Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Budik

felda19d (1)|15.4.2008 02:32
nevi nekdo jak nastavit buduk na mio a 701.Dik
Zdenek Malinsky (9781)|15.4.2008 10:29
Je tam nějaký speciální přímo od Mia nebo klasický defautní wm budík? Pokud je správně B, tak start - settings - system - clock & alarms - alarms pak si kliknutím na zvoneček vybereš vyzváněcí melodii, kliknutím na čas nastavíš čas buzení a pak si zaškrtneš, které dny to tak má zvonit.
Já s tímto nemám problém, ale někdo si na to stěžuje, takže je mnoho alternativ - free i komerčních.

Druhou možností je buzení "z kalendáře" - kdy si to zadáš jako událost do kalendáře. Já používám obé.
kubisz (1054)|15.4.2008 10:43
treti moznosti je kliknuti (tapnuti) na today v oblasti data (a casu) a volby zalozky alarms (pripomenuti)...pri prepinani zalozek si posledni zvolenou zapamatuje (i po restartu)
gashtan (18)|13.5.2008 08:12
no k budiku...nepouzivam ho od isteho casu, ked sa mi zblblo nieco a zvoil proste kazdy den o 6:00 rano (posledne spravne zvonenie), aj ked bol budik vypnuty...proste stale. Po SR sa stalo to, ze mi zvonil nie raz, ale uz 2x (raz este s pred resetom, a dalsi krat s min posunom uz akoby po resete)...takze cim viac SR, tym viac to zvonilo...
Pomohol nakoniec az HR...aspon som ho trochu precistil :D
...mal niekto podobny problem? je nejake jednoduchsie riesenie? pretoze od toho casu uz proste budik "PRE ISTOTU" nezapinam, co ak naahodou :D
Olaf23 (20)|13.5.2008 09:58
Tento problém jsem odstranil pomocí prográmku "Task Manager", který má záložku "Notification", kde se dají odstranit "nesmazané" alarmy.
Georgito (31)|13.5.2008 21:12
mam sbudikem stejny problem,zvoni hodinu pred nastavenym casem a pak jeste nekolikrat podle minuleho nastaveni...prosimte,jaky task manager?to je spis skupina programu nez program samotnej...nemas nejaky konkretnejsi info o tom programku?diiiiky..
Olaf23 (20)|13.5.2008 21:25
Jedná se o tento program
aktuální verze je zde
drazad (53)|14.5.2008 12:30
To já mám zase problém s tím, že mi někdy nezvoní. To je větší problém, protože se na to nemůžu spolehnout. Udělal to origo budík i ten co teď používám SPB Time. Bylo to ve WM5 i teď ve WM6.1. Vypadá to jako kdyby se nechtěl telefon probudit protože někdy stačilo zmáčknout červené tlačítko a už zvonil. Asi by tomu pomohl budík pro telefon a potom pro mně:) . Docela mně to štve, protože používám telefon jako budík denně a pořád se budím a koukám kolik je hodin abych nezaspal.
Falty (107)|14.5.2008 16:02
Tak si sežeň nějaký slušný budík. Mam s projektorem, řízený radiovým signálem a s volbou buzení jen přes týden (po-pa) napájený ze sítě. Pohoda :D
drazad (53)|14.5.2008 19:41
:D to mně taky napadlo, ale potřeboval bych aby byl taky napájený z baterie, protože u nás dost často vypadává proud a tak bych se taky nemusel včas zbudit. Už se mi taky stalo, že se mi nikdo nemohl dovolat i když se telefon tvářil jako že má signál. Proto bych si asi měl koupit pevnou linku co? :)) A ještě k tomu budíku v telefonu. Proč to nefunguje tak jak má? Před A701 jsem měl smartphone s WM2003se a tam budík fungoval spolehlivě