Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Eten X500+ SD karty

DarkAngel.sk (12)|1.5.2008 12:29
Caute ... ludia mam takyto problem ... ja mam na mobile stalu SD kartu ktora funguje stabilne .. aj ked ju vitiahnem z etene dam ju do nejakeho mobilu a zasa s5 ... ale chystam sa na tyzden prec a chcem si pribalit viac kariet (teda 2) na hudbu .. a tak som si pozical od sestry SD tu istu ako mam ja ale inu znacku presne Apacer ... nahodil som ju do mobilu poziadalo ma o jej sformatovanie ... naformatoval som ju a nenaslo ju ... znova som ju naformatoval a uz mi naskocila po kabli som tam nakopiroval cca 1gb dat a dal som ju do sestrineho mobilu nech ju este vyuziva kym som doma ... no ale dneska som ju znova dal do mobilu ze idem dat dalsie data a kartu nenajde a zariadenie ma znova ziada o jej sformatovanie ... co teda mam robit ako ju mam naformatovat aby mi isla vzdy ako ta moja prva ? tu prvu formatoval znamy a nebol snou ziaden problem .. dakuejem za ifo :)
DarkAngel.sk (12)|3.5.2008 12:12
to mi fakt neviem nikto pomoct ??? hmm :(
eidamo (43)|3.5.2008 15:23
[QUOTE="DarkAngel.sk"]to mi fakt neviem nikto pomoct ??? hmm :( [/QUOTE]

Mozno by aj niekto pomohol, ale zislo by sa napisat aspon verziu firmware..... ci sa jedna o modifikovanu ROMku.... o aky typ karty presne sa jedna..... ci mas nainstalovane napr. SDHC ovladace..... a aku verziu ovladacov.....

Z tych tvojich informacii sa dost tazko radi..... :?
DarkAngel.sk (12)|4.5.2008 23:07
noo tak sorrac ;)
takze ROM mam 488 a nemam SDHC ovladace .... idem mi o kartu Apacer 2gb ... ked ju sformatujem v mobile a nahram veci ... vyberem ju a vlozim stale ide ... no a po nejakom case 24hod .. ju tam vlozim znova a zasa ju chce ppc formatovat ...

p.s. co este chcete vediet ?
eidamo (43)|5.5.2008 11:12
[QUOTE="DarkAngel.sk"]noo tak sorrac ;)
takze ROM mam 488 a nemam SDHC ovladace .... idem mi o kartu Apacer 2gb ... ked ju sformatujem v mobile a nahram veci ... vyberem ju a vlozim stale ide ... no a po nejakom case 24hod .. ju tam vlozim znova a zasa ju chce ppc formatovat ...

p.s. co este chcete vediet ? [/QUOTE]

Uprav si tieto kluce v "registroch"...
HKLM\Drivers\SDCARD\ClientDrivers\Class\MMC_Class\DisablePowerManagement = 1
HKLM\Drivers\SDCARD\ClientDrivers\Class\SDMemory_Class\DisablePowerManagement = 1

malo by to pomoct......


P.S. Ked sa nudis, daj si tam novsiu ROM........ :-)
Tu je link na original 489 CZ (neboj sa, o zaruku nedojdes)
[CODE]http://www.etencorp.com/Support/downloadfile/rom/200709191218371190175437.EXE[/CODE]

P.S.2: Po roznych skusenostiach s microSD/microSDHC kartami su najlepsie od "vrchneho SDcard guru" SanDisku ... :-)
DarkAngel.sk (12)|7.5.2008 19:23
cauko to prestavenie v registroch nepomohlo ... ta karta stale zial nejde ... noo a nad rom som uz rozmyslal mozno ked pridem o tyzden tak nieco poskusam :)
masve_ce4you (1)|13.5.2008 16:52
[QUOTE="DarkAngel.sk"]Caute ... ludia mam takyto problem ... ja mam na mobile stalu SD kartu ktora funguje stabilne .. aj ked ju vitiahnem z etene dam ju do nejakeho mobilu a zasa s5 ... ale chystam sa na tyzden prec a chcem si pribalit viac kariet (teda 2) na hudbu .. a tak som si pozical od sestry SD tu istu ako mam ja ale inu znacku presne Apacer ... nahodil som ju do mobilu poziadalo ma o jej sformatovanie ... naformatoval som ju a nenaslo ju ... znova som ju naformatoval a uz mi naskocila po kabli som tam nakopiroval cca 1gb dat a dal som ju do sestrineho mobilu nech ju este vyuziva kym som doma ... no ale dneska som ju znova dal do mobilu ze idem dat dalsie data a kartu nenajde a zariadenie ma znova ziada o jej sformatovanie ... co teda mam robit ako ju mam naformatovat aby mi isla vzdy ako ta moja prva ? tu prvu formatoval znamy a nebol snou ziaden problem .. dakuejem za ifo :) [/QUOTE]

mam presne ten isty problem ale X500 WM 5.0 WWE 032 032 0354, mam dve rovnake karty 2GB Kingston. Jedna mi ide uplne normalne a druha sa chce stale formatovat.
Prva ukazuje 1903 MB a druha 1945 MB. Nemam ziadny patch na SD kartu. Neviem co s tym lebo na tej co funguje je iGo6 na druhu by som chcel iGo8. Skuste poradit. dik