Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uprava softu-jazyku v cabe

kid_rock (284)|29.4.2008 21:02
zdravim vas,mam maly problem zatial som upravoval jazyk v caboch ktory bol v txt formate ale ted mam jazyk v exe subore a exe otvoram v microsoft visual studiu ale tam mi zobrazi ze rustina ale ziadne subory ktore sa daju z rustiny prepisat do slovenciny,jedine spodny bar som nasiel...prekladam ted MINIMOUNTH 3.0 perfektne male digitalky s datumom,dnom a malym kalendarom,jedina nevyhoda ze je po rusky v azbuke dakujem za kazdu radu ako rozobrat exe subor alebo dll...nekrekujem ziaden soft len upravujem jazyk vacsinou utilitky z ruska!Vdaka za pomoc visual studiom!
kid_rock (284)|29.4.2008 21:30
pre upresnenie:exe subor je uz vytiahnuty z cabu nie exe pre pc!;)
Tie jednotky a nulky mi zeru nervy! :D
RStein (2012)|30.4.2008 12:21
kid_rock: Ten vas pispevek nedava moc smysl. Pokud programatori prouzivaji zdroje (resources), muzete pouzit resource hacker. Pokud maji nejake vlastni soubory nebo bastli primo do exe, asi se zapotite :)
kid_rock (284)|30.4.2008 22:03
tak dakujem skusil som ten resource hacker...a robi mi to iste ako visual studio stale tie kody( AF0000 1123 234 000) a text nikde...potrebujem sa dostat priamo k textu ktory soft zobrazuje!ja skor potrebujem nieco co mi zobrazi jednoducho textovu cast exe ze ju prepisem!Alebo ak sa to da v hackerovi tak ako skusal som vsetko! :(