Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace WM6 s Vistama

Suri_ce4you (117)|30.4.2008 16:31
V práci mám XP a doma na PC také XP, synchronizace běhá normálně.
Nyní jsem na Visty nainstaloval ten Centum synchronizace, zeptalo se to co chci synchronizovat, dal jsem kontakty a kalendář a on mi vymazal vše z PDA !!!!

Pro to nesynchronizuje oboustraně??? Žádný nastavení jsem nenašel a nahradit celý seznam kontaktů v PDA zcela prázdným seznamem z Outlooků, to mi fakt nasr*l !!!!
Poradí mi prosím někdo co jse špatně?
Díky
martin_m_ce4you (200)|20.9.2008 00:54
naprosto stejnou věc to udělalo i mě, docela to naštve. je to sice staré vlákno, ale oživuji ho proto, že by se todle mělo vyřešit!
tomsoft (2734)|20.9.2008 01:05
Pánové,
Přece by soudruzi z Microsoftu neudělali takovou chybu??? Když v odpojeném stavu (PDA není spojeno z PC) spustíte na PDA "Active Sync", tak dole vpravo je nabídka, tam je Menu - Options - Označíte profil pro který to platí - Tlačítko Setings - a tam je volba "If there is a conflict:" a tam jsou dvě volby. Ponechat data v PDA nebo přepsat data v PDA. A bude to fungovat, alespoň já to tak udělal, abych o vše nepřišel....
martin_m_ce4you (200)|20.9.2008 02:11
.)) já v tom nastavení hned klikal na kontakty a tam nešlo nic nastavit .) až se stydím za tudle věc, uvidíme při další synchronizaci! dík
tomsoft (2734)|20.9.2008 08:25
To jsou malé věco :) Jak nejde o život tak jde o h...0 :)