Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 44

Téma: Qtek 9000, Iphone

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Ahoj, vybírám si nový telefon.
    Qtek 9000 už jsem měl možnost vlastnit a nebylo na co si stěžovat, ale co jsem viděl nový Iphone, jsem nerozhodný..
    Dají se těžko porovnávat, ale přesto.. Jestli je tu někdo schopen porovnat oba přístroje, budu rád
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Na práci Qtek, na machrování ajfon. I když.... to bylo tak před rokem, dneska už ho má každý jouda.
    Půjč si ajfona na pár hodin - po prvním nadšení z toho, "jaxetosqeleovládá" a jak "báječně to funguje", přijde po pár minutách či desítkách minut vystřízlivění, že to vlastně nic neumí, že nejde nic doinstalovat, problémy s tím, aby to fungovalo v našich sítích atd. Prostě hezké pozlátko, ale třeba to někomu udělá radost.

EDIT: Vždyť je to jen taková hračka pro děti.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Moc pěkné porovnání :yes:

tak tedy.. 1. chvíle s Applem byli příjemné, ale už se to jen horší Stačilo tak 15 minut a mám toho celkem dost..
    Snažím se chodit v něčem originálním, extravagantním.. A Apple mi přijde opravdu takový více živý , ale zdá se tak strašně jednoduchý..
    Multi-touch, moc fajn se mi s tim dělá, ale co víc mi to může nabídnout.. zlatej Qtek 9000.. Sice to není žádná módní záležistost.. nj, záleží na tom, co od toho člověk chce .. Hledal jsem stylovou záležitost spojenou s funkčností, ale to asi nejde.. Buď to nebo to..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

Pane Malinsky, smekam, lepe to vystihnout nejde

Registrace
    Nov 2007

No, myslim ze s takovym Kaiserem nebo Touch Cruisem ostudu ve spolecnosti neudelas. A jestli chces byt opravdu stylovy, to si pocket na podzime az vyjde Xperia )

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

To Ledyyy

No vidím, že jsi se nechal ovlivnit všemi okolo. Uvědom si, že jsi na českém serveru o WM zařízeních, kde není nikdo schopen přiznat, že existuje něco lepšího než má on.
    Napiš konkrétně, co je na iPhone tak špatné, že jej považuješ za hračku.
    MO

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

To Zdenek Malinsky, proč jsi tak strašně proti iPhone. Proč hážeš takovou špínu i na lidi, kteří si jej dovolili koupit. Nikde jsem neviděl, že by někdo takovým způsobem pomlouval WM zařízení, a že by bylo co pomlouvat. Kde se to v tobě vzalo, za celé ty roky co tě znám jsi se vždycky choval velice seriózně. Stejně ti tady takové invektivy nebudou nic platné. iPhone je prostě pro většinu lidí lepší zařízení než cokoliv s WM. Tak to je a nedá se s tím dělat nic jiného, než bezmocně vykřikovat a pomlouvat.
    MO

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

MilanO:Pokial potrebujes fon+mp3player, s dobtym displayom, iPhone je dobra volba. Ak aj na navigaciu, pracu, inet su to vyhodene $$. ja nepotrebujem byt 'in' potrebujem si obcas nieco porobit. BTWreco mas aj SHIFTa ked iPhone je taky skvely:-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od PhSnake
    MilanO:Pokial potrebujes fon+mp3player, s dobtym displayom, iPhone je dobra volba. Ak aj na navigaciu, pracu, inet su to vyhodene $$. ja nepotrebujem byt 'in' potrebujem si obcas nieco porobit. BTWreco mas aj SHIFTa ked iPhone je taky skvely:-)
    No protože na iPhone nefungují Visty. To je jediná věc, která mi na něm chybí a ještě navigace. Ale na navigaci mám v autě DELL x 51 v, který už se na nic jiného nehodí. No a když iPhone nestačí, tak nastoupí Shift.
    MO

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

cize v zasade suhlasis ze iphone je dobry mp3 player a telefon ale na robotu mas shifta a na satnav dell... este si nepovedal co pouzivas ked potrebujes ist na net... takze len si zhrnul co povedal Losos, Z. Malinsky, ja. Iba inymi slovami. Proste si 'in' mas stylovy fon(podla teba) mas multitouch a okrem toho mas vo vackoch dalsie dve krabice. Takze problem sme vyriesili... Ked chces robit mas shifta, ked volas kamosovi mas ifona a v aute dell ako satnav. Mne na to staci Bud cruise alebo Artemis (a ked idem na dlhsiu ceste zoberem si Uniho s BT-GPS-je to lepsie vidiet mam vacsi prehlad...)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

PhSnake už s tebou nebudu diskutovat, převracíš si věci ve svůj prospěch a a odpovídáš si sám. Konec debaty, na iPhone žádné zařízení s WM nemá a už nikdy mít nebude a mysli si o tom co chceš.
    MO

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

Milan, samozrejme kazdy stupenca zariadenia sa to snazi otocit na svoj prospech. Ja som len skonstatoval ze ty mas tri krabice po vackoch ja jednu. To hovori samo o sebe(neratam uniho, to je uz chudak dochodca napojeny na nabijacku kazde 2hod., externe BT-GPS) Ja nemusim a vela ludi co pomaly rozbili vitriny tu v UK ked sa zacal predavat tiez. Mojmu fotrovi zasa staci stara nokia 6310(tel./SMS) a je spokojny ako zelva(a zoznam ma pekne v penazenke na papieri) Ja ti tvoj nazor neberem. Ale ked mas Shifta, Della a Jablko(ani cervika nema co setrili : ) a kazde mas na nieco co potrebujes, musis uznat ze WM je lepsie. A ja nemam na Cruisovi prob. ak je to nutne a nevyhnutne napishnut sa na PC cez remote desktop a urobit na PC co potrebujem. A BTW plz daj vediet lebo to naozaj neviem, pripojis k iPhone BT-GPS - teda tak aby fungovalo. To tu nikto nepisal mna to len tak napadlo(tj sw, mapy aj pre CZ napr, nielen tam kde ho officialne predavaju....)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Milane, je vidět, že od doby, co jsi se dal k Jehovistům-aifonistům, tak vrámci šíření evangelia ztrácíš smysl pro realitu. Na nikoho špínu neházím. Prostě s tím nemám dobré zkušenosti, stejně jako se Symbianem. Zkoušel jsem dříve i Palm a WM zařízení používám, protože jsou pro mě nejméně špatná, nejméně věcí mi na nich vadí.

Pokud se tě dotklo slovou jouda, tak je to asi proto, že jsem většinou ajfon viděl u lidí typu tuning - Mercedes - zlatý řetězy apod. (dříve plísňáče, céčka apod.)

Jinak bych řekl, že i spousta uživatelů WM zařízení tu zrovna MSfílií netrpí, spíše naopak, ale jak i oni přiznávají, protože není nic lepšího, zůstávají. Ale to je stále stejná debata, jako flame Win vs MAC, Win x Linux, Firefox vs Opera apod. Mě je celkem jedno, co kdo používá. Každý (alespoň doufám) je svéprávný, ať se rozhodne dle svého. Vyzkouší a porovná a uvidí sám. Není kvůli tomu třeba šířit nějakou demagogii. Nebo tě snad dovoz iPhone živí? :O :?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Milane, je vidět, že od doby, co jsi se dal k Jehovistům-aifonistům, tak vrámci šíření evangelia ztrácíš smysl pro realitu. Na nikoho špínu neházím. Prostě s tím nemám dobré zkušenosti, stejně jako se Symbianem. Zkoušel jsem dříve i Palm a WM zařízení používám, protože jsou pro mě nejméně špatná, nejméně věcí mi na nich vadí.

Pokud se tě dotklo slovou jouda, tak je to asi proto, že jsem většinou ajfon viděl u lidí typu tuning - Mercedes - zlatý řetězy apod. (dříve plísňáče, céčka apod.)

Jinak bych řekl, že i spousta uživatelů WM zařízení tu zrovna MSfílií netrpí, spíše naopak, ale jak i oni přiznávají, protože není nic lepšího, zůstávají. Ale to je stále stejná debata, jako flame Win vs MAC, Win x Linux, Firefox vs Opera apod. Mě je celkem jedno, co kdo používá. Každý (alespoň doufám) je svéprávný, ať se rozhodne dle svého. Vyzkouší a porovná a uvidí sám. Není kvůli tomu třeba šířit nějakou demagogii. Nebo tě snad dovoz iPhone živí? :O :?
    Ne Zdeňku dovoz iPhone mě neživí, spiše by se dalo říci, že mě otravuje. Jak už jsem ale napsal, vadí mě všechny ty zaručené zprávy a informace o tom, jak je to, nebo to zařízení špatné. Já jsem opravdu s iPhone velmi spokojený. Máš pravdu, že jakákoliv diskuze opravdu nemá cenu. Asi jsem v té americe chytil nějakou nemoc a tady v česku se jí ne a ne zbavit. Proto, abych nenakazil ostatní, je toto můj poslední příspěvek na tomto fóru. Odcházím za takovými velikány jako Miloš Strouhal, Becher a ostatní.
    MO

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Ahoj.Prosím Tě ještě než odejdeš,buď tak laskav,a odpověz na otázku jestli se Ifon dá spojit s BT GPS modulem,a doinstalovat mapy CZ.Ifon se mi celkem líbí protože má velký display a skvělé ovládání prsty.Navigace na něm by byla lepší než na mém stařičkém Wizardovi.A zajímalo by mně porovnání od někoho kdo má obě zařízení,jak WM,tak Ifon.Navíc Ty budeš jistě naprosto korektní a vyjmenuješ klady i zápory OBOU .Díky Zdeny

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Vypadá to jako iPhone, ale není to iPhone - čínský plagiát T32 se představuje
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-02-2008, 16:22
  2. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 06-02-2008, 14:07
  3. Qtek 8310 a iPhone ROM
    Od Bohumil Stejskal_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-07-2007, 17:53
  4. Tak Qtek 9100 nebo Qtek 9000? Rozmyslete si to..
    Od Miloš Strouhal v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 09-08-2006, 16:54
  5. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-04-2006, 00:02