Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Zamykání PDA při navigaci

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Ahoj, narazil jsem při testování IGO 2006 Plus na HTC Artemis s WM 6 na následující problém. Mám nastaveno zamykání PDA po pěti minutách nečinnosti. TomTom 6 s tím nemá problémy, ale IGO se při jízdě po pěti minutách zamkne a na obrazovce se objeví softwarová klávesnice a chce zadat heslo. Nepodařilo se to někomu z vás vyřešit? Hledal jsem zde ve fóru, ale marně
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

na tom samym přístroji nemám s IGO 2006 plus problémy, zkus reinstalovat aplikaci

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Reinstalace nepomohla :-(. Napadá mě, jestli to třeba nějak neovlivňuje SPB Mobile Shell.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

To nie je programom. Je to nastavením samotného PDA. Mal som rovnaký problém, akurát že mne sa zamykalo PDA po hodine. A vždy po hodine chcelo PDA, napriek spustenému iGO, heslo. Preto sú dve možnosti: buď posunúť čas za aký bude PDA požadovať heslo, alebo vždy pred vyčerpaním limitu nejakým spôsobom PDA "zabaviť", napr. ťuknutím, priblížením/oddialením atď. Čo však pri 5-minútovom intervale je dosť otravný postup Takže zostáva prvá možnosť rozumne kombinovaná s druhou...
    U mňa plne funguje.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Ten interval zamykání je samozřejmě nastaven přímo v systému, zajímavé ale je, že TomTom s tím nemá problém a nezamyká se.

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Me to dela E-Ten M700 na WM 6.1 taky. A zdaleka ne jen pri navigaci /iGo8/, kde je to ale samozrejme nejotravnejsi. Zamek zarizeni mam nastaveny s prodlevou 24h. Zlobi to od te doby, co synchronizuju pres microsofti push primo s Exchangem a kvuli "zasadam zabezpeceni" musim mit zamek nastaveny. Interval zamykani neni pravidelny, nekdy kratky interval, jindy dlouho nic. Puvodne jsem podezrival iGo8 z nejake potvornosti, protoze prenastavuje cas vypinani podsviceni displeje pri uzavreni aplikace na 30 sec., ale zmenil jsem na ponechani systemoveho nastaveni - pri napajeni vzdy ON a zamyka se to porad. Jeste, ze jsem si nezadal silne alfanumericke heslo. Docela sranda na dalnici zadavat s displejem otocenym o 90st.
    SPB aplikace mam nainstalovane taky, ale neverim, ze se to tam nekde pere. Ted intenzivne hledam vsude mozne, jak to vyresit a v krajni nouzi budu mazat pred delsi cesou autem Exchange ucet - stejne vypinam automaticke pripojovani GPRS v roamingu.

Konfigurace:
    E-Ten Glofiish M700
    WM 6.1 Professional
    CE OS 5.2.19588(Build 19213.1.0.4)
    microSD A-Data Super 2GB
    Nav N Go iGO 8 (8.0.0.35389 - Apr 15 2008)

Podobná témata

1. Zamykání PDA
    Od dkena v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 22-03-2010, 14:39
  2. Zamykání adresářů...
    Od commar v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-10-2008, 13:09
  3. Zamykani tlacitek
    Od topas v sekci Programy pro Pocket PC