Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Mteor + Ozixplorer - jak na to?

731969 (0)|11.4.2008 07:34
Zdravím, jsem novým majitelem HTC MTEOR. Protože jsem fanda GPS a občasným hledačem pokladů, hned jsem chtěl vyzkoušet, jak mně na přístroji pofrčí OZIEXPLORER. Mám hodně verzí (trial i léčených), ale nebyl jsem zatím schopen to do telefonu dostat. Vždy to skunčilo hláškou, že software není určený pro tento telefon. Jak jsem psal, vyzkoušel jsem hromadu verzí, i těch nesmyslných, které logisky ani nemohou na tomto chodit (ze zoufalství) a nic. Podotýkám, že telefon je odemčený. Máte-li někdo povědomí jak na to, budu rád, jako zelenáč, když mně poradíte (forum, mail, soukr. zpráva) Díky
vpx (529)|11.4.2008 09:21
HTC Mteor je smartphone a OziExplorer smartphony nepodporuje. Jedina tvoje sance je, ze nekdo ukuchti WM6.1Pro ROMku, ktera se bude chovat jako PDAcko.
angerman_ce4you (37)|11.4.2008 09:58
proc nezkusis Gpsdash je to podobna aplikace a na smartech funguje v pohode.
Navíc map je spousta a naní problém si udelat sve vlastni
731969 (0)|11.4.2008 13:40
Díky za rady, no vidíte, já říkal, že mám telefon krátce a že jsem na to úplná lama. Takže jdu čuchat a hledat GPSdash. To je něco free? Nebo zase dlouhé hledání, abych se k něčemu full dopracoval? Děkuji moc
vpx (529)|11.4.2008 13:56
no zrovna free to neni :)
pokud chces neco free, nainstaluj si gpsVP, naimportuj si do toho geocaching waypointy a muzes hledat. Pokud mas data zadarmo, umi to zobrazit google maps, nebo pokud ne, tak si stahni nejaky jednodussi garmin mapy. na poklady vyhovujici :)