trvat nez bude 16 ... a samozrejme 32 , mesic , dva ... tri ?
    ja mam ale clovece takovou vec , v penezence mohu nosit treba TB :-) ale co je dulezitejsi , me se ten kram pripoji na sit do jakychkoli sdilenych adresaru a v tu chvili mam kapacitu prakticky neomezenou ... a da se to kupodivu vyuzit nejen na hrani ale i na praci :-D
    Webbrowser ... mezi NetFrontem na WM a Safari nevidim/neexistuje zadny kvalitativni rozdil ... kupodivu na nic neceka ani "nelaguje" :-D no a kdyz uz jsem u internetu ... co takhle 3G ... to je ti nekdy docela dobra vlastnost :-)
    K vypinani neceho uchem nebudu radsi nic psat !!! :-D to uz je moc :-)
    No a tim jsi nejak skoncil ... vysledek ?? No tak to je snad kazdemu jasne v cem a co dela iPhone a WM neumi :-D ...
    ale nenapsal jsi nic o navigaci ? ani o treba sprave vzdalene plochy ? exchange serveru ? editaci kancelarskych dokumentu ? editaci fotografii ? sdileni dat po siti ? prekladacich ? vedeckych kalkulatorech , grafech ? prenos FTP ? stovkach nebo tisicich VOLITELNYCH kvalitnich aplikacich , hrach ? Proc ? :-D

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Lebo neporovnavam aplikacne moznosti. Tie samozrejme aj pre Iphone vytvaraju nove a nove. V tom je teraz WM6 navrch ale to nebude vecne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

vrso ..... jsem alergicky na ruzne veci (spise tedy vlastnosti) nepatri do toho ale kritika cehokoliv a wm6 nebo jine jsou mi celkem volne , nedela mi problem kdykoliv si poridit cokoliv co alespon trochu jde vice dopredu nez ostatni zarizeni (a ze to delam porad , tim jsem myslim docela znamy :-D)
    Ale jsem spise technicky zalozeny a "srdecni" zalezitosti typu iPhonaku mi neimponuji , davam prednost exaktnejsim argumentum , no a kdyz nekomu logicky chybi ale presto se "bije" za "pravdu" (diky ale uplne necemu jinemu nezli jsou jasne,meritelne a srovnatelne parametry) tak tam nekde zacina mozna nejak ta zminena alergie :-D

No vidis , hlavni vyhoda u WM a ostanich OS je prave ta "aplikacna stranka" ... o tom to je ... a pokud Bill nezkrachuje (o cemz jsem presvedcen ze ne :-) tak to bude i "vecne" ... oproti iPhonu - to nikdy nebude (ani nechce) byt primy konkurent
    Navic se nejedna zdaleka jen o"aplikacne" veci , ale vyhody plynouci z OS jako takoveho (kompatibilita s klasickymi WIN atd.) ale o HW ... at je to GPS , 3G atd ...

az se iPhone nauci temhle moznostem,vcetne plnohodnotneho multitaskingu a jeste stale bude tak "dokonaly" jako v dobe soucasne jednoduchosti myslim ze budu prvni kdo ho bude mit , ale mam obavu ze jeste letos vyzkousim nekolik ruznych zarizeni , ale iPhone mezi nimi nebude :-D

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Losos: Chapu te, ale brzdi s tim NetFrontem - na WM neexistuje prohlizec, ktery by se mohl rovnat se Safari. Zkus si nekam zajit a vyzkouset to. WM je oproti iPhonu pomaly a prohliteni je nekomfortni - tohle Apple zvladl pohodlne, jednoduse a na jednicku. A s tim 3G take neprehanet - osobne jsem zkousel rychlost 3G v TouchCruise a EDGE v iPhonu - a iPhone byl mnohdy i rychlejsi - asi je to vyladenosti.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

mezi netfrontem a safari opravdu nevidim zadny rozdil v rychlosti,netfront nacita okamzite,plynule scroluje .... ze se vetsina veci neovlada palcem me treba osobne pripada vyhoda , mysi , d-padem nebo stylusem jsem rychlejsi nezli prstem,je to o ale o zvyku a preferencich. netfront ma pro pro lidi preferujici zarizeni typu iphonu nevyhodu - je potreba ho nastavit,ma spoustu voleb a moznosti , kdo to nezvladne ma proste smulu a tezko mu bude vyhovovat . de-facto to same jako u vseho na wm . samo o sobe nefunguje nic idealne , je treba vse prizpusobit , ale v tom je prave vyhoda OS . kdo chce koupit telefon a proste jen pouzivat , staci mu jen zakladni funkce bez moznosti nastaveni a nezvlada pomerne naroucnou praci s nastavenim , volbou a instalaci ruznych aplikaci musi byt notne s iphone nadseny .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Mohl by jsi napsat, jakou verzi NetFrontu máš na mysli? Případně uvést ty klíčové hodnoty v nastavení, které přináší úspěch? Zkouším si s tím hrát a musím uznat, že je o něco svižnější než Opera,ale pořád se mi to nezdá ono.
    Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

NetFront 3.5
    Font Tahoma
    Bez Clear Type fontu
    Simple browsing
    Smart-Fit Rendering
    Central European
    Text Smallest
    Virtual Canvas (plati jen pro ctvercove displaye 640x640) ,jinak dle konkretniho zarizeni

Jinak myslim nic neni dulezite ..... tedy krome poradneho pripojeni :-) ale s timhle nastavenim to celkem svisti i s gprs , ale na gprs asi iPhone pokud je tam hafo obrazku atd nacte nepatrne rychleji ..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Byl jsem při zkoušení připojený s oběmi zařízeními k WLan..hodil jsem si do NetFrontu identické nastavení a opravdu jde cítit znatelné zlepšení, hlavně co se týká rychlosti načítání. Kompletní překreslení stránky trvá nyní u obou zařízení téměř stejně (zkoušel jsem čtyři weby). Znatelné zrychlení v NetFrontu vidím hlavně díky tomu Simple Modu, na druhou stranu je nutno úvést že na Toshibě je o mnoho víc pixelů,takže překreslování WVGA si svůj čas vyžaduje...Každopádně já zůstávám na Safari, byt´ bych si nyní dokázal představit přístupovat i přes NetFront. Jak jsi psal výše, je to o osobních preferencích a mně jednoduché a intuitivní ovládání spolu se 100% desktopovým zobrazením stránek (aniž bych platil daň za rychlost načítání) vyhovuje a taky jsem si na něj už navykl.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Ja bych to uzavrel tak,ze kdo proste jednou zkusil iPhone na internet pouzit, nebude mu vyhovovat jiz zadne WM zarizeni. Klasicke zobrazeni, navykove a bleskurychle ovladani ma neco do sebe. Drive jsem take Apple zasadne odmital, ale jednou jsem si iPhone zkusil a uznal jsem, ze za jeho uspechem nestoji jen medializace a design - jednoduchost ovladani a bleskurychle rozhrani, ktere je zaroven plnohodnotny OS s vyberem jiz tisice aplikaci. Najdou se uzivatele, kteri samorzrejme potrebuji to, co jim dokaze nabidnout jen WM, ale je jich pramalo a myslim, ze Apple to vi a ani se nesnazi s WM na tomto poli souperit. Ja bych naopak uvital vice takovych zarizeni, jako je iPhone - rychly OS s minimem moznych a nemoznych nastaveni - proste jednoduche,rychle, rozsiritelne. Kdyz si jen vzpomenu, kolik prace dalo vyladeni Qteku,HTC...viz. Lososovo nastaveni NetFrontu..proste u WM je to nastavovani a nastavovani,ladeni,prehravani ROM apod. A nekoho..me tez...to uz proste nebavi a rekl jsem si: "Dost"..A tim bych to uzavrel. Tisic lidi, tisic chuti. Nekomu iPhone sedi, nekomu prijde jako zarizeni pro silene pubertalni vyrostky...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Mas pravdu iPHONE je na brouzdani super ale neni to ani tak tim ze ma v sobe prohlizec safari ale tim ze ma rozliseni 800x480 !!!!! takze rozklad je daleko rychlejsi(prispusobeni) nez pro PPC vetsinou 320x240 pockej az bude na trhu SE X1 ten samej display (800x480) ale s windows a ze je super "SAFARI" to ano pekne prohlizeni ale nemoznost zobrazit jakejkoliv flash to je velke minus v dnesni dobe :-( ale jinak davam za pravdu prohlizeni na iPHONE netu je super tot ale asi vse ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Pretorian: Tak Flash samozrejme beha. Ne nativne, ale staci provest ctyri tapnuti a v instaleru nainstalovat potrebne a jiz zadne dalsi nastaveni apod. neni treba. A s tim displejem - iPhone nema 800x480 ale 480x320 - neni to jen o rozliseni, ale prave o te rychlosti a vyladenosti Safari.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Souhlasim, jestli jsem byl z iPhone z neceho totalne nadsen, tak to byl prohlizec, prislo mi to jednoduse genialni... I z toho duvodu uz mam na ceste Toshibu G910, ktera by mela mit stejny displej, tak uvidime. Asi to nebude uplne stejna "experience" jako na ajfounu, ale dlouhodobe pouzivam IE na 320x240, tak snad nemuzu byt zklaman

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Mohl by jsi prosím poté v G910 zkusit tuhle aplikaci?
    xda-driver

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od MilanO
    Zdeňku s tím se ale nedá nic dělat. Kdo si jednou vyzkouší iPhone, ten se už k WM nikdy nevrátí. To je prostě fakt a nedá se s ním nic dělat...
    iphone jsem si vyzkoušel, je to hezká hračka, ale je to jen hračka. jako mobilní kancelář je to nepoužitelné.:no:

Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. jak to udelat?
    Od Rom4n v sekci TomTom
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 25-08-2007, 16:31
  2. flash ROM R45 na R65 - jak udělat?
    Od marbarr v sekci Mio
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 16-12-2006, 22:15
  3. jak z mp3 udělat wma?
    Od tribiani v sekci Multimédia