Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zamykání PDA při navigaci

deathka (8)|13.4.2008 21:21
Ahoj, narazil jsem při testování IGO 2006 Plus na HTC Artemis s WM 6 na následující problém. Mám nastaveno zamykání PDA po pěti minutách nečinnosti. TomTom 6 s tím nemá problémy, ale IGO se při jízdě po pěti minutách zamkne a na obrazovce se objeví softwarová klávesnice a chce zadat heslo. Nepodařilo se to někomu z vás vyřešit? Hledal jsem zde ve fóru, ale marně :(
Bucci_ce4you (217)|14.4.2008 09:09
na tom samym přístroji nemám s IGO 2006 plus problémy, zkus reinstalovat aplikaci
deathka (8)|16.4.2008 13:40
Reinstalace nepomohla :-(. Napadá mě, jestli to třeba nějak neovlivňuje SPB Mobile Shell.
bobo.4150.sk (176)|16.4.2008 16:31
To nie je programom. Je to nastavením samotného PDA. Mal som rovnaký problém, akurát že mne sa zamykalo PDA po hodine. A vždy po hodine chcelo PDA, napriek spustenému iGO, heslo. Preto sú dve možnosti: buď posunúť čas za aký bude PDA požadovať heslo, alebo vždy pred vyčerpaním limitu nejakým spôsobom PDA "zabaviť", napr. ťuknutím, priblížením/oddialením atď. Čo však pri 5-minútovom intervale je dosť otravný postup :) Takže zostáva prvá možnosť rozumne kombinovaná s druhou...
U mňa plne funguje.
deathka (8)|17.4.2008 10:43
Ten interval zamykání je samozřejmě nastaven přímo v systému, zajímavé ale je, že TomTom s tím nemá problém a nezamyká se.
jazzz_ce4you (6)|15.6.2008 22:49
Me to dela E-Ten M700 na WM 6.1 taky. A zdaleka ne jen pri navigaci /iGo8/, kde je to ale samozrejme nejotravnejsi. Zamek zarizeni mam nastaveny s prodlevou 24h. Zlobi to od te doby, co synchronizuju pres microsofti push primo s Exchangem a kvuli "zasadam zabezpeceni" musim mit zamek nastaveny. Interval zamykani neni pravidelny, nekdy kratky interval, jindy dlouho nic. Puvodne jsem podezrival iGo8 z nejake potvornosti, protoze prenastavuje cas vypinani podsviceni displeje pri uzavreni aplikace na 30 sec., ale zmenil jsem na ponechani systemoveho nastaveni - pri napajeni vzdy ON a zamyka se to porad. Jeste, ze jsem si nezadal silne alfanumericke heslo. Docela sranda na dalnici zadavat s displejem otocenym o 90st. :D
SPB aplikace mam nainstalovane taky, ale neverim, ze se to tam nekde pere. Ted intenzivne hledam vsude mozne, jak to vyresit a v krajni nouzi budu mazat pred delsi cesou autem Exchange ucet - stejne vypinam automaticke pripojovani GPRS v roamingu.

Konfigurace:
E-Ten Glofiish M700
WM 6.1 Professional
CE OS 5.2.19588(Build 19213.1.0.4)
microSD A-Data Super 2GB
Nav N Go iGO 8 (8.0.0.35389 - Apr 15 2008)