Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 46 PrvníPrvní ... 789101119 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 121 až 135 z 677

Téma: HTC Hermes (TyTN) - MRH 9.0 Valerian

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od mainboard
    Milí, MRH

Píšu ti po dlouhé době, nesmíš se divit, ale tvoje romka po nekolika dnech, možná už týdnech beží tak jako bych ji každé rano udělil HR.
    Opravdu si ji nemůžu vynachválitl. Všechno funguje, všechno beží, ani updatovat na tvoje vyšší verze se mi nechce

TyTN byl vždicky mocná věc, v tvém podání je dokonce Použitelný v denním životě
    No to jsem rád, že tohle slyším, protože přesně o tohle mi šlo - udělat si takovou ROM, která je použitelná
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Roboo
    Na margo tych problemov s BT - ziadne som nezaregistroval. Bezne pripajam pocas jazdy Nokia Headset alebo GPS a bez problemov. Tteraz som mal na ceste obe zariadenia spolu cca 3h a bez problemov. MRH 4.3 Stable.
    Osobně jsem testoval i na verzi 4.7 a jede to OK. Právě tato ROM je specifická i tím, že na rozdíl od prvních buildů WM6.1 funguje jak BT, tak IR stack (díky CRC). Jinak ale pravdou, že BT není moc standardizované a každý výrobce jej může implementovat různě - to není výmysl ale fakt. S technologií BT jsou obrovské problémy - vždyť NOKIA do nedávna používala úplně odlišně. Netvrdil bych tedy 100%, že je špatná ROM, nebo BT které se snaží připojit - prostě to jen spolu nemusí sedět, ale rozhodně je to divné

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Díky za test - měli by to fungovat. Osobně ale používám TCPMP (který to zvládá úplně super), protože WMP moc na přehreávání videa nevěřím

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Samozrejme, aj ja, ale faktom ostáva, že by si po sebe zariadenie malo vedieť prehrať video pomocou integrovaného prehrávača.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

No to bez diskuze

Nováček
    Registrace
    May 2008

Cia, ten isty problem, nahrane video nepreha WMP ale TCMP... hej..
    ROM: MRH 4.5.1 stable

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Nevím jak ROM 4.5.1 stable, ale měla by v tomto být nachlup stejná jako ROM 4.7 a na té mi nahrané video v mp4 jede jako víno - ve WMP. Teď jsme to se synem otestovali

Jinak co se týká videa tak po nacachování mi to docela rozumně přehrává na fullscreen i 300 MB DivX - ten pochopitelně TCPMP, na to už je WMP krátké.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

BT problémy - řešení

Donedávna jsem veškeré problémy s Bluetooth řešil jednoduše. Nahráním bluetooth driveru od broadcom, neřikám že to bylo geniální řešení, ale jelo to vždicky.... pohledej na XDA.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Aha, ani jsem nevěděl, že to lze - tak vida, dobré doporučení, díky za něj. Nehodlám implementovat, protože tyto problémy u mě nejsou, ale pro ty kdo je mají je to asi řešení.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Hosi odkedy mam tuto ROM nejde mi spojit hermesa s notebookom. pritom s domacim pc mi to ide??? v com moze but problem???

Nováček
    Registrace
    May 2008

Mam taku otazocku, aku verziu radia pouzit? pretoze je to super ROM, momentalne mam 1.48.0.10.. Dakujem, popripade nejaky odkaz kde by sa pisalo o kazdej verzii..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Traktorista
    Hosi odkedy mam tuto ROM nejde mi spojit hermesa s notebookom. pritom s domacim pc mi to ide??? v com moze but problem???
    No, kdybys trochu specifikoval otázku, tak by to bylo lepší! Jak spojit - přes BT? Přes USB? Obojí mi funguje bez jediného zaškobrtnutí. Možná pokud to nejede přes USB, tak zkus v Settings -> Connections -> USB to PC (nebo tak nějak) a to vypni. BT je trochu magie, ale nefachá.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Jardo
    Mam taku otazocku, aku verziu radia pouzit? pretoze je to super ROM, momentalne mam 1.48.0.10.. Dakujem, popripade nejaky odkaz kde by sa pisalo o kazdej verzii..
    A případně odkaz, kde se píše o všem bys nechtěl?

Osobně používám radia 1.54.30.10 nebo 1.47.30.10 - obě dvě totiž vyšly v testování na XDA-DEV (a stejně tak mém testu) jako ta, co mají nejnižší spotřebu energie. Oproti některým jiným skoro o polovinu. Navíc obě jsou velmi reaktivní a nemám s nimi jediný problém. Takže tak.

Mimochodem - zkoušel jsi kliknout na hyperlink radia v mém podpisu?

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2008

Zdravím.
    Tak Video ve verzi 4.7 jde přehrávat bez problémů i v WMP.Nevím kde je chybka v 4.5.1...asi konstelace "hvězd" či erubce na slunci..kdo ví...PSotřeboval bych radu,jestli neexistuje nějaká plnohodnotná náhrada SPB Diary - používám ho,ale štve mě že NESKUTEČNĚ spomaluje plochu.Při otočení obrazu je to někdy až na 5 a více vteřin...a druhá věc..nevíte někdo proč PocketMusic vypne "windows" tlačítko?..není to nikde v nastavení...prostě jenom přestane fungovat.
    Osobně používám naráz TomTom a PocketMusic (někdy i mChat) a občas mě to trochu nadrkne že to tlačítko nende...Zkoušel jsem i Mort Player,ale ten občas padá a nějak zlobí při přijmutí hovoru s hlasitostí...začne se sama zvedat jako kdybych přidával sám.

Jinak 4.7 běhá zatím (od dnešního 1:00 rána pěkně..dokonce moc pěkně...díky chlape,jsi fakt třída
    Tož hezký den pánové,jdu tvořit hodnoty..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Popravdě jedu na 4.7 tři dny a jsem také spokojen - to není chvástání, ale vzhledem k tomu, že stable CRC varianta není úplně to nejrychlejší co je k mání, tak MRH vykazuje poměrně dobré výsledky i po několika dnech plného chodu. Rozhodně už jsem odnaučen zkoušení non-stable buildů a dokud nebude opravdu ozkoušená stable varianta.

Strana 9 z 46 PrvníPrvní ... 789101119 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TyTN (Hermes) - rozebrání
    Od jcerny v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-12-2007, 14:37
  2. HTC Hermes (TyTN) - aktivace interní GPS
    Od Nesli v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-12-2007, 17:59
  3. HTC TyTN (Hermes) Synchronizace