Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: HTC Mteor + Ozixplorer - jak na to?

731969
    Guest

Zdravím, jsem novým majitelem HTC MTEOR. Protože jsem fanda GPS a občasným hledačem pokladů, hned jsem chtěl vyzkoušet, jak mně na přístroji pofrčí OZIEXPLORER. Mám hodně verzí (trial i léčených), ale nebyl jsem zatím schopen to do telefonu dostat. Vždy to skunčilo hláškou, že software není určený pro tento telefon. Jak jsem psal, vyzkoušel jsem hromadu verzí, i těch nesmyslných, které logisky ani nemohou na tomto chodit (ze zoufalství) a nic. Podotýkám, že telefon je odemčený. Máte-li někdo povědomí jak na to, budu rád, jako zelenáč, když mně poradíte (forum, mail, soukr. zpráva) Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

HTC Mteor je smartphone a OziExplorer smartphony nepodporuje. Jedina tvoje sance je, ze nekdo ukuchti WM6.1Pro ROMku, ktera se bude chovat jako PDAcko.

Nováček
    Registrace
    Sep 2002

proc nezkusis Gpsdash je to podobna aplikace a na smartech funguje v pohode.
    Navíc map je spousta a naní problém si udelat sve vlastni

731969
    Guest

Díky za rady, no vidíte, já říkal, že mám telefon krátce a že jsem na to úplná lama. Takže jdu čuchat a hledat GPSdash. To je něco free? Nebo zase dlouhé hledání, abych se k něčemu full dopracoval? Děkuji moc

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

no zrovna free to neni
    pokud chces neco free, nainstaluj si gpsVP, naimportuj si do toho geocaching waypointy a muzes hledat. Pokud mas data zadarmo, umi to zobrazit google maps, nebo pokud ne, tak si stahni nejaky jednodussi garmin mapy. na poklady vyhovujici

Podobná témata

1. WM6 pro Mteor?
    Od santiago25 v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-05-2008, 10:42
  2. HTC-Mteor ROM 1.34.251
    Od mYkCze v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 21-05-2007, 17:52
  3. HTC Mteor foťák
    Od cebo v sekci Motorola