Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefukční dotyk na display qtek 9000

Ugurundu_ce4you (9)|13.4.2008 15:30
Hoj lidi, mam takovej dotaz, stalo se mi z ničeho nic, ze mi prestal MDA (qtek 9000) reagovat na dotyk na diplay .. vsechno jinak funguje, sviti atd. ale proste neprijma dotiky. Mate s tim nekdo zkušenosti? Nějaká možnost opravy. Moc diky za jakoukoli radu.
Miloš Strouhal (3997)|13.4.2008 16:48
Jak dopadl Hard Reset?
Ugurundu_ce4you (9)|13.4.2008 17:31
Hard reset zkoncil jsem na tom, ze pleas tap to screen .. takze ted to mda je uplne nefunkci .. predtim se to dalo ason trochu pouzivat .. ael ted se neda dostat tady pres to nastaveni. :-(
To jste nikdo jeste nic podobnyho asi nezazil co XD. Ja jsem si myslel, ze se se posrali nejaky drivery. Ale ne. Nema nekdo zkusenost.
htcjirka (1875)|13.4.2008 18:26
Zrejme mas vadnou dotykovou plochu,ktera se da vymenit.Da se pouzit napr. ze stareho displeje,nebo objednat nova z ebay.
Ugurundu_ce4you (9)|13.4.2008 19:13
Taky me to napadlo .. jenom takovej dotaz .. kolik stoji takova hracka ... to je preci celej display ne?
Vlastislav Šťastný (275)|13.4.2008 19:22
Kdyby bylo nejhůř, tak jeden kompletní displej mám navíc.
Ugurundu_ce4you (9)|13.4.2008 20:39
[QUOTE="Vlastislav Šťastný"]Kdyby bylo nejhůř, tak jeden kompletní displej mám navíc.[/QUOTE]
děkuji za nabidku .. uvidim jak to dopadne .... zejtra to odnesu do servisu .. a ten kluk od ktereho jsem to kupoval jich dovazi vic a sliboval, ze kdyz nastane neresitelny problem, ze je ochotnej stroj vymenit. tak uvidime zitra ... co mi reknou v servisu a pak jak on zareaguje .. potom se kdyztak ozvu.
stepynek (2)|16.4.2008 21:24
Ahoj jsem na tom úplně stejně u uplně stejnýho typu MDA. Přestal mi fungovat dotyk na display. Za kolik by byl ten starší display?:?
jurig (27)|17.4.2008 17:54
Problem nebude v displeji, nybrz v prosoupanem flexi kabelu
Vertigo_ce4you (26)|21.4.2008 01:48
Flexi kabel bude asi ten látkovej co je rozprostřen za displayem ne? Měl sem to rozebrané a pokud se zařízení nezadekluje vše funguje jak má, jak se ale toho flexi kabelu začne dotýkat zadní krat dispalye, dotek přestane fungovat.Stejně tak pokud na kabel zatlačím prstem.
To pravděpodobně nepůjde jinak opravit než jeho výměnou že? Jak je vůbec možné že se na tak nedostupném místě poškodí...

jurig (27)|21.4.2008 10:17
Všichni bychom radi vedeli, jak je mozne, ze se to na takto ''nedostupnem'' miste muze poskodit :-( . Jedina vec co mne napada Vam poradit. Problem bude zjevne primo u konektoru od flex kabelu. Je ta sirsi ''koncovka'' ktera se pripojuje k LCD. Zkuste ji podlozit dat na ni kus papiru tlusteho zprekladaneho, popripade lehoulince zahybat kabelem a pote dat to vypodlozeni. Budu Vam drzet palce... Jinak Flexi kabel na ebay.com vychází na cca 700,- Kč. '