Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přehrávání mp3 ze stolního PC přes BT na iPAQu

PiRannha (5)|31.5.2004 12:16
Ahoj lidi,

jelikož nemám SD kartu, na kterou by se mi vešly mé oblíbené mp3, napadlo mě, že by mohla existovat možnost spustit si mp3 přes BT z mého stolního PC.
Předpokládám, že cesta povede někudy přes BT network, kterou mám rozchozenou, PC se s iPAQem vidí...

Ale jak se prokousat přes sdílení?

Nebo existuje i jáiná možnost, jak docílit kýženého? ;)

Díky za radu.

PiR
eXEden_ce4you (811)|31.5.2004 12:24
Tak v tomhle ti pomůže tenhle návod ;)
PiRannha (5)|31.5.2004 13:59
Ahoj,

díky za rychlou odpověď. Já jsem v malinko jiné situaci než je v tom návodu.
Mám ntb připojený do domény a tím pádem bojuji s právy na sdílení.

Takže budu ještě dále zjišťovat.

Ještě jednou díky.

PiR
Pavel Koza (4761)|31.5.2004 14:07
[QUOTE="PiRannha"] díky za rychlou odpověď. Já jsem v malinko jiné situaci než je v tom návodu. Mám ntb připojený do domény a tím pádem bojuji s právy na sdílení.[/QUOTE]

Nerozumim. Prava na sdileni muzou byt Everyone, pak bude zalezet na pravech na souborovy system. Pokud jsem to pochopil dobre, tak v te utilite jde zadat jmeno a heslo (pokud se jedna o domenove jmeno, pak zadejte DOMENA\Jmeno pripadne jmeno@domena.cz). Nebo je zadrhel jeste nekde jinde?
eXEden_ce4you (811)|31.5.2004 14:13
[QUOTE="PiRannha"]Mám ntb připojený do domény a tím pádem bojuji s právy na sdílení.[/QUOTE]
To já mám v práci taky a mám takhle svoji h2210 připojenou permanetně pomocí Network Access. V Průzkumníku na PDA mám připojenou sdílenou složku ze svýho kompu ... udělaný pomocí PocketLAN a funguje to...
PiRannha (5)|31.5.2004 14:28
Práva na sdílení mám everyone/read. Pro NTFS jsou práva taky everyone/read.

Když v iPAQu spustím File Explorer, dám open a snažím se přistoupit na sdílenou složku (v mém případě \\p0424\mp3 nebo \\192.168.0.1\mp3), dostávám tyto hlášky:

Network
Connecting to server...

poté vyskočí okno:

Error
! The network path was not found

a když tapnu na ok:

File explorer
Network resource cannot be found or you do not have permission to access the network. Contact your network administrator.

Pomocí vxUtil jsem bez problémů schopen si na ntb pingnout a to samé obráceně, takže ve spojení bych problém neviděl.

Mám iPAQ3970 WM2003
BT for Windows CE Version 1.4.1 Build 05
PiRannha (5)|1.6.2004 11:34
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="PiRannha"] díky za rychlou odpověď. Já jsem v malinko jiné situaci než je v tom návodu. Mám ntb připojený do domény a tím pádem bojuji s právy na sdílení.[/QUOTE]

Nerozumim. Prava na sdileni muzou byt Everyone, pak bude zalezet na pravech na souborovy system. Pokud jsem to pochopil dobre, tak v te utilite jde zadat jmeno a heslo (pokud se jedna o domenove jmeno, pak zadejte DOMENA\Jmeno pripadnejmeno@domena.cz). Nebo je zadrhel jeste nekde jinde?[/QUOTE]

Bohužel v té utilitě nelze zadat jmeno a heslo... :(
Kdyby to šlo, asi už bych měl vyhráno.
PiRannha (5)|2.6.2004 13:08
Ahoj lidi,

pomocí programu PocketLAN jsem dosáhl nirvány.
Vše běhá jak má a celý problém byl opravdu v právech, kdy teprve PocketLAN mi umožnil přihlásit se doménovým účtem.

Díky za pomoc všem :)

PiR