Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nastavení času pro prodloužení připomínek

jsec (42)|23.4.2008 07:26
Ahoj,

lze na WM5 někde upravit nastavení, o kolik prodloužit připomenutí upomínky?

Jedná se mi o to, že když mi vyskočí upomínka, mám tam pár "defaultních" časů, o kterou ji můžu prodloužit. Bohužel mi tyto časy nevyhovují - uvítal bych vlastní konfiguraci. Je to možné - např. zásahem do registrů nebo jinou aplikací?

Děkuji.

Jirka
noiser_ce4you (245)|23.4.2008 23:37
Presne tohle taky hledam, prohledaval jsem xda-dev a nikde o tom ani zminka, tak nevim, jestli na to neco je...
Honza Kulíšek (73)|29.4.2008 22:16
Pripojim se k requestu. Zkousel jsem googlit, ale neuspesne. Bojim se, ze to bude zadratovany v systemu a nepujde to nijak rozumne menit. Ale rad se necham prekvapit :)
noiser_ce4you (245)|29.4.2008 23:05
Taky jsem googlil a prolejzal fora, zaver je, ze to nelze... Resp. neni na to zadna aplikace, zadnej cab, takze predpokladam, ze to nejde, narazil jsem jen na plno lidi, co to shani, ale proste to neni... Bohuzel. Resenim je pouzivat jiny jiny software pro pripominani upominek (ted nevim, jestli to neni soucast nejakeho PIM sw), coz, alespon pro me, neni reseni.
jsec (42)|29.4.2008 23:28
Je to škoda, že to nejspíše nelze, přitom si myslím, že to musí "štvát" většinu lidí. Ale v každém případě moc děkuji za snahu.

Jirka