Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Cruise na reklamaci?

ladako (29)|17.4.2008 16:39
Rád bych se zeptal zda je přístroj zralý na reklamaci.....od počátku (ledna) mám s Cruisem problémy:
1) posunování obrazu nahoru a dolu - např. posouvám táhlem v nabídce programy a začne se mi posouvat celý obraz, mohu sním hýbat nahoru a dolu cca 10sec. poté se někde zasekne, třeba mám tlačítko X pro ukončení dole, ale musím pro ukončení kliknout nahoře, kde je toto tlačítko standartně
= pomoc - vypnutí a zapnutí, někdy soft reset
2) telefon ztratí obraz a obrazovka zůstane černá s podsvícením, ale reagující na dotyk
= pomoc - někdy uspání, někdy soft reset a někdy vypnutí přístroje přes potvrzení zda chci zařízení vypnout (toto už je složitější, protože když nevidíte co je na display tak vyvolat potřebnou nabídku je problém někdy i na půl hodiny)
3) ztráta nabídky pamětové karty - v nabídce jsem si všiml, že mi zmizely ikony, protože karta nebyla nalezena - nepomohly ani 3 hard resety - karta nikde = pomoc asi vypnutí htchome poté se karta sama aktivovala (půl dne hledání závady)
4) nefunkčnost fotoaparátu - fotil jsem včera večer, dnes jen telefonování, chci zapnout fotoaparát a hláška iniciace se nezdařila telefon se restartoval a už nešel nastartovat, protože telefon hlásil vybitá baterie asi po 30 startech po hodině a půl nabíjení naskočil se stavem baterie 100% opět jsem zkusil zapnout fotoaparát a jsem zase kde jsem byl...telefon naběhne a po zadání pinu zahlásí vybitá baterie a konec = pomoc nevím jsem v koncích

Musím říci že telefon je asi po 7 hard resetech....závady se objevují cca tak 1 týdně něco i se základní instalací z výroby.... nyní mám programy
Totalcomander, Coreplayer, Tomtom, PCM keyboard, Sunnysoft slovník, Opera mini
Zdenek Malinsky (9781)|18.4.2008 10:35
Reklamace - asi ano. Zkus, zda problémy přetrvají i na prázdném PDA - po HR - bez dalších doinstalovaných softů.
NeoPlex_ce4you (248)|19.4.2008 12:44
podle me je jen nakopnuta ROMka... hod tam jinou a uvidis :)
ladako (29)|19.4.2008 13:18
ano dělá to i s čistou instalací...bez dalšího softu....
GeorgeZ_ce4you (12)|16.5.2008 19:21
Koupil jsem si Cruise u O2. Po týdnu používání pouze s Operou mini 4 začaly problémy s fotákem viz. popsaná hláška. Pak se začala posouvat celá plocha tak že lišta byla v pulce a Cruise zamrzl. Po SR najelo jen logo O2 ktere zčernalo a pak cele zařízení umřelo... Nepomohl ani HR display byl černý a podsvícený ovšem bez jakékoliv reakce..A tak hned po týdnu používání..reklamace. Je to moje první zařízení s OS.. A první zkušenost :no:....
GeorgeZ_ce4you (12)|17.5.2008 11:59
to ladako: Jak dopadla reklamace nebo oprava? Čím to bylo?
ladako (29)|19.5.2008 22:46
[QUOTE="GeorgeZ"]to ladako: Jak dopadla reklamace nebo oprava? Čím to bylo?[/QUOTE]

Dal jsem přístroj na reklamaci a 22.5. by to měl být měsíc. Tak jsem zvědavý, jak to dopadne....prodejce tvrdil, že u Touche rovnou mění celé deky....:?:
PhSnake (872)|19.5.2008 22:59
ono dosky menia u kazdeho device. pre nich najjednoduchsie. a najlacnejsie lebo 50% reklamacii zamietnu s tym ze mas neorigos rom :-( aj ked to s HW problemom nema nic spolocne. A nikto sa neozve:-(
ladako (29)|22.5.2008 18:08
dnes vypršel termín reklamace a HTC není hotové, protože servis nemá náhradní díly...takže si můžu vybrat - vrátít peníze nebo nového Cruise...:D
htcjirka (1875)|22.5.2008 18:13
Jasna volba vraceni penez
PhSnake (872)|22.5.2008 19:01
ja odporucam noveho cruisa