Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Změna položek v kalendáři při změně časového pásma

Martino2_ce4you (42)|12.4.2008 10:31
Dobrý den

Mám ze svým Artemisem WM6 následující problém: Poměrně často cestuji do USA a ještě před cestou si naplánuji v kalendáři všechny schůzky. Asi jako každý normální člověk to dělám v místním čase (Pokud mám schůzku v New Yorku od 9.00 ET od 11.00 ET, tak si nebudu do kalendáře zapisovat čas v CET, ale normálně místní čas.)
Problém nastane, když dorazím do jiného časového pásma. V nastavení hodin si změním z "Home" na "Visiting" (normálně v nastavení hodin). Následně ale dostanu upozornění, že všechny položky v kalendáři budou změněny aby odpovídali novému časovému pásmu: Toto upozornění má možnosti "Yes", "No" a "Cancel". "Cancel" a "no" udělají to stejný: zruší změnu časového pásma. "Yes" změní všechny položky v kalendáři.
Normálně by tento problém šel obejít jednoduše a to tak, že si ručně změním čas. Když ale pak zapnu navigaci iGo, podle časového pásma se mi opět sesynchronizuje čas CET, protože mám nastaveno toto časové pásmo. Kromě toho nefunguje taky automaticky noční režim, protože iGo si myslí, že ve 2 ráno už je 8.
Nesetkal se někdo s podobným problémem? Jediné co chci je to, že při změně časového pásma budou všechny položky v kalednáři nedotčeny...
PhSnake (872)|12.4.2008 10:58
Dobry dotaz. Tiez by som prijal riesenie tohto problemu(sice necestujem do USA, ale +-pravidelne UK->civilizovana EU to je sice len hodina posun ale.....)
DD_ (331)|14.4.2008 17:46
No mi prijde zase troska divne zadavat si schuzky prave v casove zone kde je mam. Protoze napriklad s chlapikem po telefonu se domluvim ze se uvidime v 9 tam a tam .. a musim tedka zjistovat jakej casovej posun proti me zone ma zona toho chlapika abych si v jeho zone mohl zapsat schuzku, pritom kdyz si dam schuzku v 9, prehodim casove pasmo tak PDAcko to prepocita za mne a budu mit schuzku v 9 v mistnim case.
Martino2_ce4you (42)|14.4.2008 20:12
[QUOTE="DD"]No mi prijde zase troska divne zadavat si schuzky prave v casove zone kde je mam. Protoze napriklad s chlapikem po telefonu se domluvim ze se uvidime v 9 tam a tam .. a musim tedka zjistovat jakej casovej posun proti me zone ma zona toho chlapika abych si v jeho zone mohl zapsat schuzku, pritom kdyz si dam schuzku v 9, prehodim casove pasmo tak PDAcko to prepocita za mne a budu mit schuzku v 9 v mistnim case.
[/QUOTE]

No nevim, jak to myslis... Ja si planuju schuzky v mistni case (Cas na tom miste,kde se ta zchuzka odehra). Ale kdyz si zmenim casove pasmo, tak mi prepocita tak, ze mam mit misto scuzky v 9am schuzku v 3am.
Jde prave o to, abych si proboha nemusel zjistovat casovej posun a podle prepocitavat casy schuzek!
PhSnake (872)|15.4.2008 09:11
ja to robim tak ze ked viem ze o tyzden budem v SR(GMT+1) a mam sa o 12:00(CET) stretnut s niekym, napisem ze sa mam stretnut o 12:00. Ked dojdem do SR a prehodim si casove pasmo mi to vyhodi ze mam mat stretnutie o 11:00. Ked si zapisujem meeting tak nebudem si zistovat aky je posun medzi Ulanbatarom a Londynom, ked sa mam s niekym tam stretnut.