Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: ASUS P735 - wifi a načítání stránek

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Nevi někdo kde může být problem, že když se připojim přes wifi k internetu,tak při načítání stránky se nejdřív asi minutu nic neděje a až potom začne načítat. Zkoušel jsem to i v jiných prohlížečích a nic nepomáhá. Když se připojim přes Activesync přes počítač kabelem,tak je načtení okamžitý,žádný časový prostoje.
    Dělá to u každé wifi sítě,ne jenom u jedné.
    Díky za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

tohle se mi stavalo pokud jsem mel nastavene zabezpecene pripojeni pomoci overovani klice a nebo pri spatnem signalu.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

v tomhle asi problem nebude,protože i když mám dobrej signal a nezabezpečebou síť,tak to stejně vyčkává... a nemohl bys mi prosimtě jednotlivý čísla co máš v síťových adaptérech?teda pokud už všude taky nemáš nastavený DHCP.. měl jsem tam ze začátku něco ty 19&.16&....
    už si to přesně nepamatuju,ale ěnco takovýho to bylo

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

cau, dnes jedu pres wifi se zabezpecim. pouzivam klic aby se mi na net nepripojil nekdo neopravneny. drive jsem mel problemy s wifi, ktere jsem vyresil jinym wifi routerem. ted jedu v pohode. jinak ja mam adresy nastaveny na 192.168.1.1 pro router a 192.168.1.2 az 1.4 pro stolni pocitac, pda a notebook. cislo adresy tady ale nebude mit zadny vliv

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

No když mě jde spíš o nastavení mobilu než routru. Na ten se nějak nedostanu,ten je školní. ale mám naprosto stejnej problem i když přijdu k jinýmu. Takže v něm problem nebude,ale v mobilu. Štve mě to,protože kámoš kterej má N95,tak valí na netu pomalu jak na počítači. okamžitě mu to najede,a to jsme na stejnym routru:-(Prostě něco musí bejt u mě špatně,ale moje znalosti nejsou takový abych vyřešil co

Podobná témata

1. ASUS P735 a WM 6.5
    Od Johnny83_ce4you v sekci P7xx
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-09-2009, 09:50
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 24-02-2009, 21:00
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 11-12-2008, 09:35
  4. wifi - načítání stránek
    Od greenbery_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace