Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio A702

lolofon_ce4you (1)|26.4.2008 19:02
prosím ako nainštalovať MioMapV3 s SD karty do mia A702
MioService (16)|25.5.2008 10:23
[QUOTE="lolofon"]prosím ako nainštalovať MioMapV3 s SD karty do mia A702[/QUOTE]

Musíš si MioMapy které máš na SDkartě skopírovat na MIKRO SDkartu,a pak máš dvě možnosti buď budeš používat MIKRO SD kartu v A702jce nebo si to ještě s té Mikro Sd karty skopíruješ do MIO RECOVERY a nemusíš používat žádnou kartu ;)
Paikr (7)|8.6.2008 12:08
Dobry den

Je tady nekdo tak dobry aby me dokazal pomoc ? Mel jsem nainstalovany IGO 6 a slo me v pohode pak jsem vse smazal ( preinstaloval ) windows a nainstaloval IGO 6 a nejde me :( pise to nelze nalezt GPS! Zkousel jsem i IGO 8 a stejny :(
Zdeno_ce4you (291)|8.6.2008 13:24
no a jak to máš nastavený? jaký COM atd?
Jednou se mi to stalo u A701, najednou GPS žádný soft nenašel, pohohlo na pár hodin vyndat baterku.
Paikr (7)|8.6.2008 15:24
Dal jsem Start , Settings , Mio Settings , GPS settings a tam jsem dal GPS program port: 2 a zkousel jsem i Reset GPS a nic :(
Mio A702 ma v sobe i program ktery ti zisti polohu Quick GPSPosition a to me napise Nenalezeno GPS nebo ze se nachazim tam kde GPS neni ale driv to jelo ze stejneho mista tak nevim no :( baterku jsem zkousel vyndat na cely vecer a nic