Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Cruise

joklad (66)|12.4.2008 11:41
Stal jsem se majitelem HTC,celkem všechno zatím jede v pohodě ale jeden problém se mi vyskytl.A to s wifinou. Stav mi signalisuje připojený ale přes Operu nebo IE se mi nepodaří dostat na webovou stránku. Přes GPRS se připojí v poho. Poradíte někdo trochu podrobněji? Dék
PhSnake (872)|12.4.2008 11:56
skus si pozret nastavenie wifi konkretne sifrovanie(TKIP/WPA/WPA2/PSK...) aby to sedelo s routrom. Ja som mal este problem na routri ze som mal zakazane pridavanie novych pripojeni(to musis asi cez PC....). Pripadne nastavenia DNS a Gateway v PPC.
BTW nabuduce daj lepsi nadpis napr. "WIFI a CRUISE" ....
joklad (66)|12.4.2008 12:03
No problém bude v tom že mi ty zkratky celkem nic neříkají,nejdou mi ani MMS přijmout takže toho bude ještě dost a dost.Ale děkuji za každou kladnou a poučnou info.
PhSnake (872)|12.4.2008 12:10
MMS musis si stiahnut prislusny cab file pre tvojho operatora (najdes to tu). Pripadne stiahnut HTC Network Wizard(ak ho nemas priamo v masine "Start/nastaveni/pripojeni") a vybrat operatora. Pripadne zavolat na infolinku operatora. Co sa tyka skratiek typu DNS/WPA..... google vacsinou pomoze...
aeon101 (213)|12.4.2008 13:16
MMS by ti mel Cruise nastavit automaticky dle tveho operatora. Co se tyka wifi, tak jsem po mesici podobnou vec. Byl jsem pripojenej, ale za nic na svete nechtel cokoliv stahnout. Vyresil jsem to postupne odinstalovanim posledne nainstalovanych apliksci a navrat pres Restore, pak 2 HR a vse e zase vratilo do normalu...

Dan
joklad (66)|13.4.2008 08:12
Díky za odpovědi,jen se zeptám Restore je asi Restart mašiny ale HR je co? Netuším,už to je tady psaný několikrát ale nevím o co jde.
PhSnake (872)|13.4.2008 08:53
HR:Hard Reset (da ti masinu do stavu v akom si ju doniesol z obchodu, prides o vsetky data/tel.,poznamky..../ a vsetky appz musis installnut znova)
joklad (66)|16.4.2008 19:15
Zdravím, snažil jsem se o to nastavení MMS a WIFIny ale bezúspěšně.Podle návodu jsem MMS nezprovoznil a WIFI se na hlavním routeru ukáže jako připojená(naše síť v paneláku) v Pda se jeví jako přihlášená ale webové stránky po zadání adresy nenalezeny jak v IE tak V Opeře. Z toho soudím,že je chyba asi Cruisovi. Programy už jsem nainstaloval co jsem potřeboval ale tohle je pro mě tvrdý oříšek.:no:
VictorC (57)|19.5.2008 14:19
mam stejny problem, zatim marne hledam reseni ;/ neco noveho ohledne tohoto problemu?
DD_ (331)|19.5.2008 14:38
No to se tezko radi takhle. TCP/IP protokol neni jednoducha zalezitost ze reknes, nechodi mi stranky a nekdo rekne tak si zapni tohle.
Zkusil bych vxUtils, podivat se jestli mate korektne pridelenou adresu od routeru, pak jestli mate i korektni gateway, a pripadne pak zkusit ping na tu gateway, pokud projde tak ping na nejake ipcko na internetu, pokud projde i to tak ping na treba www.seznam.cz - jestli to korektne resolvne.
VictorC (57)|19.5.2008 15:05
rozumim, vyzkousim, v sitarine se jaks taks vyznam takze co pujde overim, zkousel jsem to zatim jen jednou v terenu na wifi verejne v hospode, ip jsem dostal, nicmene ping-aci soft v pda nemam tak poladim... zatim diky moc
noiser_ce4you (245)|21.5.2008 20:21
Komu Vam nejde po pripojeni k wifi siti web, resp. PDA proste nekomunikuje, staci zmenit v nastaveni WIFI power mode na Best Performance, mel jsem stejny problem...
VictorC (57)|21.5.2008 20:56
jj, u me to zabralo, diky
noiser_ce4you (245)|21.5.2008 22:53
nzc, taky jsem to resil dlouho, nez jsem tohle nasel... V zivote by me to nenapadlo...
[QUOTE="VictorC"]jj, u me to zabralo, diky[/QUOTE]
berczo (68)|22.5.2008 09:50
Taky jsem si toho všiml ;-) Ani quick GPS update se nezpustil, ale když nastavíte na best performance, tak jede bez problémů všechno ;-)

Akorát by mně zajímalo, jak třebas přes Resco explorer nastavím Storage card na sdílení, abych ji viděl v síti ? Máte někdo zkušenost ?