Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P735 - wifi a načítání stránek

greenbery_ce4you (8)|21.4.2008 11:55
Nevi někdo kde může být problem, že když se připojim přes wifi k internetu,tak při načítání stránky se nejdřív asi minutu nic neděje a až potom začne načítat. Zkoušel jsem to i v jiných prohlížečích a nic nepomáhá. Když se připojim přes Activesync přes počítač kabelem,tak je načtení okamžitý,žádný časový prostoje.
Dělá to u každé wifi sítě,ne jenom u jedné.
Díky za rady
Johnny83 (44)|24.4.2008 13:12
tohle se mi stavalo pokud jsem mel nastavene zabezpecene pripojeni pomoci overovani klice a nebo pri spatnem signalu.
greenbery_ce4you (8)|24.4.2008 19:44
v tomhle asi problem nebude,protože i když mám dobrej signal a nezabezpečebou síť,tak to stejně vyčkává... a nemohl bys mi prosimtě jednotlivý čísla co máš v síťových adaptérech?teda pokud už všude taky nemáš nastavený DHCP.. měl jsem tam ze začátku něco ty 19&.16&....
už si to přesně nepamatuju,ale ěnco takovýho to bylo
Johnny83 (44)|27.4.2008 22:28
cau, dnes jedu pres wifi se zabezpecim. pouzivam klic aby se mi na net nepripojil nekdo neopravneny. drive jsem mel problemy s wifi, ktere jsem vyresil jinym wifi routerem. ted jedu v pohode. jinak ja mam adresy nastaveny na 192.168.1.1 pro router a 192.168.1.2 az 1.4 pro stolni pocitac, pda a notebook. cislo adresy tady ale nebude mit zadny vliv
greenbery_ce4you (8)|28.4.2008 18:41
No když mě jde spíš o nastavení mobilu než routru. Na ten se nějak nedostanu,ten je školní. ale mám naprosto stejnej problem i když přijdu k jinýmu. Takže v něm problem nebude,ale v mobilu. Štve mě to,protože kámoš kterej má N95,tak valí na netu pomalu jak na počítači. okamžitě mu to najede,a to jsme na stejnym routru:-(Prostě něco musí bejt u mě špatně,ale moje znalosti nejsou takový abych vyřešil co