Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spodni lista

Hunter_man (213)|17.4.2008 21:27
Tak se zacinam hloubeji seznamovat s PDA a rad bych se zeptal, jak upravovat dolni listu, resp. jak z ni dostat ikony, ktere tam jsou od zacatku a jak odstranit tu listu, kde se spouteji kontakty a spoustec Assus, viz obrazek nize, pripadne jak upravit jeji obah. Predem diky za rady.

PhSnake (872)|18.4.2008 09:16
nemam sice asus ale na spodnu listu (ak myslis tu kde mas BT ikonu a ikonku zvuku) mozes pouzit napr freeware VJTrayLaunch pripadne to vie napr WisBar, iLauncher...
Asus launcher odstranis tak ze premapujes leftsoftkey. Su na to appz, pripadne mozes to spravit priamo cez registre: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Today\Keys\112
open=to co chces aby sa spustalo napr. "calendar.lnk"
@=co sa ti zobrazi na Today napr. "Kalendar"
Hunter_man (213)|18.4.2008 22:18
Jeste by spise zajimalo, jak tu spodni listu dotat uplne pryc, protoze Asus launcher ani kontakty epotebuji a spise bych uvital zvetseni obrazovky, poradi mi jeste nekdo, pls?
PhSnake (872)|19.4.2008 10:09
tu uplne spodnu listu myslim prec nedas :-(
Hunter_man (213)|19.4.2008 12:51
No jo, asi ne. Holt se budu muset smirit s mensim displejem nebo koupit jiny stroj, ale to uz jsou pak zase velky cihly a nosit to porad vsude u sebe... A kdyz trvam na HW klavesnici, jakou ma prave teba ten muj Asus P526, tak toho moc stejne nevyberu.
Zdenek Malinsky (9781)|19.4.2008 15:30
Pokud myslíš tu spodní systémovou lištu (jak je na ní napsáno Spoštěč Asus a Kontakty), tak ty tlačítka jdou přemapovat na jiné funkce (jsou na to i free aplikace). Některé programy umožňují full screen mod (např.Pocket IE, Pocket Informant...), takže to máš zobrazené přes celý displej. Prostě není to 3,5 - 4"displej, tak je třeba se s tím smířit.
Buď rád za toto, já mám na Treu ještě menší (240x240) a to je teprve boj o místo.
Nesli (409)|19.4.2008 17:15
Neboj, i ta uuplne spodni lista jde odstranit:)
Taky me dosti vytacela, neb misto je to posledni co na Today QVGA najdes - pak jsem tu ci na xda narazil na jeden CABik kterej ji odstrani- DCINOBAR.CAB, jeji fce zanecha- link na xda
:)
Honza Kulíšek (73)|20.4.2008 19:33
>>Nesli: Naprosto genialni, diky moc!!
(kdyz uz jsme u toho, je nejaka podobna moznost, jak zablokovat systray ? sice tam defaultne nic zobrazeneho nemam, ale pri zabnuti vibraci se tam ukaze ikona tlf a rozhodi to layout celeho today.)
Dreix (56)|20.4.2008 19:55
A jak je to reseno napr s oznamenim hlasek z kalendare?

Jak na levem cudlu se to prehodi na Oznameni.
Nesli (409)|20.4.2008 19:59
Spíše poděkuj XDA ;)
Co se systray týče nic jsem ještě nenašel:evil: a vytáčí mě to z uuuplně stejného důvodu jako tebe, Today mám využité bez zbytečkých kravinek do posledního pixelu a vždy mi to tam udělá pěkný bugr:( :no:
Nesli (409)|20.4.2008 20:03
TO dreIx

Když vyleze nějaká syst. hláška či spustíš nejaký program, prodní lišta zase naskočí;)
ale je to také trošku nevýhoda, třeba zmeškaný hovor poznám jen podle červeně blikající LEDky:? Je to něco za něco, holt:(
Honza Kulíšek (73)|20.4.2008 20:04
>>dreIx:Jak se zda, tak v pripade potreby notifikace pak ten softkeybar normalne vyskoci, ale at se radeji vyjadri Nesli nebo nekdo kdo to pouziva dele.

Ja ted prave resim, ze mi tam obcas zustane viset jeho kousek s ikonou klavesnice :(

>>Nesli: Jo, taky bych chtel today vyuzit do mrte, a chovani systraye me trochu sejri.
Ale tohle je rozhodne velky posun kupredu a ja dekuji za tve postrceni ;)
Nesli (409)|20.4.2008 20:12
TO DEREK_

Jj, to s ikonou klávesnice to občas dělá a věř mi že se toho nezbaviš:(Ale není to takový průšvih.Stačí třeba otevřít a zavřít start a je to zase v cajku:yes:

Ale kbyby někdo věděl kde to v reg. nakopnout a odpálit tak systray, byl bych mu velice vděčen:D Třeba se dočkáme:)
papik.i (171)|23.4.2008 00:53
Už jste to tady asi vyřešili, ale mě tento cabík DCINOBAR.CAB sice schoval soft klávesy, ale system tray zůstal ve stejné poloze tudíž se neposunul dolů místo soft kláves...proto jsem si našel na zmizení spodní softwarové lišty program VJToogleToday po nainstalování stačí soft reset a běží to krásně bez problémů viz. obr.
00275570_pc_capture21_iVSL.jpg
Nesli (409)|23.4.2008 13:20
Asi zalezi take na ROM, me treba ten programek fungoval v poho s tim, ze mi systray hazel dolu, a kamaradovi ani neposunul pluginy, jen mu naoko zmizela spodni lista ale vlastne tam fyz. porad byla :(
A cirou náahodou, neumi ten VJToogleToday uplne odpalit ty systemove ikonky?:D
Dreix (56)|13.6.2008 17:01
POuzij toto, naprosto OK.