Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 46

Téma: Jake soucasne HTC si poridit?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Omlouvam se za zakladani takovehoto prispevku, ale uz malinko pres dva tydny se snazim najit idealni zarizeni pro sebe a nejak nemuzu porad najit nic, co by nebylo bez problemu, tak se ptam, co by jste mi doporucili.

Moje predstava je, aby tam nebyl OPAM 850!!!, takt procesoru minimalne 400MHz, potom chci klasickou GPS a aby sla vypnout staticka navigace (chci zarizeni pouzivat na geocaching) operacni pamet 128MB a WiFi a kompatibilitu s nokia ck-7W(pac kuprikladu vario i compact delali pekny kraviny v tehle kombinaci - jako echo a podobne, takze nepouzitelne), cisty prenos hlasu (jak pro me, tak pro volajiciho).

no a pokud mozno tak co nejmene nasertivni, pac ja jsem a kdyz me to bude dlouho a hodne stvat, tak jsem schopnej to rozslapat, takze nejspise neco co maka rychle a spolehlive, pac potrebuji casto operativne resit veci a kdybych mezi tim mel resit jeste nejaky restarty a podobne, tak bych se asi picnul.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Jo, na tohle je nejlepší třeba www.htc.com, nebo si přečíst recenze zařízení, které právě k tomuhle účelu slouží! Vždyť každý jsme individualita s jinými potřebami a preferencemi, takže každému vyhovuje něco jiného! Proto je nejlepší vybírat přístroj pečlivě podle sebe... pak nebudeš ničeho litovat - např. "Ten Franta je ale debil, vždyť tahle funkce co se mu líbí je tak blbá!"

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

HTC TyTN2 alias MDA Vario III alias HTC Kaiser...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od MRH
    Jo, na tohle je nejlepší třeba www.htc.com, nebo si přečíst recenze zařízení, které právě k tomuhle účelu slouží! Vždyť každý jsme individualita s jinými potřebami a preferencemi, takže každému vyhovuje něco jiného! Proto je nejlepší vybírat přístroj pečlivě podle sebe... pak nebudeš ničeho litovat - např. "Ten Franta je ale debil, vždyť tahle funkce co se mu líbí je tak blbá!"
    Mno vzdyt pisu, ze tohle uz delam poslednich 14 dni a jsem uplne mimo uz z tech informaci, proto se ptam, na nazor uzivatelu, kteri zarizeni skutecne pouzivaji, jinak recenze jsou fajn, ale kuprikladu o problemu s grafikou u Kaisera nepsali ani v jedine, takze asi toliko k recenzim a jejich verohodnosti....

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od Bucci
    HTC TyTN2 alias MDA Vario III alias HTC Kaiser...
    JJ, ten mam v merku, ale bojim se toho problemu s grafikou, sice v relevantnim vlakne nekdo pise, ze za pouziti neoriginalni romky se da fungovat, ale radsi bych, aby to bylo jiz nejak doreseno, coz se asi nestane...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Mimo to, u Kaisera statickou navigaci nevypnes. Ale vcelku uspesne s nim poklady lovim.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Ondraseeek
    Mno vzdyt pisu, ze tohle uz delam poslednich 14 dni a jsem uplne mimo uz z tech informaci, proto se ptam, na nazor uzivatelu, kteri zarizeni skutecne pouzivaji, jinak recenze jsou fajn, ale kuprikladu o problemu s grafikou u Kaisera nepsali ani v jedine, takze asi toliko k recenzim a jejich verohodnosti....
    No jo, to je trochu pravda, ale na druhou stranu na to je nejlepší juknout tady do diskuze o daném zařízení. Osobně bych Ti obecně doporučil zařízení typu TyTN - nejlépe onu II. Tento koncept s klávesnicí je na ad hoc záležitosti super a popravdě je to trochu moje pravá ruka co se práce v terénu týče.

DD_ DD_ je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2010

No pak pokud to xces bez klavesnice tak Touch Cruise.
    Nevim problemy s grafikou mi neprijdou nijak zasadni pouzivam Cruise uz 2.5 mesice a nemuzu rict ze by mne to nejak omezovalo.
    Co se tyce funkcnosti s Nokia HF - tak vim ze kamos s ni pouziva Artemise.
    Rikal ze obcas jsou problemy ze to neprepne mikrak na ten v HF ale pouziva to ten z telefonu. Ale myslim ze problemy s BT HF a WM jsou proste vsude.
    Poklady s tim taky lovim ackoliv cosi jako staticka navigace tu funguje se softem BeeLineGPS se mi to neprojevuje.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Už jsem to psal v tom vlákně k problémům s grafikou u Kaisera a Cruise - dokud nevyšel článek o těchto problémech, tak si všichni Kaisera pochvalovali (až si málem upustili do trenek) a pak najednou změna o 180 stupňů a všechno špatně (a stejně, ale tentokrát ne do trenek, ale na zařízení).

Já bych se toho nebál. Momentálně zvažuji Kaiser či Athena nebo zda počkám chvíli na SE.

ad Nokia
    connecting people to se není čemu divit, ta má s BT stále problémy, dokonce i mezi vlastními zařízeními. Kamarád měl N 70 a nešlo, aby zároveň fungovalo BT HF a BT GPS (vše Nokia). Zahoď to smetí a kup si něco slušného.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

No já si taky brousím tesáky spíš na tu XPERII, ale kdo ví, jak to s ní bude...

Je to zajímavý postřeh Zdeňku, protože když jsem se nad tím teď zamyslel, tak je to pravda... ještě nedávno byl Kaiser dreamPPC a najednou ho nikdo nespojí jinak než s grafickými problémy. Lidičky jsou mršky nevděčný... dal bych jim místo Kaisera Hermese, aby věděli zač je toho loket

Ad Nokia - nechci fabulovat, ale mám takový dojem, že Nokia právě používá vlastní trochu specifický standard BT a pak jsou s ním takové problémy

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od MRH
    No já si taky brousím tesáky spíš na tu XPERII, ale kdo ví, jak to s ní bude...

Je to zajímavý postřeh Zdeňku, protože když jsem se nad tím teď zamyslel, tak je to pravda... ještě nedávno byl Kaiser dreamPPC a najednou ho nikdo nespojí jinak než s grafickými problémy. Lidičky jsou mršky nevděčný... dal bych jim místo Kaisera Hermese, aby věděli zač je toho loket

Ad Nokia - nechci fabulovat, ale mám takový dojem, že Nokia právě používá vlastní trochu specifický standard BT a pak jsou s ním takové problémy
    Ahoj.Nejsi sám komu by se XPERIA líbila,ale snad už u HTC pochopí,že 2,8 na 65k barev,64 mb není ideální.Snad už dojdou OMAPy (asi z potopené lodě,že je cpali všude),a začnou vyrábet zařízení opravdu na špičce.Co se týče Nokie to je kapitola sama pro sebe.Holka má N73 a BT GPS (též Nokia)si stejně dělá co chce.Jednou se připojí,dvakrát ne,prostě to chce trpělivost,kterou NEMÁM!A na té N73 je nejlepší bohorovná modrá ledka.Příjde zpráva,ztracený hovor,BT modul...NIC,pořád modrá!Ta na rozdíl odemne je stále klidná. Zdeny

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Chápu-li to správně tak Kaiser a Cruis maji stejna streva, jen je rozdil v klavesnici?!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Jo jo...

Dan

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od ŠamotZdeny
    Ahoj.Nejsi sám komu by se XPERIA líbila,ale snad už u HTC pochopí,že 2,8 na 65k barev,64 mb není ideální.Snad už dojdou OMAPy (asi z potopené lodě,že je cpali všude),a začnou vyrábet zařízení opravdu na špičce.Co se týče Nokie to je kapitola sama pro sebe.Holka má N73 a BT GPS (též Nokia)si stejně dělá co chce.Jednou se připojí,dvakrát ne,prostě to chce trpělivost,kterou NEMÁM!A na té N73 je nejlepší bohorovná modrá ledka.Příjde zpráva,ztracený hovor,BT modul...NIC,pořád modrá!Ta na rozdíl odemne je stále klidná. Zdeny
    To si sakra myslim, že nejsem sám... ale s tou kritikou HTC nesouhlasím - třeba Kaiser má 128 MB RAM a to už docela jde. Ten display je sice QVGA, to je fakt (vynechme prosím diskuze o zbytečnosti VGA). Ale proč to vlastně nejsou břídilové - podívejte se na to z jejich stránky - soudruzi z HTC nejsou pitomí... XPERIA je hlášena na 3Q tohoto roku (bůhvíjestli), takže je zde ještě 1-2Q (podle zpoždění) plný tržní potenciál pro stávající zařízení!!! A řekl bych, že se někde v hrnci HTC už jistě vaří soupeř XPERIE, který třeba bude o krapítek lepší, ale zatím má čas, protože pak by kanibalizoval vlastní značky! Jasně, z hlediska zákazníka je to divné, ale to je prostě marketing... a soudruzi z HTC ukázali, že to mají docela dobře zmáklý - vzpomeňte si pár let zpět, kdy HTC bylo ještě trochu nedůvěryhodná značka... no a kde jsou teď?!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Ondraseeek
    Chápu-li to správně tak Kaiser a Cruis maji stejna streva, jen je rozdil v klavesnici?!
    jen parametry a procesor, vnitřek je uplně jinej :-))

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Co si mam poridit misto HTCTouch HD
    Od martinf_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-10-2010, 11:52
  2. Soucasne napajeni i sluchatka v aute
    Od Mac_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-05-2009, 16:55
  3. Headset a GPS soucasne na MDAII?
    Od peterpan v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-06-2006, 19:35
  4. poradte, p910i,mda,a jine-co poridit
    Od SpeedyTuning v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 05-04-2006, 14:35
  5. Co si mam poridit?
    Od RodNoc v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-10-2005, 17:54