Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 46

Téma: Velká recenze Fujitsu Siemens Computers Pocket LOOX 4xx

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Co se tyka upgrade na SE pro 4xx, tak by mel podle vseho byt k dispozici v prubehu rijna 2004. Je to sice trochu pozdeji, ale zase se (snad) nedockame prekvapeni, jako predvedl Dell s upgradem na WM2003 pro Aximy X5
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Chtel bych se zeptat jestli je nejaky rozdil mezi dipleji modelu LOOX 410 a 420. Mam na mysli kvalitativni (ostrost, vernost barev apod.). Vase recenze je dle meho nazoru skutecne velmi detailni a povedena, nicmene me zmatl zaver:

Silnější model kromě standardních věcí jako je paměť či špičkový displej nabízí i vskutku luxusní možnosti komunikace, skvělý zvuk a v porovnání se starším modelem i miniaturní rozměry a dlouhou životnost na baterie.

Takze proto ten dotaz. Diky za odpoved.

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od MaraBoss
    Chtel bych se zeptat jestli je nejaky rozdil mezi dipleji modelu LOOX 410 a 420. Mam na mysli kvalitativni (ostrost, vernost barev apod.). Vase recenze je dle meho nazoru skutecne velmi detailni a povedena, nicmene me zmatl zaver:
    Ne, ta testovana zarizeni, co jsem mel k dispozici, mela displeje uplne totozne Oba displeje jsou velmi povedene, neni mezi nimi rozdil.

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Citace Původně odesláno od MaraBoss
    Ne, ta testovana zarizeni, co jsem mel k dispozici, mela displeje uplne totozne Oba displeje jsou velmi povedene, neni mezi nimi rozdil.
    Diky. Myslim ze mam kandidata na me prvni PDA - LOOX 410

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Citace Původně odesláno od Kolkka
    Jak to? Vždyť se všude píše že má USB host? U prodejců udávají, že ho má stejně jako n30.
    Muzete to VSUDE specifikovat? Ted mam otevreny PDF soubor s daty o LOOXovi a je tam napsano:

1x vestavěný mikrofon
    1x reproduktor
    1x sluchátka (3,5 mm)
    1x IrDA (až 115 kb/s)
    USB 1.1 (podřízené) přes synchronizační kabel
    Sériové (RS232) přes synchronizační kabel (DSR/DTR
    není podporováno)

Zadny dalsi USB port tam neni...
    mate pravdu, nikde to nepisou, ale pl410/420 ma stejny konektor jako acer n30 a podle me dostupnych informaci je mozne jej zamenit a pouzivat PL jako usb host.
    Ale musim upozornit, ze jsem to na vlastni oci nevidel presto mam to z takovych zdroju, ze jsem ochoten tomu i verit

Registrace
    Aug 2000

Stejny i zapojenim, nejen vzhledem? Protoze vzhledem ma stejny konektor i iPAQ, ale zapojeni je jine... Kazdopadne dik za tip, zkusim overit.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

dobry den, chcel by som sa spytat ci sa da niekde k looxovi 410/420 dokupit pridavna sdio karta s fm radiom.dik.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

dá na alzasoftu myslim že to bylo do sdio

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

pro vas je to alzasoft.sk

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

hej je ale je to pre palm os... (

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

hmm škoda

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

vlastne tu je pre looxa ( 600 ) -> http://www.alzasoft.sk/DetailPage.asp?DPG=44442 ale momentalne nie je k dispozicii a je to cf karta... :

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Dobry den vsem,

mel bych dotaz. Snazim se najit vhodneho kandidata na me prvni PDA a zatim vaham mezi Acer n30, FSC Loox410 a mozna jeste H1930. Kdyz beru pouze HW/SW vlastnosti bez ohledu na cenu, co je vas favorit? a proc?

Diky predem za odpoved

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Zdravim ve spolek.Tak jsem su Vas zaregistroval:-) Uvazuji take o koupi PDA a premyslim o FS L 410 . Uvazoval jsem i o Palm T3, ale vyloucil jsem jej.
    Rad bych toto zarizeni pouzival na prohlizeni www,ICQ(popr. jinou variantu-ne MSN) a na multimedia (filmy a mp3).
    Na www bych se pripojoval pomoci BT a GPRS na tel. SE T630(zatim). Uvazuji o tarifu Data-nonstop.
    Chtel jsem se optat:
    1) do jake rychlosti pripojeni GPRS bude BT zvladat, zda nevznikne nejake omezeni v propustnosti i v pripade pouziti technologie EDGE u T-Mobile
    2) zkousel jste nekdo datovy program SKYPE pro pocketPC? na uvedenem modelu?maji na webu doporuceni procesoru o taktu 400MHz.
    3) jak funguji filmy na 410?

Dalsi dotaz me zatim nenapada:-) Predem dekuji za odpoved, ktera mi zajiste hodne pomuze v rozhodnuti jestli 410ku koupit ci nikoliv. Omlouvam se za pripadne chyby a nesrovnalosti v textu, PDA zatim moc nerozumim.
    Dekuji vsem.

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Fujitsu Siemens Pocket Loox 600 - upgrade os
    Od abit_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-03-2011, 12:25
  2. Fujitsu Siemens Computers uvádí na trh výkonný kapesní počítač Pocket LOOX 710/720
    Od Tiskové zprávy v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 13-09-2004, 12:23
  3. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 10-06-2004, 09:33