Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA neprijima hovory ani sms

Radius_ce4you (16)|31.5.2004 12:52
Posledni dobou se mi stava, ze mi MDA I obcas neprijima hovory ani sms. Nikdo se mi nemuze dovolat a rovnou mu to skoci do hlas. schranky bez vyzvaneni. SMS se odesilateli tvari jako nedorucene a doruci se az po restartu meho zarizeni. Dokud nerestartuji, tak se MDA tvari jako ze ma signal, ale dovolat se na nej nelze. Poradite nekdo, prosim? Co bych mel udelat? Zrovna cekame mimco a potrebuju byt stale na prijmu. Nejhorsi je, ze vse vetsinu casu funguje bez potizi, jen nekdy zacne takhle blbnout...:evil:

Diky vsem.
Wuffi (1599)|31.5.2004 13:07
Prosim uved nasledujici udaje:

1. verzi OS
2. verzi (ROM)
3. verzi FW radiove casti
4. stav GPRS kdyz se to deje
5. co jsi se zarizenim delal nez to zacalo "blbnout" (napr. upgrade OS apod.)

Pak snad na neco prijdeme.
Radius_ce4you (16)|31.5.2004 14:58
1. PocketPC 2002
2. 3.14.02 ENG
3. T310
4. neni vytoceno
5. zadny upgrade, mam stale puvodni T-Mobile verzi PPC2002 s dodavanou ceskou lokalizaci. Krome ICQ zadny jsem jiny sitovy software neinstaloval.

Drive jsem si podobnych potizi nevsiml, az ted. Vadi mi, ze se signal tvari v celou dobu pohode.
Wuffi (1599)|31.5.2004 15:06
Hm zvlastni. A zkousel jsi to nekdy vyresit tvrdym resetem? A jak to dopadlo?
Radius_ce4you (16)|31.5.2004 15:36
Tvrdy reset jsem aplikoval nechte asi pred dvema mesici. Pak jsem obnovil vse ze zalohy. Mohl by byt problem i v tom?
Wuffi (1599)|31.5.2004 15:41
Bylo by mozne provest uplnou zalohu, pak tvrdy reset a chvili to zkouset...?
Radius_ce4you (16)|31.5.2004 16:46
Asi jo, uz mi to napadlo a nejspis to tak i skonci. Btw, pres znamyho v SunnySoftu jsem dostal tuhle odpoved:
[QUOTE]Zahodit a koupit něco jinýho :o). Jestli je to MDA I, tak tam se to stávalo. Musí se buď do T-mobile nebo do Eurotelu a nebo zkusit zavolat do GSMobile - ty to opravujou, tak třeba poraděj. [/QUOTE]
Wuffi (1599)|31.5.2004 18:15
[QUOTE="Radius"]Btw, pres znamyho v SunnySoftu jsem dostal tuhle odpoved:
[QUOTE]Zahodit a koupit něco jinýho :o) [/QUOTE][/QUOTE]

ano, to je oblibena odpoved panu ze SunnySoftu :D :D :D
Pavel Koza (4761)|31.5.2004 19:34
[QUOTE="Radius"]Posledni dobou se mi stava, ze mi MDA I obcas neprijima hovory ani sms. Nikdo se mi nemuze dovolat a rovnou mu to skoci do hlas. schranky bez vyzvaneni. SMS se odesilateli tvari jako nedorucene a doruci se az po restartu meho zarizeni. Dokud nerestartuji, tak se MDA tvari jako ze ma signal, ale dovolat se na nej nelze. Poradite nekdo, prosim? Co bych mel udelat? Zrovna cekame mimco a potrebuju byt stale na prijmu. Nejhorsi je, ze vse vetsinu casu funguje bez potizi, jen nekdy zacne takhle blbnout...:evil: [/QUOTE]

Jak uz jsem psal v nejake jine diskuzi, ja mam zarizeni AnexTek SP-230, melo by se jednat o uplne jine zelezo (ale jiste to nevim), nicmene podobne problemy trapi i me. Obcas se nejaka ta SMSka neodesle hned, ale az za par hodin, obcas se naopak odesle ihned, a po par hodinach pro jistotu jeste jednou, jednou se behem brouzdani pres GPRS pritelkyne dovola, podruhe ne... Neporadim, jen konstatuji....:evil: :no:
Radius_ce4you (16)|1.6.2004 07:49
Tak jsem vcera vecer to MDAcko komplet resetoval :mad:, obnovil kontakty a schuzky z flash pameti a nainstaloval *nezbytny* software. Doufam, ze to pomuze a jestli nezapomenu ;), tak sem dam za nejaky ten den vedet, jestli se situace zlepsila.