Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

přístroj HP iPAQ 214 - displej, nefunkční na dotyk

LiborSobotka (1)|26.4.2008 10:58
Dobrý den všem.

VŠEM DĚKUJI. PROBLÉM VYŘEŠEN TVRDÝM RESETEM (MUSEL JSEM PODRŽET TLAČÍTKA zleva 2,3(prostřední),4 + HLASOVÉ NAHRAVACI TL. VLEVO A AŽ JSEM MĚL VŠECHNY STISKNUTÉ POTOM STYLUSEM RESETOVACÍ TLAČITKO (na pravém boku) po dobu cca 15-20 sec.

Vlastním přístroj HP iPAQ 214 s WM 6, který je od prodejce počeštěn.

Do PDA jsem si nainstaloval aplikaci PocketPlus. Bezprostředně po instalaci mi na PDA přestal reagovat na dotyk displej a fungují pouze tlačítka

Zkoušel jsem:
1) kalibraci, ale nelze tlačítky potvrdit (nenaskočí křížky)
2)několikrát měkký reset, bezúspěšně
3)tvrdý reset dle návodu v manuálu (str. 68 factory reset) pomocí aplikace Setup Assistant, se mi na displeji PDA zobrazila zpráva, že soubor IsaClientV1 je neúplný nebo poškozen.

Vzal jsem instalační CD, které mi prodali spolu s PDA, aplikaci opětovně nahrál do PC a pak synchronizoval s PDA (zpráva již nenaskakuje, ale nabízí se úvodní stránka Setup Assistent, kterou nelze nijak potvrdit ani se dostat do programu dál.
Tvrdý reset (i přes radu=odpověď v diskusi) dle návodu zde v diskusním přípěvku, pomocí tlačítek neúspěšný.

Nakonec jsem aplikaci Pocket plus odinstaloval (v domnění zda se nějak nemlátí se systémem), ale displej pořád nereaguje a kalibraci nelze provést.

Pokud by mi někdo mohl poradit, budu velmi rád.

Libor Sobotka, Brno
Zdenek Malinsky (9781)|26.4.2008 11:31
ad srazy
Ty jsi ani nezkoušel hledat, že?
Forum Srazy a setkání, 7.brněnský sraz se konal v únoru, další je plánován na 4. června - viz první příspěvek.

ad HR
Pokud nejde, tak děláš něco špatně. Musíš stisknout a držet ta 3 tlačítka a pak udělat softreset - pich stylem. Pokud nemáš návod, tak třeba zde nebo tady na str. 14

Chce to trošku akrobacie. HP místo "opičího dvojhmatu" nastražil rovnou trojhmat. :D


BTW a češtinu jsi zkoušel vypnout/odinstalovat?
Trapper John (4)|28.10.2009 11:11
ahoj mám stejný problém, PDA mi z ničeho nic přestalo reagoval na dotyk po xxx resetovaních soft resetu jsem odzkoušel HARD reset jak s podržením tlačítka nahrávání, tlačítka win a ok a tlačítka soft reset , tak po ještě variantu která se píše tady a ani jedna nezabrala PDA se sice chce znovu nastavit, ale když se objeví hláška na displayi Tap the sreen to set up your Windows Mobile-based device, display na dotyk stále nereaguje nevím co s tím a už jsem zoufalý poradí někdo?