Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jak ukončit program?

miktt (189)|18.4.2008 21:06
Zdravím, Na PDA se mi spuštěný program po ukončení křížkem jen "minimalizuje" a zůstává nadále v paměti. Jde systém nastavit pomocí editace registru tak, aby se program po ťapnutí na křížek ukončil?
(např. u Artemise byla v nastavení volba, ale na x650 není)
Skijumper (14)|29.5.2008 22:17
Aplikací InClose třeba nebo WkTaskem
papik.i (171)|29.5.2008 22:48
jj WkTask je dobrý používám ho, ale chtěl bych vědět zda je ňáký program, který mi dokáže vypnout simtoolkit...když ho totiž jedno upoužiju, tak je potom furt na pozadí a vypne se jen tehdy, když provedu SR.
Nesli (409)|29.5.2008 23:11
Pouzivam WKTask a nema chybu, zatim asi nej co jsem na ppc mel:D
S tomu SIMToolkitu, me ho normalne zavira, tak nevim, zkus na ikonce toolkitu podrzet stylus a dat terminate;) Pripadne se podivej zda tuto aplikaci nemas v nastaveni WKtask zarazenou v ignore listu ci jak se tam tomu muze nadavat:yes:

Pro info mam verzi 1.1.7.3
papik.i (171)|29.5.2008 23:33
WKTask pracuje korektně a tvé rady jsem samozřejmě již dávno předtím vyzkoušel...spíš to bude asi ňáký bug mé ROM...žádná jiná aplikace to nikdy nedělala. A ten SimToolkit mi to dělal vždy, ale nějaxem to neřešil neboť ho zas až tak krom zjištění zůstatku na účtu nepoužívám:cool:
Nesli (409)|29.5.2008 23:55
Tak to je pesek;) No stesti ze se s tim da zit :cool:

Jeste pak kdyztak QuickMenu, akt. 2.7
-Slouzi tez jako TM , vytvari rozbalovaci menu s podadresari (podobne jak u WA) a integruje i par zajimavych fci, jako je Hibernate atd., samozr. freeware -
Link (na tom serveru je to prevzate, neb orig. stranky jsou cinsky :) )