Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ktoru ROMku na Uniho?

bobby333 (75)|15.4.2008 23:17
Cafte,

po tristvrte roku som sa zacal zaujimat o upgrade romky na Uniho a s "hrozou" som zistil, ako sa zas veci pohli dopredu. Chcem sa spytat, ake ROMky pouzivate. Zaujima ma predovsetkym stabilita a nejake dobre zakladne programy. Ja pouzivam zasadne freeware, okolo 10 softov (cize nepotrebujem extra triky na zvysenie pamate), obcas pozriem film alebo pocuvam hudbu. Maily nepisem, pouzivam msn a wifi. Na xda-dev je uz more verzii, ale vsetko co som zatial cital malo nasledovny priebeh - prve 3 strany, vsetci su nadseny, 4 strana nejaky problem ale zatial fajn, 5 - 140 strana riesi sa more problemov a z mnohych je aj tazke vycitat, ako su tie problemy podstatne. Dik za radu.
michal.holasek (13)|15.4.2008 23:36
ahoj,

ja jsem si asi pred mesicem koupil mda pro, je to muj prvni kontakt s wm a tak jsem take hledal romku. Zkousel jsem jich opravdu hodne. Pak jsem nasel jednu ramku, ktera se tvarila dobre, byla to tahle:

Ranju_v7_WM61_19188_19188_1_0_0

Ale stavalo se mi, ze se mi universal (mam mda pro, ja vim) vypinal a to i 2x za den resp. restartoval. Nelibilo se mi to, ale nejak jsem to prechazel. Pak mi prestal fungovat fotak (ne kvuli te romce) a tak jsem hledal jinou romku, protoze mi bylo receno, ze problem s fotakem muze zpusobovat romka. No a byla mi doporucena tato rom:

Ranju_v74_WM61_19199_19199_1_0_2

a muzu rict, ze je bez problemu. Nic se nerestartuje, nezamrza mi pri prichozim hovoru (jak to bylo u predesle). takze jsem spokojeny a zatim jinou nehledam. tak ji zkus a uvidis. Jedina vec, ale to nevim, jestli souvisi s romkou (nejsem zkuseny uzivatel) je, ze nejde predni kamera na videohovory pri skypu. Ale to muze byt stejny problem, jako u kamery na fotky, tedy v mem pripade asi neco se zakladni deskou, udajne :-(

tak snad jse ti poradil!

Michal
karlic (707)|16.4.2008 06:56
Doporucuji dat v konfere hledat
universal AND rom
a najdete tu spravnou oblast, kde jsou stovky odpovedi a taky moje celovikendove hledani, testovani a nalezeni te spravne rom :)
JiriE (117)|16.4.2008 08:54
[QUOTE]Jedina vec, ale to nevim, jestli souvisi s romkou (nejsem zkuseny uzivatel) je, ze nejde predni kamera na videohovory pri skypu[/QUOTE]

Ve Skype na PDA video není funkční, jen zvuk.
michal.holasek (13)|16.4.2008 22:55
to JiriE: diky za info!