Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Opravdu levne PDA s WiFi a BT

h4wk3y_ce4you (15)|22.4.2008 10:29
Dobry den,
nemohl byste mi nekdo poradit, jake PDA si zkusit sehnat (bazarove), kdyz potrebuju opravdu neco levneho (do 2000,- uplne maximalne) a nutne v tom potrebuji WiFi a BT.
Prosim poradte neco... diky
GaXaX (7)|22.4.2008 11:11
Sežeň si brigádu a vrať lahve.
Zdenek Malinsky (9781)|22.4.2008 12:32
Jedině hledat podle ceny a co bude do 2000 Kč pak teprve zkoumat, zda má bt a wi-fi.
Nejdříve jsem myslel, že bych doporučil něco s PalmOS, ale Palm (kromě 1 nebo 2 modelů) wifi neuměl.

Zkus pátrat v bazaru, popř.si tam dej inzerát, ale 2000 Kč je opravdu hodně málo i na bazar.
h4wk3y_ce4you (15)|22.4.2008 19:45
koukal jsem na acer n50.. co na nej rikate, je to slusny stroj?
Diky moc
PhSnake (872)|22.4.2008 20:03
pre niekoho je dobry stroj aj moto mpx200. Zalezi na tom co od PDA potrebujes, svojho casu2roky vzad) bol universal uplny ideal. VGA, hw kbd... potom som si zobral artemis, sice bez hw kbd a VGA ale ma GPS wifi/G... bol super a teraz mam polaris. pre niekoho je 'supr stroj Athena' pre mna obluda co mi roztrha vrecko. ideal re mna by bol povedzme polaris hw s vga. pozri si pdadb.net, tam si mozes porovnat fcie jednotlivych pda... nazor ci je nieco dobre alebo nie je subjektivny...
h4wk3y_ce4you (15)|22.4.2008 21:32
na prave ja uz mel predplaceneho universala, na ktereho jsem cekal jak na spaseni.. ale bohuzel se delsi dobu nedaril za slusne penize sehnat a do toho prisly nejake problemy v rodine a jsem bez penez...

jenze nutne potrebuju organizer casu, ktery bych velmi rad vyuzil i na pripojeni k netu (ICQ a treba kontrola mailu) z postele pres WiFi...

HW klavesnici bych rad, ale za ty penize si vubec nebudu vyskakovat a k UNImu jsem chtel poridit i BT GPS, ale jak rikam, proste problemy v rodine a budu rad za neco, cim se pripojim doma k netu a aspon si budu zapoisovat schuzky, pisemky a tak, protoze zapominam jak blazen....

nejradsi bych bral Phone edition (protoze jsem pocital s UNIm, tak jsem prodal foun a momentalne jedu na N3310), ale to me penezni moznosti neumoznuji...

Proto nevite nekdo o necem vyhodnem, co treba nejaky vas znamy prodava?
V bazaru jsem koukal, ale nicmoc se tak nevyskytuje....