Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 46 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 677

Téma: HTC Hermes (TyTN) - MRH 9.0 Valerian

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Práve ho flashjujem ... ale 9.1 - ten by mal byť údajne stabilnejší - aspoň tak píše jeho autor.

Je pravdou, že po preštudovaní xda fóra - a všetkých príspevkov týkajúcich sa problémov s WM 6.1, vychádza CRC ako najlepšia ROM s WM6.1. Myslím, že som nenašiel príspevok, ktorý by pojednával o HR pri tejto ROM.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak, přesně to je ten dojem, jaký z toho mám i já a co jsem teď měl čest do toho kouknout, tak je to opravdu velmi kvalitně zpracovaná ROM. Uvidíme, jestli se mi bude vůbec dařit...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Skúsenosti z flashovania CRC 9.1:

- prvý pokus: pád po 1 percente
    - druhý pokus (tentoraz verzia 10) - detto
    - tretí pokus: 9.1 z karty - chyba bootloadera - očakával som ->
    - tak som zvolil už mnou skôr odporúčaný postup - pád po 1. percente
    - použil som NBH tool a vyhodil z CRC 9.1 Extended ROM - znovu flash cez kartu (pôvodnej CRC 9.1 ROM) - a BINGO!

Je to tam a idem testovať!

Vychádza mi to tak, že môj Hermes nechce cez USB naflashovať ROM s Ext.ROM časťou. Cez kartu ano.

MRH: Toto už je OT, môžeš to, pls, hodiť do threadu o nových ROM?l

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

ahoj. Uz se tesim na 2.0.. 1.5 mi sla 24 hodin bez HR, behem dneska 3x HR.. uz nevim..

btw. mam Supercid ale pri najeti do bootloaderu mi to nenajde rom (herming.nbh), nevite cim to je? na SCID sem pouzil verzi v3a. diky. btw zvuk byl nejakej seklej - softreset to vyresil.
    Poznamka: vetsinou mi vytuhnul na today obrazovce.. uvidime jak se bude chovat 2 dik MRH

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

MRH 2.0 Beta 1

- Kompletně přetaveno na verzi 3.62.06 jádro 5.2.19701 build 19701.1.1.0 (6MB PagePool), Big Storage

Prosím zkuste otestovat, možná se objeví nestability spojené s BigStorage, ale je to nový build, tak snad ne. Kdyby ano, tak prosím reportujte, stejně tak s případnými chybami.

Co se týká změnových požadavků, tak na ty moc reagovat nebudu

Zkratka: http://rapidshare.com/files/11113569...H_2.0.zip.html

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

PDAVIET nový build je stejná mr*ka jako předchozí... HR a sekání trvá... neflashujte..

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Škoda, už to tam mám ...

Inak, CRC 9.1 vyzerá byť veľmi stabilná ROM ale zároveň aj dosť pomalá (oproti ostatným 6.1). Možno 10 je rýchlejšia. Neotestuješ tú desinu?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

MRH WM6.1 ROM v3.0 Beta 1

Tak, verze 3.0 je přetavena, testuji a ráno doladím detaily + dám vědět. Zatím vypadá o dost stabilněji než PDAVIET, ale může to být jen dojem... uviďáme

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

To Vakan:

Nefunguje ani jeden. Podľa ohlasov na XDA fóre, nefunguje ani jeden s WM6.1. Až na jednu výnimku - CRC. To, že to funguje jednému, nemusí znamenať, že to funguje všeobecne.

Poviem to takto: V Hermesovi som mal dosť veľa ROM s WM6.0. Boli lepšie a horšie. ALE ANI JEDEN NEROBIL HR! To je to podstatné. Ak sa nájde aspoň jeden Hermes, na ktorom to bude robiť HR, takáto ROM je na dve veci.

To, že sa to tebe neseká, znamená iba jedno: Sekne sa ti to v budúcnosti - skôr či neskôr.

Mne tiež jeden build fungoval úplne bez probkémov skoro 2 týždne. Až jedno krásne ráno ...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Mne napr. MRH 2.0 ide už nejakých 10 hodín bez chybičky ...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od MRH
    MRH WM6.1 ROM v3.0 Beta 1

Tak, verze 3.0 je přetavena, testuji a ráno doladím detaily + dám vědět. Zatím vypadá o dost stabilněji než PDAVIET, ale může to být jen dojem... uviďáme
    A ako to vyzerá s rýchlosťou? Lebo u mňa to CRC 9.1 nič moc.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

10.1 rychlost super, ale stejné problémy... dnes se mi po kvalitním, stabilním chodu seknul

Někdo radí ještě vypnout přes Schapsův Advanced Config power management... zkusím to tedy ještě jednou na PDAVIET s 8 MB PP, s předflashem ofiko ROMky a s vypnutým power managementem... už jsem ale byl nucen použít Nokii jako backup, aby se mi dalo dovolat.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak to vyzerá, že neexistuje spoľahlivý WM 6.1 build. Raz darmo, pokiaľ to nie je oficiálne, je problém to odladiť tak, aby to chodilo. Zrejme "ukradli" z Microsoftu nejaký "nedodělek".

MRH: Mám pre teba jeden návrh:

Čo tak vrátiť sa k nejakému fakt dobrému 6.0 buildu a hodiť tam dual dialer, anvanced config, home a random access?

MRH, určite už máš skúsenosti a vedel by si vybrať niečo fakt rýchle a spoľahlivé. Pre nás, čo chcú pracovať, ale zatiaľ sa len trápia stále s novými nedorobenými buildmi. Tie threaded SMS oželiem...

Čo ty na to?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

To by sice šlo, ale chybělo by mi Threaded SMS... a popravdě nechci dělat tolik kroků zpět. Momentálně zkouším tu MRH 2.0 s 8 MBPP, vypnutým energy managementem a uvidíme.

To je právě to co je divné na WM6.1 - mám pocit, že za a) je určitě problém s BigStorage a za b) je ještě nějaký iniciační krok, který to urychlý - nevím jestli nějaký SW, nebo nějaká sekvence kroků v OS.

Dám tomu ještě šanci a jestli mě to jó hodně naštve, zauvažuju o WM6.0, nejpravděpodobnější je Káčko

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Ja som 8MBPP už testoval - nepomohlo. Ten power management odporúčali niektorí na XDA, neviem, či je to tá správna cesta.

Zaujímavé je, že tebe napr. ShadoW šlapal super, mne sa sekol veľmi rýchlo.
    Mne zase ide vyše dvanásť hodín včerajšie MRH - bez jediného problému.

Mne to vychádza na nejaký detail, ktorý zatiaľ všetkým uniká.

Napr. autor postupu flashovania cez ofic. ROM uvádza, že to MUSÍ byť ROM od AT&T. Flashovanie cez všetky ostatné oficiálne mu spôsobilo seknutie Hermesa po kratšom alebo dlhšom čase.

Tebe zase vyhovovala UK ofic. ROM (ktorá nepomohla jemu). Teraz ti ani ona nepomôže.

Čím to je?

Strana 2 z 46 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TyTN (Hermes) - rozebrání
    Od jcerny v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-12-2007, 14:37
  2. HTC Hermes (TyTN) - aktivace interní GPS
    Od Nesli v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-12-2007, 17:59