Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 14 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 200

Téma: HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Staci si pouze v nastaveni zmenit typ klavesnice na ceskou nebo qwerty.Jestli tohle je pro tebe problem nastavit tak jsi ztraceny pripad.
    Na vistach nevidim nic sloziteho,naopak je v ni vse delane jak pro blbce s prominutim.
    Na to jake je to zarizeni,procesor je o.k a stiha.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

no tak pokud jde o klávesnici je to pořád stejný českou klávesnici mám a možnost qwerty tam není pokud existuje jiný nastavení než je na control panelu tak mi ho prosím prozrad já jsem možná blbej ale kde nic není ani čert nebere a 800 mhz dneska nepoužívá ani nejblbější notebook proto si myslím že by se tomu dalo pomoct xp tabletem tak a můžem pokračovat

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

co se týče vista tak je to pro tento přístroj asi jako GP Monaco pro pilota F1 je to monstrum který požírá neuvěřitelný množství jak paměti RAM tak i paměti HDD všechno trvá neuvěřitelně dlouho restartovací doba až po použitelnost internetu se blíží až pěti minutám každej program navíc je neskutečná yátěž píšu to tak jak to ta klávesnice píše takže y je z a naopak takže toužím po xp tablet a to co nejdřív

Registrace
    Jun 2006

Paneboze co ty jsi za drevo,ze neumis ani nastavit klavesnici??
    Ovladaci panely-Mistni a jazykove nastaveni-klavesnice a jazyky-zmenit klavesnice-pridat-pridas Qwerty a potom ve vychozim jazyku si ji vyberes,das pouzit a o.k
    To je nejaky problem??
    Zalezi co do Shifta vsechno rves,programy startuji okamzite,bez prodlevy.V internetovani tez nevidim zadny problem..
    Nevim jak si takovy amater muze koupit Shifta.
    Tady je evidentne zakladni problem mezi klavesnici a zidli.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

uiqjirka: nevies ci uz existuje nejaka portacia XP na shifta? budu odmeny v robote a rozmyslam nad nim, ale hlisty ma vytacaju... ked musim kliknut 10x aby sa mi pustil notepad..... tusim niekde na xda som nieco videl davnejsie len bol prob s drivermi.

Registrace
    Jun 2006

Precti si prvni post PhSnake,tam o tom pisu

Jinak Vistam,jeste jsem nezazil,ze bych na neco musel klikat 10x,jak ne velkem notebooku tak i na Shiftu chodi Visty na jednicku bez sebemensiho zadrhelu

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Opravdu to s temi Vistami neni tak zle... vyhodil jsem veskere vizualni efekty pomoci System/Advanced system setting (takze aspon na pohled to tak trochu vypada, ze XPcka uz mam... ).
    Pouzivam Office2003, MS Project, internetuju, OPENVPN, CiscoVPN pro pripojeni do firemniho SAPu, AVG na viry... a je to NORMALNE pouzitelne. Tim nechci rict, ze bych se mi na Shiftu nelibila XPcka
    Ono to totiz neni jenom o konfiguracnich parametrech (kdyz si je precetl muj syn, smal se mi...), ale i o celkovem vyladeni. A tady je na tom Shift dobre. Urcite se mi zda rychlejsi nez muj predchozi Asus R2h, ktery mel 1.2 GB RAM, Celeron 900 MHz a XPcka (a to jsem ho taky dlouho "ladil", vyhazoval procesy atd.)

Registrace
    Jun 2006

XP Tablet PC Edition podruhé

Prvni post updatovan( a do budoucna bude neustale updatovan) co se tyce XP instalace na HTC Shift.Vse je jiz funkcni.Nezapomente ze musite pouzit cistokrevne XP Tablet Edition,nikoliv XP Home nebo Profesional.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Ahoj všem tak klávesnici jsem už zvládl a děkuju za návod ale potřeboval bych ještě jednu věc nejdřív jsem si myslel že to bude hračka ale ted se mi to nedaří ještě než tam dám xp tak bych to chtěl sformátovat a zálohovat na přenosný HDD a to se mi nepodařilo tady se píše že se má zmáčknout FN a F3 ale to jsem udělal a nic se nedělo může mi to někdo polopaticky vysvětlit já vím dělám ze sebe blbce ale je to pro mne moc důležitý pomozte prosím díky

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

ještě dodatek jde mi o uvedení přístroje do továrního nastavení prosím co přesně musím udělat

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

ještě dodatek jde mi o uvedení přístroje do továrního nastavení prosím co přesně musím udělat

Registrace
    Jun 2006

Pri bootovani zmacknout FN a F3.V prvním postu je vse potrebne..

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Zdravim,
    zajímalo by mě, jak jsou použitelné FULL WM6 na Shiftu co se výdrže baterie týče. V prvním přízpěvku je napsáno, že:

doba provozu s SnapVUE™ (vypnutý push e-mail) až 10 dní

to chápu tak, že má zařízení pouze bypnutý displej a baterie živi defaktor procesor a pamět. Rad bych tedy věděl jak dlouho se dá používat WM6 se zaplým displejem a rekneme BT nebo WiFI, nebo jen čtení knih atd....

dík

Dodin

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Ahoj všem začal jsem se zajímat o pořízení operačního systému windows xp tablet pc edition a s hrůzou jsem zjistil že už nikde není k dostání pokud někdo ví kde bych ho sehnal tak mi prosím Vás dejte vědět nebo jiný OS který by se hodil.Toto jsem zjistil při hledání na internetu nebo mne navedte na nějaký odkaz kde bych xp tablet sehnal

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Stačí když si zadáš Windows tablet edition třeba do jyxa a máš jich tam mraky včetně ceny.

Strana 3 z 14 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TyTN - tipy, triky a zkušenosti
    Od matrad v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 103
    Poslední příspěvek: 10-09-2008, 16:11
  2. FS T830 - tipy, triky a zkušenosti
    Od john_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 26-06-2008, 12:54
  3. HTC ActionScreen - tipy, triky, zkušenosti