Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP Ipaq 114/zmizely default WIN programy ze Start nabidky??? Nic nejde spustit

petermiky (3)|20.4.2008 01:05
Zdravim,
HP Ipaq 114 z niceho nic koukam do START nabidky a nic tam neni. Zmizely standartni default programy co jsou soucast windows. Nemuzu nikde spustit kalkulacku, pruzkumnika, explorer... nikde nic.....
Na ruznych tlacitcich jsem mel programy jako kalkulacka a tak a take nejde spustit. Hlasi to Error opening the shortcut or locating target filename??
.
Co s tim? Soft reset nepomaha a do tvrdeho se mi nechce jelikoz mam nastevno dost emailu a doplnkovych programu...
.
Jako by byly nejake popletene cesty..... pruzkumnika vubec nevidim atd...
Ale pres USB cabel tam vsechno je.....

Diky moc za radu.
Carabei (611)|20.4.2008 10:27
a neobnovoval jsi nahodou zalohu? presneji pouze castecne obnovoval?
petermiky (3)|20.4.2008 12:43
Zalohu jsem nedelal, jelikoz to snad ani u 114 nejde. S tim souvisi dalsi dotaz:

Umi nekdo udelat zalohu u Ipaq 114? V ActivSyncu tato polozka vubec neni.
Koupeno original nove v CR a stejne u toho neni navod. Resp. je ale nejaky multi-verze navod, ktery 114 vubec neobsahuje, az vyssi modely!!

Dalsi dotaz, je nekde ke stahnuti nejaka rozumna Java aby bylo mozne prochazet vsechny Web stranky? O streaming videu ani nemluve....

petermiky (3)|20.4.2008 12:45
Vyreseno HR a komplet reinstalace vseho. Super......

Neco mi rika, ze se pomotal zapis a jmena souboru....SD/flash a take ze s tim ma neco do cineni Temporary Internet files jelikoz se to stalo po uzivani Opery a surfovani...... misto odkazu v nabidce start byly prave Temp.files.....

Nektere sobory na SD mely komplet nesmyslne koncovky za nazvy souboru....

Zdenek Malinsky (9781)|21.4.2008 09:27
ActiveSync už od verze 4.x neumožňuje dělat zálohu (backup).
HP dával do zařízení lite verzi Sprite Backup (takže už asi nedává, že?) a za menší příplatek mohli majitelé zakoupit plnou verzi (i když ta lite byla dostatečná a funkční). Nyní možno použít některý z komerčních (Sprite, Spb, Sunnysoft, Resco) nebo free softů.