Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 46 z 46 PrvníPrvní ... 36444546
Zobrazené výsledky: 676 až 677 z 677

Téma: HTC Hermes (TyTN) - MRH 9.0 Valerian

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2008

Ahojky oba
    to urys - oki, jsem "rád" že jsem někde něco jen nepřehlédl a že to nefunguje doopravdy .
    to MRH - zkoušel jsem to několikrát přenastavovat,ale vždycky po zavření setupu a testu odeslání se to chovalo jako bez nainstalovaného SMS RE. Tušim, že jsem poté koukal do tastmanageru na procesy a po reinstalaci SMS RE tam běžela nějaká jeho služba...před reinstalací (po čistém instalu tvé super ROMky) tam služba neběžela...
    Ale netvrdím to na 100pro. Je to nějaký pátek a já po několika marných pokusech prostě provedl znovunainstalování SMS RE a pak to všechno makalo...
    Jen jsem si poté všiml, že mám nějak lenívého TyTNa a trošku jsem podezříval znovuinstalovaný SMS RE.ops:
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

To: Martin Ráž Hoch
    Pouzil jsem tuhle cestinu, HTC touchHD-2 a fotak jsem musel nechat v angline. Zmizel popis v nastaveni fotaku. A jako druha vec je dialer. Jak je prvni rada tl. 1,2,3, tak vidim pouze jejich polovicku visky. Mam v pulce zobrazeni sedy obdelnik ktery zasahuje do do horni rady cisel a do seznamu volani. Da se s tim zit. Kdyz bych tomu vratil anglinu, mohlo by to byt v poradku. Jak se soubor jmenuje. Ze zrusim jeho preklad. Dekuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 46 z 46 PrvníPrvní ... 36444546

Podobná témata

1. HTC TyTN (Hermes) - rozebrání
    Od jcerny v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-12-2007, 13:37
  2. HTC Hermes (TyTN) - aktivace interní GPS
    Od Nesli v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-12-2007, 16:59
  3. HTC TyTN (Hermes) Synchronizace